Skocz do zawartości

Chwalimy platformę CANAL+ "pozytywne informacje"


effe11
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A co by dostała Twoja siostra jeśli by nie wysłała wypowiedzenia?

Bez wypowiedzenia była porażka, bo silver za 69. Universe sie nie dało i nie dało sie tańszego silvera

Ale wysłałem 3 wypowiedzenia więc jedno kosztowało około 2 złotych. Telefon na magiczną infolinie, 5 minut rozmowy i jest universe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zadowolony - kim jestem?

Dla nie ktorych jestes łosiem ,ja tez jestek łososiem bo tez mam NC+ .i jestem zadowolony .Mma polsat i dekoder sagem a w nc + mediabox .Jak myslicie ktory dekoder jest lepszy ? Oferta programowa nareszcie wszystko razem .Jakich programow brakuje ? sam nie wiem dla mnie jest dobrze .Wywalili jakies slabej jakosci kanaly i jest placz .Mysle ze travel pojawi sie ale w hd.Jezeli chodzi o cene .no coz i drogo i nie drogo .Tak jak napisalem maja troszke praw sportowych , filmowych i za to sie placi .Przeciez oni czyli nc za te prawa wywalili grube miliony , wiec skad maja brac kase na nastepne oferty ? Polsat jest od malych pieniedzy .Wkoncu sie okaze ze Nc nie bedzie miala zadnych praw bo nie bedzie ich stac jak zrobia pakiet platinium za 50 zl .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, wystarczy zrobić sobie prostą kalkulację kosztów. Ja mam "N" i za cenę 69 zł mam (miałem) 4 kanały nPremium, HBO, a więc sporo filmów. LM, LE i włoską Serie A. Z tego co się orientuje, to chyba pakiet z canal +, ten najtańszy, wynosił 39 zł i miało się Canal+ i inne, czyli liga nag, francuska, hiszpańska, polski badziew, no i Filmy (a i jeszcze ale kino +).

I teraz: biorąc sobie Platyne (która zawiera w sobie jakby te wszystkie powyższe elementy) płacimy 99 (jak dla migrujacych - przynajmniej mnie tyle zaproponowano). A dodajmy sobie 69 do 39 i mamy...ile? 108!!!

Ciężko więc powiedzieć, że cena 99 złotych za taki pakiet i tę zawartość to zdzierstwo ( a i jeszcze VOD dochodzą).

Nie widzę więc powodu by takie cyrki robić o pakiety, ale tylko i wyłącznie o sposób podejścia do klienta, brak jasnych przekazów informacji i ogólny [beep] i brak przygotowania.

To tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo jestes pracownikiem, albo troche braki w zrozumieniu , co czytasz !!

za 69 zł było HBO, ja przy przedłużeniu mam w tej cenie i Cinema i Filmbox, zgodnie z umowa do konca sierpnia...

A za 99 zł dostane BEZ HBO, CINEMA i FILMBOX, pytam jakim prawem kasuja je przed koncem umowy..

Odpowiedz na to pytanie , dlaczego takie "Bandyctwo" i oszustwo czynia i smieja sie w twarz ...

Gdyby proponowali nowe pakiety w wyzszyuch cenach, to byloby to normalne, rynek sam zdecydowalby czy warto to kupowac.

Ale zmiana warunkow w trakcie umowy? A do tego niowy regulamin, ze mozesz zawsze tylko placic minumum tego co zapiszesz w nowej umowie, a jak wylacza jakies kanaly niegwarantowane, w tym EUROSPORTY, to płacz i plac dalej..

Dla kogo to?

DLA IDIOTOW, lub ludzi BEZ HONORU!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiście brak rozumienia...

ja piszę o ofercie, która łącznie za taką cenę nie jest aż tak wygórowana, jakby się mogło zdawać po tych milionach negatywnych komentarzy...jeśli ktoś chce mieć taką dobrą ofertę 9 i moze tyle dać), to zapłaci...jeśli uważasz, że to dla Ciebie za drogo, to nie zmigrujesz... również uważam, że powinno się spokojnie dokończyć swoją umowę i potem się zdedcydować, ale to tak jak pisałem zarzut w stronę icj polityki i sposobu komunikacji... a nie w stronę oferty

pracownikiem ich nie jestem, ale staram się na chłodno analizopwać to co jest, a nie podążać za rozgorączkowanym tłumem, który chciałby za Platinum płacić 69 zł :D

teżbym chciał, ale taka cena nigdy się nie pojawi, bo nie może...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że część z Was świata nie widzi poza tą telewizją :) Ludzie zajmijcie sie rodzinami, czytaniem ksiąźek, protestujcie jak podnoszą Wam podatki, gaz, enrgię :). Co do NC+ dla kogoś, kto nie źyje futbolem tak jak ja oferta nie jest rewelacją. Nie chodzi mi o ceny, bo to dla mnie ani argument ani problem. Kązdy bierze, co uzna za stosowne. Mi brakuje oferty muzycznej w połaczonej platformie. Jest poprostu śmieszna i tragiczna, zastepowanie Trace kanałem polo dance jest totalnym nieporozumieniem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pracownikiem ich nie jestem, ale staram się na chłodno analizopwać to co jest, a nie podążać za rozgorączkowanym tłumem, który chciałby za Platinum płacić 69 zł :D teżbym chciał, ale taka cena nigdy się nie pojawi, bo nie może...

 

No coz taka cena byla do tej pory dla 1.5 mln klientow C+. Cała Opcja Canal+ kosztowała jakieś 24 pln -34 PLN. Nie jestem przekonany że dodanie słabego nPremium podniosło o 100% wartość tych kanałów. I dopóki ramówka nie będzie bardziej atrakcyjna przez co najmniej 12 miesięcy to abonenci nie będą chcieli czegoś w ciemno. Z tego co w weekend zobaczyłem to kanały znów niewiadomo dla kogo. Chce Tylko film to mam mecze na połowie kanałów.

