Jump to content

joshuaa

Users
 • Content Count

  55
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About joshuaa

 • Rank
  Niedoświadczony

Informacje o profilu

 • Hobby
  tv
 1. joshuaa

  nc+ – opcje dodatkowe

  Witam. Może mi ktoś wytłumaczyć tak łopatologicznie czy lepiej jednak wsiąść MISTRZOWSKĄ PIŁKĘ ze zobowiązaniem po 20zł lub czy można dostać taniej bez przedłużania umowy? Czy lepiej, bez zobowiązania i móc włączyć i wyłączyć? Czytam ten wątek, ale nie do końca wszystko rozumiem, z tym włączeniem i wyłączeniem. Z góry bardzo dziękuję.
 2. joshuaa

  4K UltraBOX+ (Technicolor USW4001NCP)

  A idzie takie nagranie ustawić, bez określenia liczby odcinków? Czy trzeba ustawić od 1 do 40? Jeszcze pytanie czy jak np ustawię nagranie cykliczne zaznaczę 40 odcinków i opcję od pn-pt. To nagra się 40 odcinków, czy wtedy trzeba to liczyć 5x40 czyli 200?
 3. joshuaa

  4K UltraBOX+ (Technicolor USW4001NCP)

  Mam 80% wolnego dysku i kilka zaprogramowanych nagrań i już pokazuje mi, że kolejne nagranie zostanie nagrane warunkowo, bo nie mam wystarczającej ilości miejsca. Nagranie się nagrywa, ale ciągle mam ten komunikat. Czy są jakieś ustawienia co do dysku w tym dekoderze? Czy może idzie to jakoś wyłączyć? Rozumiem jakbym miał 20% wolnego, ale nie 80. Nie wiem na jakiej podstawie dekoder to oblicza, nawet jak mam kilka nagrań zaprogramowanych to niemożliwe by zajęły mi 80% dysku.
 4. joshuaa

  4K UltraBOX+ (Technicolor USW4001NCP)

  Hej, pytanie o dźwięk. Z tego co wiem kilka kanałów ma dźwięk 5.1 jeśli oczywiście dany program jest z tym dźwiękiem nadawany, np. Canal+ itd. Jednak są też kanały, na których nigdy nie słyszałem dźwięku 5.1, a w dekoderze dolby digital jest ustawione na TAK po naciśnięciu przycisku +. Wtedy nie mogę sterować głośnością na pilocie od dekodera. Czy jest sens by na tych kanałach Dolby Digital było na TAK?. Bo różnicy nie słyszę po przełączeniu on/off. Jednak może się mylę, stąd te pytanie.
 5. joshuaa

  4K UltraBOX+ (Technicolor USW4001NCP)

  Wyciągałem już wtyczkę z prądu, ale było to samo. Uruchamiałem też dekoder ponownie, bo jest taka opcja i też nic nie pomogło. Najlepsze jest, że po jakiejś godzinie od napisania tego posta HBO Go zaczęło działać normalnie, włączyłem kilka filmów dla testu i wszystko działało. Jednak teraz uruchamiam i znów to samo, pozycje mi się wyświetlają jednak kiedy wybiorę coś, to czarny obraz, logo HBO GO i mogę tylko wyjść z aplikacji, bo nic nie idzie zrobić. Inne kolekcje m.in. Canal+ te, które również działają z internetu mi chodzą. Dekoder mam podłączony przez wifi.
 6. joshuaa

  4K UltraBOX+ (Technicolor USW4001NCP)

  Od jakiegoś czasu nie działa mi HBO GO w dekoderze. Wybieram dany film na pilocie i jest czarny obraz, logo HBO GO w rogu, nic się nie ładuje, tylko czerń. Mogę tylko wyjść z aplikacji, czasem wrócić na stronę główną. Oczywiście HBO Go mam w pakiecie, zrobiłem też w aplikacji ten test i wszystko było Ok. Jednak teraz nic nie mogę uruchomić a sprawdzałem na kilku pozycjach i ciagle jest to samo. Wcześniej normalnie wszystko działało.
 7. joshuaa

