Skocz do zawartości

Chwalimy platformę CANAL+ "pozytywne informacje"


effe11
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Postanowiłem utworzenie takiego tematu, ponieważ na tym forum widzę tylko niestety negatywne.

Moim zdaniem połączenie 2 platform, które są najlepsze w Polsce to strzał w dziesiątkę dla wszystkich prawdziwych kibiców. W końcu wszystkie ważniejsze mecze zobaczymy na jednym dekoderze w jednej platformie.

Dla fanów filmów również rewelacja. Najlepsze kanały filmowe w jednym dekoderze w jednym abonamencie.

To jest jak dla mnie wielki plus i na to właśnie czekałem.

Proszę w tym temacie opisywać swoje pozytywne odczucia, pozytywne informacje, negatywne zostawiajcie tylko w wątku do tego stworzonym.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Postanowiłem utworzenie takiego tematu, ponieważ na tym forum widzę tylko niestety negatywne.

Moim zdaniem połączenie 2 platform, które są najlepsze w Polsce to strzał w dziesiątkę dla wszystkich prawdziwych kibiców. W końcu wszystkie ważniejsze mecze zobaczymy na jednym dekoderze w jednej platformie.

Dla fanów filmów również rewelacja. Najlepsze kanały filmowe w jednym dekoderze w jednym abonamencie.

To jest jak dla mnie wielki plus i na to właśnie czekałem.

Proszę w tym temacie opisywać swoje pozytywne odczucia, pozytywne informacje, negatywne zostawiajcie tylko w wątku do tego stworzonym.

 

Pozdrawiam :)

:crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

effe11

nie w tym kraju.

tu maja tylko szanse na akceptacje bluzgi i wylewanie pomyj na wszystko i wszystkich przez sfrustrowanych malolatów.

a ze argumentow nie maja zadnych to nic w tym nie zmienia.

jak sie chce na kogos wylac pomyje i go zbluzgac to sie go zbluzga.

informuje wszem i wobec..jestem ZADOWOLONYM abonentem NC+..bardzo zadowolonym:))))))))))

za 109 zl mam fuul wypas!!!.

stać mnie i te 109 zl to jest pikus za taka ofertę

choc wiem ze niektorzy dostali to za 99...przezyje:)

wiwat nc+!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Postanowiłem utworzenie takiego tematu, ponieważ na tym forum widzę tylko niestety negatywne.

Moim zdaniem połączenie 2 platform, które są najlepsze w Polsce to strzał w dziesiątkę dla wszystkich prawdziwych kibiców. W końcu wszystkie ważniejsze mecze zobaczymy na jednym dekoderze w jednej platformie.

Dla fanów filmów również rewelacja. Najlepsze kanały filmowe w jednym dekoderze w jednym abonamencie.

To jest jak dla mnie wielki plus i na to właśnie czekałem.

Proszę w tym temacie opisywać swoje pozytywne odczucia, pozytywne informacje, negatywne zostawiajcie tylko w wątku do tego stworzonym.

 

Pozdrawiam :)

:crazy:

 

 

Urzekła mnie twoja historia :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na poważnie.

Oferta czyli zawartość programowa kanałów premium najlepsza na rynku. Kwestia jak to będą dalej pokazywać. Bo N ostatnio też miała niezłe zasoby filmowe ale z ich emisją to była już kaszana, nie mówiąc o marcowych "premierach w cyfrze. No jeszcze kanał Ale Kino też perełka chociaż trochę przyblakła ostatnio. Sport ? nie do pobicia-piłka, NBA, żużel. Kanały dokumentalne no tutaj najbardziej brakuje mi Travel, reszta b. dobrze. Niektórzy dodaliby jeszcze brak Viasatów, no ale mamy Planete. tak więc są i plusy i minusy ale póki co więcej plusów, no jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@hanys

 

Jak można wiwatować na cześć cudzego biznesu? No chyba, że wiwatujesz za to, że dałeś się wydymać :crazy:

 

Cudzy biznes ? tak owszem ale też sporo wnosił do polskiej produkcji filmowej. Poza tym p. Solorz to niby gdzie płaci podatki w Polsce??Coś mi się obiło o uszy, że na Cyprze więc nie pitol o o cudzym biznesie :lol2: . Biznes / duży/ nie zna granic ani narodowości itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mnie ile nc+ zarobi na nas? Ważne, że ma najlepszą ofertę na rynku trafiającą w mój gust.

Nie wygadujcie głupot, że pracuję dla nich. Po prostu umiem zauważać plusy, nie neguje wszystkiego jak przeciętny Polak.

nc+ może nie jest najtańsza, ale za to najlepsza programowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli już mamy chwalić to chyba tylko za ofertę sportową.

Kibice kopanej i żużla powinni być usatysfakcjonowani z tego co mogą zobaczyć. Liga angielska, hiszpańska, włoska, tylko tutaj. Ekstraklasa polska w pełnym wymiarze, też tylko na nc+. LM i Liga europejska to też ważne składniki tej oferty.

Praktycznie wszystko co ważnego związanego z żużlem to też tylko tutaj.

O cenach za to wszystko nie będę tu pisał, bo to chyba nie ten wątek :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UPC daje pełną paczkę wszystkich 6 Canal+ za 35zł. http://www.upc.pl/telewizja/pakiety-dod ... et-canal+/ W promocji ponoć dają za 29zł. Tymczasem nc+ swoim klientom wciska "w promocji" to samo za 60zł (cena platinum-universe) i insynuuje, że nie zrozumiano ich oferty. Na innych kanałach również mają najwyższe marże - porównywalne pakiety w CP są znacznie tańsze. Niech teraz każdy odpowie sobie sam na pytanie kim musi być osoba, która chwali nc+ i twierdzi, że jest zadowolona z ich oferty.

 

 

Ale co mi Polsat daje, jakie porównywalne pakiety?

 

Mam tyle filmu? Sportu?

Nie!

 

Więc co mi daje prócz śmietnika? Fakt są tani, ale płaci się za nic, jeśli o mnie chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwalimy NC+ "pozytywne informacje"

przez effe11 » 8 minut temu

 

Domyślam się, że spora grupa tu dzieci będzie za chwileczkę nie tylko nc+, ale i mnie obrażać.

Tylko ciekawi mnie jeden fakt, skoro tak wam źle i nie widzicie plusów oferty to po co dalej jesteście w niej i nie przejdziecie do CP?

 

hehe

effe11

Rozgrzewam się

 

Jeszcze tylko do konca kwietnia i do polsatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...