Skocz do zawartości

Chwalimy platformę CANAL+ "pozytywne informacje"


effe11
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest tu na forum grupa ludzi, którzy przez pryzmat własnego portfela widzą wszechswiat.

Maja prawo czuć się dobrze i bezpiecznie, ale zapominają, ze nie sa pępkiem świata i brak ogromnej rzeszy abonentów z n-ki z tanimi pakietami i Kompaktowców z C+ juz niedługo moze odbić się na ich nastrojach.

po prostu za sieczkę (te CBS,TVN-y czy Uniwersale) , która i tak MUSZĄ mieć (bo bez tego Canalu+ nie kupią) nie bedzie miał kto dopłacać i te 10-15 zł dodatkowego zysku z bogatszych pakietów nie wystarczy do ogonienia kosztów.

Smieszą także odsyłaniem "idż do CP" tam nie zobaczysz Arsenalu... zapominają bowiem, że ogromna rzesza tańszych pakietów n i C+ NIGDY nie chciała tych atrakcji z wyboru lub przyczyn ekonomicznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo aktualnie ciężko tą platformę za coś pochwalić, zapowiadali wielką rewolucję, robili nadziei w efekcie mamy coś co się wydaje jakby pracowali nad tym góra jeden dzień nie rok. Zabierają kanały na dodatek za mniejsza ilość kanałów chcą większą cenę, jeszcze te bzdury o elastyczności oferty, przecież ona w żadnym stopniu nie jest elastyczna, nawet po zaproponowaniu dodatkowych pakietów nie wychodzi dobrze, bo ceny nadal są zabójcze. Okres testowy sami sobie wywalczyliśmy, choć mogli to dać od startu, według mnie cała paczka Canal+ powinna być dostępna za darmo przez miesiąc by zapoznać się z mało trafionymi kanałami, największą porażka jest C+ Famili gdzie leca mecze co mija się z celem kanału. Razi kompletny brak profesjonalizmu, myśleli że przejdzie fuzja tak gładko jak w przypadku Wizji Tv, przecież to były całkowicie inne czasy. Reasumując wszystko poszło nie tak od nazwy platformy (CanalSat lub Canal+ byłby lepszy) przez obsługę klienta po ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo aktualnie ciężko tą platformę za coś pochwalić, zapowiadali wielką rewolucję, robili nadziei w efekcie mamy coś co się wydaje jakby pracowali nad tym góra jeden dzień nie rok.

 

To jest fuzja dwóch platform, a nie nowa platforma cyfrowa.

Obiecywali Ci jakieś złote kanały nowe?

 

Jedynie co muszę się zgodzić, że elastyczność jest na poziomie 1/10

 

 

Zabierają kanały na dodatek za mniejsza ilość kanałów chcą większą cenę,

 

Jakie kanały Ci zabrali?

Wg mnie jak masz kasę, to tylko abonenci zyskali. Abonenci platformy "n" zyskali sporo najlepszych Lig europejskich, Żużel, NBA i FILM z C+.

Abonenci Cyfra+ zyskali pełną Lige mistrzów, Ligę europejska oraz film z nPremium.

Oferta programowa zyskała na jakości, na jednym dekoderze.

 

największą porażka jest C+ Famili gdzie leca mecze co mija się z celem kanału.

Czemu mija się z celem kanału? Przecież to kanał RODZINNY, jak mówi nazwa, że kanał jest dla każdego. Mecze w nim również mogą być, facet może należeć do rodziny, a mój syn uwielbia mecze, więc?

 

 

Razi kompletny brak profesjonalizmu, myśleli że przejdzie fuzja tak gładko jak w przypadku Wizji Tv, przecież to były całkowicie inne czasy. Reasumując wszystko poszło nie tak od nazwy platformy (CanalSat lub Canal+ byłby lepszy) przez obsługę klienta po ceny.

 

Głównie czepiasz się nazw kanałów, platformy i cen, ja uważam tu wielki brak profesjonalizmu u Ciebie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że niektórym "sport" w nazwie kanałów sprawia więcej przyjemności niż oglądanie meczu. Wedle mnie mogą puszczać sport na kanale "Canal+ Film".

Akurat to by było [beep]ne.

 

Dla mnie najlepszym rozwiązaniem byłoby rozdzielenie Canal+ na paczkę sportową i filmową. Bez tego cudacznego rozbicia na droższe i tańsze kanały, ale kontent wymieszany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sorry ale czy ktoś Ci coś wciska??Czy jak większość na forach narzeka to ja też muszę. Nazwa działu jest jednoznaczna ale widzę, że innych mocno kole, że są osoby, które są zadowolone. Poza tym o większości tak naprawdę będzie można mówić za kilka miesięcy jak i o ile NC+ poda dane co do ilości abo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobie może nie potrzebne, ale niektórzy byli zainteresowani pełną ofertą i teraz po likwidacji opcji za 199zł może się okazać że wyniesie ich to drożej niż wcześniej.

 

Zresztą żeby jeszcze zeszli z cen Platinum wywalając z nich te opcje internetowe czy przymusowe Seriale i PreperyTVP to by było git, ale pewnie nic takiego nie będzie miało miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczy co i jak. Jeżeli by faktycznie mocno zjechali z cenami - w co za bardzo nie wierzę to najbardziej przejechaliby się ci co przeszli do cp/Prawdopodobnie uelastycznią ofertę pod kątem dobierania pakietów/ co już sam powiedział/ i może dadzą ekstraklasę do jednego góra dwóch kanałów i zrobią osobny pakiet, a paltinum będzie najwyższym pakietem z ceną jak dotychas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie osoby z All Inclusive dobrze na tym wyjdą. Mają wszystko za 179/199, a teraz jak ktoś będzie chciał wszystko to zapłaci dobrze ponad 200.

 

@Pawop, kiedy czytam takie "mądrości", to mnie w dołku strzyka.

 

Skąd Ty u Czorta to wszystko wiesz, prorok jakiś czy co?

 

Kiedy rozczłonkuje się pakiet "Ai", czyli ogoli się go z niepotrzebnych śmieci, choćby takich jak "fikołki", czy netVoD+, to ceny mogą wyglądać całkiem przystępnie.

 

Ba, już nawet licząc według dzisiaj znanych cen, wcale nie wygląda to aż tak koszmarnie, bo to Platyna za 99 + HBO za 25 i CInemax z Filmboxami za 30, co daje całych 154, gdzie z powodzeniem pozostaje miejsce na dodanie pryszczów za 1,9 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ba, już nawet licząc według dzisiaj znanych cen, wcale nie wygląda to aż tak koszmarnie, bo to Platyna za 99 + HBO za 25 i CInemax z Filmboxami za 30, co daje całych 154, gdzie z powodzeniem pozostaje miejsce na dodanie pryszczów za 1,9 PLN.

Chyba, że będziesz chciał jeszcze erotyki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Senor_Siarra, mnie wirtualna erotyka potrzebna nie jest, ale nawet według moich wyliczeń, to dodawszy do circa 158 złociszy (po dodaniu dwóch kanałów), owe fikołki za powiedzmy 20 złotych (bo więcej kosztować nie powinny), to mamy cenę 178, czyli zbliżoną do tej, jaką można było uzyskać za toto teraz w pakiecie "Ai".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...