  4K UltraBOX+ (Technicolor USW4001NCP)

  @spido dzięki za pomoc. @darkos_88 Ja mam TV Sony i nie mam tego problemu. Na C+ 4K mam HDR. A TVP 4K nie miało HDR. A zobacz w NC+ Go TV, czy Ci zadziała HDR w BBC Earth "The Hunt". Ja mam dwa odcinki i są 4K z HDR. Przy okazji zapytam się kogoś, kto się zna, jakie ustawienie ustawić dla HDR, HGL czy HDR10. Bo tylko te dwa mam do wyboru.
 8. joshuaa

  4K UltraBOX+ (Technicolor USW4001NCP)

  Wymieniłem ostatnio konwerter na Inverto unicable. Ten, który jest na liście dekodera. Mam antenę 80cm i wcześniej na konwerterze quad miałem poziom 91 a jakość 78. Teraz po wymianie mam poziom 99 a jakość około 70. Czy to nie za mało przy jakiejś gorszej pogodzie? Bo rozumiem, że jakość jest ważniejsza? Na tym poprzednim konwerterze, byłem zadowolony z działania, bo naprawdę musiało lać by nie było kanałów, tutaj jakby nie patrzeć mam prawie 10% mniej jakości i obawiam się że przy gorzej pogodzie mogą być problemy. Antena nie była przestawiana, konwerter został wymieniony, potem obracany i ustawiony według miernika. Nie wiem czy ten miernik był profesjonalny, bo ustawiał mi kolega. Mogę prosić o jakaś radę, czy lepiej sugerować się tym co pokazuje dekoder i według niego spróbować jeszcze raz ustawić? I czy lepiej ustawiać w menu gdzie się wybiera konwerter, czyli instalacja - antena, czym może na jakimś kanale w menu diagnostyka? Czy ogólnie nie przejmować się tym delikatnym spadkiem jakości? Dziękuję z góry
 9. joshuaa

  nc+ – dyskusja ogólna

  Jak myślicie czy Polsat udostępni te swoje kanały premium z Ligą Mistrzów, by można było je oglądać za dodatkową opłatą w NC+? Kiedyś tak już było jak było chyba Euro. Ponoć mają być udostępnione dla innych operatorów, ale czy dla NC+? Ponoć zapłacili za prawa bardzo dużo i może jakimś cudem pojawią się te kanały w NC+ jako opcja dodatkowa. Nie chcę brać specjalnie Polsatu a muszę mieć dostęp. Ipli też nie wezmę tym bardziej za tą cenę.
 10. joshuaa

  Oferta platformy nc+

  Bardzo dziękuję Nie było to dla mnie do końca jasne Chodzi o to, że kupiłem ten moduł do TV od nc+ za 199zl pre paid i mam przez miesiąc C+Extra. Jednak z tego co się dowiedziałem niestety, już po zakupie, że C+ będę mógł oglądać tylko podpisując umowę. Myślałem, że chociaż, będę miał dostęp do TVP4K po wykupieniu jakiegoś z tych podstawowych pakietów. Jednak ogólnie chyba z tym modułem nie zostanę, bo nie jestem do końca usatysfakcjonowany jego działaniem. Jeśli mam podpisać umowę to chyba już wolę Ultraboxa, bo ma więcej opcji nagrywania itd. Pytanie jaki jest najtańszy teraz pakiet żeby mieć C+? Czy jest takie coś jak Canal+Start? Głównie chodzi mi o kanały 4k i żeby było jak najtaniej, reszta kanałów mnie nie interesuje. Domyślam się że za dekoder muszę dać 15zł miesięcznie dodatkowo. Ale jakiś jest cena takiego pakietu najtańszego do 4k i czy są umowy na 12 i 24? Jeszcze pytanko czy ten moduł można komuś sprzedać nawet za pół ceny? Bo będzie mi niepotrzebny jak podpiszę umowę z dekoderem. Z góry dziękuję za pomoc.
 11. joshuaa

  Oferta platformy nc+

  Czy wiadomo w jakim pakiecie będzie TVP4K?
×