Skocz do zawartości

Chwalimy platformę CANAL+ "pozytywne informacje"


effe11
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

chciałbym z całego serca pochwalić platformę nc+

dzięki niej zrozumiałem, jak bardzo niepotrzebne jest mi oglądanie sportu w telewizji

zrozumiałem, jak bardzo bezsensowne jest podniecanie się grą 22 grajków, którzy i tak nic nie wnoszą do mojego życia'

 

po sprzedaży dekoderów odzyskałem 400 złotych, a na umowie zaoszczędzę jakieś 800 złotych biorąc Cyfrowy Polsat

 

1200 miałem w kieszeni i właśnie za taką kwotę kupiłem sobie używaną bieżnię elektryczną

teraz mam sport w domu na bieżni, na dworze na rowerze, spacerując z psem, czy kosząc trawę na ogrodzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram przedmówcę w całej rozciągłości... Sport trzeba uprawiać a nie oglądać w telewizorze :-)

Chwalmy więc nc+ za to że zrobiła ofertę ze sportem za 120zł. Dzięki temu może to ludzi otrzeźwi i zajmą się czymś innym niż ćwiczeniem mięśnia piwnego przed telewizorem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby mieć History SD też trzeba płacić 1,99 zł tak mam History SD kanał 71 czekam na HDTV :D

Nosz kurde, faktycznie! Aż z ciekawości przełączyłem, bo wydało mi się aż nieprawdopodobne. Ale to jednak prawda.

Zamawiałem History HD przy migracji, ale z niego zrezygnowałem (sprzęt po C+).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja chciałbym pochwalić miłą panią konsultant która przeprowadziła ze mną rozmowę migracyjną, mimo panujących opinii na temat konsultantów i migracji u mnie wszystko poszło bezboleśnie i w miłej atmosferze jasno wytłumaczone , uprawnienia przesłane w 15 minut i dodatkowy telefon od miłej pani z informacją że zapomniała dodać że włącza mi jeszcze HBO na pół roku w prezencie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

99 za wszystko umowa na 12 m-cy , Pace za 0 zł przez cały okres umowy ,najpierw pisałem maila w sprawie oferty w odpowiedzi dostałem propozycje i numer tel 22 310 45 60 na który miałem dzwonić jak się zdecyduję. Wszystko załatwiłem pod tym numerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

A ja z innej beczki: mój miesięczny abonament to 151 zł a w ramach tego C+ Platinum, HBO, Filmbox, History HD i Multiroom Standard i 5 zł za najem dekodera (i jakieś inne tam rzeczy co są w tym pakiecie) taki mój pakiet Full extra, umowę podpisałem niedawno i wiedziałem ile będę płacił, liczyłem się i liczę się z tym że mogą być lepsze i tańsze oferty po podpisaniu przezemnie umowy, ale wogóle nie żałuję i jestem z tego zadowolony bardzo bo mam C+ i duuuuuuużo meczy (no i sporo kanałów HD i fajny dekoder) i teraz jeszcze Serie A i za to mogę pochwalić tą platformę (w moim osobistym odczuciu dużo lepsza niż CP).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja bylem zadowolony a teraz to juz jestem mega zadowolony.

mam canal+ od poczatku ich nadawania w tym kraju i zawsze bylem zadowolony z racji LA i kapitalnej oferty pilkarskiej ale dopiero teraz jest fuul szczęscia..

codziennie mecz:))...obojetnie od dnia tygodnia...

wszystko co najlepsze w cenie odpowiedniej i na wlasnym dekoderze....LA,La Liga,Lige 1,T-Mobile ekstraklasa,LM.LE...po prostu raj:))

i na dodatek kapitalana oferta filmowa....oby jak najdluzej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...