Skocz do zawartości

Chwalimy platformę CANAL+ "pozytywne informacje"


effe11
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oferta piłki nożnej jest dobra - a ta mnie interesuje. Jeszcze nie jestem w nc+. ale zapewne będę, bo u mnie kablówka ma średnią jakość, Cyfrowy Polsat mnie nie interesuje.

Czym innym jest dostrzegać negatywy (o których tu "głośno" od początku powstania nc+), a czym innym oferta programowa.

Oferta programowa mi odpowiada, sposób traktowania abonentów platformy n i Cyfry+ - nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

margraj ty jakiś piesek tego analfabety hanysa?Dlaczego twój ojciec chciał by mu chwilowo znieśli opłate za Pace skoro nc+ to niskie ceny i super oferta?

nc+ to na chwilę obecną tylko i wyłącznie najlepsza oferta dla fanów piłki nożnej i żużla.Ale nie z taką ceną cena i podejściem do abonenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wątek to jakaś pomyłka! Dlaczego?

 

Drodzy Bracia i Siostry widzę, że niektórzy forumowicze to na "pysk" upali, jak chcą doszukiwać się pozytywnych aspektów nowej platformy NC+. Teraz zwrócę się do wszystkich ludzi na tym forum czy taki przeciętny Kowalski, który płacił 39,00zł za Start + Canal+, gdzie przypomnę miał ofertę Canal+ Premium wszystkie mecze, filmy, koncerty. Jest w stanie zapłacić 50zł czy powyżej - nie sądzę, Sam jestem posiadaczem Optimum + Canal+ + HBO + FilmBox i płacę 84,90zł. Co mi proponują w nowej platformie nieco uboższy pakiet, bo Canal+ Platinium w kolejności 119,00zł 109,00zł 99,00zł lub uwaga! Platinium + HBO za cenę promocyjną 129,00zł lub 119,00zł czy to jest normalne, aby za pakiet uboższy (od tego co mam teraz) płacić 34,00zł więcej? Padło pytanie "Co Ci da Cyfrowy Polsat?" odpowiadam: mniejszą ofertę filmowo-sportową, ale za to za dużo niższą cenę niż NC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ci da DVB-T?

Mniejszą ofertę filmowo-sportową, ale za to taniej niż w CP... Bo za darmo hehehe :)

 

Taki tok myślenia mnie rozwala.

 

NC+ wie, że nie ma konkurencji na chwilę obecną jeśli chodzi o telewizję satelitarną i ofertę, więc ceny podwyższyli. To normalka i uwierz mi, że bardzo wielu Polaków na to stać i przechodzą codziennie do NC+ płacąc Abo w cenie 119zł. Bo wiedzą, że za tą cenę mają najlepszą ofertę filmową i sportową na rynku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat ma złą nazwę!!! Powinien się nazywać "Jestem jeleniem i wziąłem NC+ bo....". era Sport to oferta wystarczająca. No chyba że nie umiecie ani słowa po angielsku. Wtedy przez swoje nieuctwo naprawdę jesteście skazani na NC- i ich "fachowy" komentarz..... ;)

 

Właśnie obraziłeś wszystkich użytkowników tego forum, którzy posiadają platformę satelitarną NC+.

Tematu nie mogłem tak nazwać z 2 powodów:

 

- Nie posiadam jeszcze NC+ (mam UPC do końca sierpnia, kończy mi się umowa i przechodzę do NC+)

- Nie uważam się za jelenia, ponieważ jak będę płacił abonament 119zł za najlepszą ofertę sportowo-filmową-dokumentalną na rynku.

 

 

Orlik ogarnij się następnym razem zanim zaczniesz obrażać ludzi na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, pozytywy na paewno oferta programowa. I tyle.

A teraz powiedz mi effe jak miałem w N pakiet WPT+HBO+Npremium+Cinemaxy i płaciłem 69 złotych, i teraz tak: biorę w NC+ Comfort+ do tego HBO i CInemaxy za Npremium też sie coś by należało i ile za to płacę 100zeta czy nawet więcej? Co ty na to nie widzisz różnicy? A zawartość programowa taka sama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obrazalbym nikogo. Jednak temat uwazam za zbedny. W tej chwili bedzie on tylko jeszcze bardziej denerwowal ludzi !!!

 

Czemu denerwował?

Przecież jest wielu ludzi, którzy są zadowoleni z NC+.

Jeśli kogoś denerwuje czyjeś zadowolenie, to po prostu omijajcie ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orlik666 widać,że bardzo młody jesteś.Jak ja chodziłem do szkoły o nauce angielskiego można było pomarzyć bo był tylko rosyjski.Ty zapewne chodziłeś też do gimnazjum ale za moich czasów gimnazjów nawet w planie nie było.Zgdazam się tylko z pierwszą częścią Twojej wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, pozytywy na paewno oferta programowa. I tyle.