 

Cieszy nas ze postanowiłeś przy okazji powstania nowej platformy się do nas dołączyć i przekonać nas jak to jest dobrze. :brawo: Twoje argumenty niestety nie są przekonujące bo jak do tej pory tylko mniejszość widzi jakiekolwiek plusy połączenia ofert Cyfry i N. Jakbyś nie liczył jest drożej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20th Century Fox i Monolith + pilka ?. Za "nowe" wytwórnie (do których C+ stracił prawa) pewnie dopłaciłbym ale nie za cenę płacenia extra za piłkę. No i tu jest pies pogrzebany. 30 za pakiet film i 30 za pakiet sport i wszyscy byliby zadowoleni.

 

Nie podziela tego w ten sposob na bank. Chyba, ze im sie cos odmieni. Zreszta canal+ zawsze to byl film i sport premium, wiec watpie, aby nagle mieli to tak podzielic. Tym bardziej teraz, po takich zmianach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jest najlepsza oferta premium, ale nie wszyscy zarabiają tyle, aby na taki koszt sobie pozwolić. Wcześniejsze ceny z n i Cyfry+ jeszcze były dość wyważone, a tu oferta dla bogatych bufonów, a ty biedniejszy bul i płacz.

 

nie jestem bufonem...prosze mnie nie obrażać........przeszedłem do nc+ bo mi mi tak pasowało pokaż mi alternatywną platformę która daje 3 dekodery do jednej umowy...no krzykaczu.....moje pieniądze i moja decyzja....jak nie masz kasy to powiedz rodzicą żeby ci kieszonkowe podnieśli a nie obrażaj innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie dużo na forum ludzi złośliwych, zazdrosnych, oczekujących, że będziemy tu solidarnie słać wypowiedzenia i bluzgać na platformę, aby wymusić niższe ceny dla nich. Jak nie - toś łoś, jeleń czy inna sarna. Nie potrafią zrozumieć, że niektórym oferta najzwyczajniej odpowiada. I tak jest ze mną. Nie mam najdroższej oferty bo nie jest mi potrzebna. Gold za 79pln spełnia moje oczekiwania. Są filmy i jest sport. Najlepsze premiery będą w Platinum? No i co z tego. Zobaczę te premiery nieco później.

 

Plusy NC+:

-bardzo dobra (w zasadzie bezkonkurencyjna) oferta - kontent.

-znakomite dekodery (mam na myśli te od ADB)

-bardzo dobra jakość techniczna programów (w większości)

 

A co by mi dało przejście do CP?

- wiecznie problemowy dekoder (z rekorderem bo tylko takie biorę pod uwagę)

- pakiet HBO, Cinemax i Filmbox w cenie 89pln (miąłem to dotychczas i jedyną pozycją jaka mnie zainteresowała był serial Spartakus - oferta filmowa tych kanałów nie dla mnie).

- Jakość większości kanałów na poziomie VHS i w 4:3 ( no sorry, ale nie po to kupiłem nowoczesny TV)

 

Jak dla mnie, oferta GOLD za 79pln lub Platinum za 99pln bije na głowę full CP.

 

Nie jestem pracownikiem APS lub NC+ to tak dla uprzedzenia komentarzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W C+ zawsze było drogo. Od trzech lat zaczęło tanieć premium. W ostatnim okresie ceny już były zdecydowanie dumpingowe, pewnie żeby utrzymać przed fuzją ilość abo. Ja za Superpremium za ostatni miesiąc płaciłem 99pln +20 i 20 za dodatki. Teraz płacę 109 za wszystko.

Fakt nie mam tych HBO Cinemax, Filmbox, bez któryh na tym forum niektórzy nie wyobrażają sobie dalszej egzystencji.(a najwięcej burzą się ci którzy dostali je na kilka m-cy gratis) Ale jakby nie było, te kanały na dziś nie są warte dodatkowych pieniędzy, za to doszły trzy Canal+ z ofertą filmową i Nsport z LM/ LE.

Są tańsze inne platformy, żyjemy w Europie mamy wolny rynek, ale gdzie mogę, za tą cene podłączyć cztery tv i jeszcze mieć dodatkową karte na wyjazd.

Ludzie ilu was tu jest, wciąż powtarzające się nicki, 90% abo płaci rachunki, ponarzeka i tyle ich wiedzy, a negocjacje to dla nich czysta abstrakcja. ile przyślą tyle zapłacą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt nie mam tych HBO Cinemax, Filmbox, bez któryh na tym forum niektórzy nie wyobrażają sobie dalszej egzystencji.(a najwięcej burzą się ci którzy dostali je na kilka m-cy gratis) Ale jakby nie było, te kanały na dziś nie są warte dodatkowych pieniędzy,

Dokładnie. I dlatego u konkurencji np. paczka Filmbox jest w cenie pakietu a nie jako super hiper premium za 15zł jak w encepence.

Dziękuje, dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś nie liczył jest drożej.

Dla kogo jest drożej dla tego jest drożej.

Krąży wiele mitów na temat obecnych cen i ofert:

- że jest drożej

- że nie można migrować na niższe pakiety

- że warto czekać na telefon bo lepsze oferty dostaje się gdy oni dzwonią

mojepatnociica201304081.png

U mnie, jak widać na załączonym obrazku, żadna z tych prawd objawionych się nie sprawdziła.

Płacę 1/3 mniej, migrowałem na niższy pakiet, a ofertę dostałem po moim telefonie.

 

Edit: uprzedzając pytania i kąśliwe uwagi - nie, to nie jest tzw. "oferta pracownicza"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...