A teraz powiedz mi effe jak miałem w N pakiet WPT+HBO+Npremium+Cinemaxy i płaciłem 69 złotych, i teraz tak: biorę w NC+ Comfort+ do tego HBO i CInemaxy za Npremium też sie coś by należało i ile za to płacę 100zeta czy nawet więcej? Co ty na to nie widzisz różnicy? A zawartość programowa taka sama.

 

Jak to taka sama?

Nie miałeś w N kanałów C+

 

A tym samym miałeś brak:

Takiej oferty filmowej

Brak Liga Angielska, Francuska, Hiszpańska, Polska, NBA, żużel. itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obrazalbym nikogo. Jednak temat uwazam za zbedny. W tej chwili bedzie on tylko jeszcze bardziej denerwowal ludzi !!!

 

Czemu denerwował?

Przecież jest wielu ludzi, którzy są zadowoleni z NC+.

Jeśli kogoś denerwuje czyjeś zadowolenie, to po prostu omijajcie ten temat.

 

Sory ale kolego nie widzisz ze sciagasz tu ludzi ktorzy chca dowalic NC+ a nie powiedziec co sie podoba. Ile masz tych pozytywnych opinii a ile utarczek slownych ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

y? A zawartość programowa taka sama.

 

Jak to taka sama?

Nie miałeś w N kanałów C+

 

A tym samym miałeś brak:

Takiej oferty filmowej

Nie ośmieszaj się. Akurat obecnie to wytwórnie wracają z nPremium do C+ z powrotem.

 

Brak Liga Angielska, Francuska, Hiszpańska, Polska, NBA, żużel. itp...

I niech se to zabierają. Sport mnie nie interesuje.

 

Miałem w N nPremum+HBO i H HD za 80.99zł a oni jedyne co podobne z HBO to dają C+ Gold za 109zł to chyba jest różnica? W dodatku wykastrowane z LM i pewnie największych premier, które będą w głównym C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obrazalbym nikogo. Jednak temat uwazam za zbedny. W tej chwili bedzie on tylko jeszcze bardziej denerwowal ludzi !!!

 

Czemu denerwował?

Przecież jest wielu ludzi, którzy są zadowoleni z NC+.

Jeśli kogoś denerwuje czyjeś zadowolenie, to po prostu omijajcie ten temat.

 

trzeba effe11 przyznać rację i tu nie zaglądać. Nie dokarmiać. Niech żywi się swoim zadowoleniem. Trochę mu tu będzie pusto, bo inni "zadowoleni z nc+" z tego co widzę raczej szukają pomocy po innych wątkach i sprawdzają gdzie jest ich dekoder, czemu nie mają kanałów, które mieć powinni i co właściwie kupili bo nie są pewni. Jeśli effe11 należy do nielicznych nie zrobionych w konia to faktycznie powinien się cieszyć. pozdro

 

@Pawel85 doczytał u Effe 11, co ja przegapiłam: "Znamienne. Wątek wychwalający encepence zakłada osoba nie będąca ich abonentem.". To o czym tu teraz dyskutować :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I niech se to zabierają. Sport mnie nie interesuje.

 

 

Ciebie sport nie interesuje, a innych interesuje. Ty nie jesteś najważniejszy.

Większość ludzi bierze nc+ właśnie dla sportu. Bo jeśli ktoś sportu nie ogląda to mu faktycznie wystarczy najniższy pakiet lub CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, pozytywy na paewno oferta programowa. I tyle.

A teraz powiedz mi effe jak miałem w N pakiet WPT+HBO+Npremium+Cinemaxy i płaciłem 69 złotych, i teraz tak: biorę w NC+ Comfort+ do tego HBO i CInemaxy za Npremium też sie coś by należało i ile za to płacę 100zeta czy nawet więcej? Co ty na to nie widzisz różnicy? A zawartość programowa taka sama.

 

Jak to taka sama?

Nie miałeś w N kanałów C+

 

A tym samym miałeś brak:

Takiej oferty filmowej

Brak Liga Angielska, Francuska, Hiszpańska, Polska, NBA, żużel. itp...

Ale ja nie chcę żadnych Canal+ nie potrafisz czytać? Chcę to co miałem w N. I za to samo musze zapłacić 50 zeta więcej. Pomyśł trochę człowieku. To jest właśnie to dymanie ludzi na kasę. A sprawa pakietu C+ też jest beznadziejna bo jak ktoś mi wpycha całą paczkę jak chcę np tylko sport to ja nie będę płacił za filmy.

Tak jak ktoś już tutaj napisał: idziesz do sklepu kupujesz chleb a w kasie ci mówią że chleb sprzedają tylko razem z szynką i płacisz 15 złotych. Bez przesady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...