Skocz do zawartości

Chwalimy platformę CANAL+ "pozytywne informacje"


effe11
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

- Nie posiadam jeszcze NC+ (mam UPC do końca sierpnia, kończy mi się umowa i przechodzę do NC+)

Znamienne. Wątek wychwalający encepence zakłada osoba nie będąca ich abonentem :D.

 

 

 

Ciebie sport nie interesuje, a innych interesuje. Ty nie jesteś najważniejszy.

Tak trudno było zrobić podział na film i sport, skoro i tak sztucznie podzielili pakiet Canal+, na trzy paczki?

 

Bo jeśli ktoś sportu nie ogląda to mu faktycznie wystarczy najniższy pakiet lub CP.

Najniższy nie. Ale za 89 w fullu mam wszystko to co chce i nie muszę płacić dodatkowo za H HD i Sundance. No i mniej kanałów niegwarantowanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, najlepiej zamknąć wątek i tylko krytykować.

Krytyka jest OK (która oczywiście nic nie zmienia) Ale jak już ktoś jest zadowolony, to nie dać mu tego wyrazić, tylko krytyka jest ważna. Typowa Polska i Polacy.

 

Żal mi was.

Współczuje.

Obserwuję ten temat. Ale czyż nie jest tak, że nc+ sama sobie zasłużyła na takie i podobne opinie.

Po prostu ludzie nerwowo nie wytrzymują takiej zaproponowanej "nowej definicji rozrywki" - w której podtekstem jest pobrać za to samo opłaty jak największe. Nawet wydumana i zarazem wymyślona pakietyzacja idzie w tym samym kierunku. Nic - nawet za złamanego grosza – nie ma poszanowania dla obecnego i ewentualnych następnych klientów.

Żywię nadzieję, że już niebawem UOKiK da temu wyraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Nie uważam się za jelenia, ponieważ jak będę płacił abonament 119zł za najlepszą ofertę sportowo-filmową-dokumentalną na rynku.

 

Akurat dokumentalną ofertą to CP bije na głowę NC+. Viasaty, Travel Channel, Da Vinci dla młodzieży, History SD/HD w standardzie. Co ma NC+ w ofercie dokumentalnej czego nie ma CP? Tylko Planete+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Znamienne. Wątek wychwalający encepence zakłada osoba nie będąca ich abonentem :D.

 

Nie trzeba być abonamentem nc+ by ich chwalić, tak samo jak większość tutaj nie ma nc+ i też wyraża swoją opinie negatywnie jak i pozytywnie.

Poza tym większość ich programów posiadam w UPC więc wiem o czym piszę i wiem, że nie ma lepszej oferty w żadnej innej platformie satelitarnej w Polsce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie trzeba być abonamentem nc+ by ich chwalić, tak samo jak większość tutaj nie ma nc+ i też wyraża swoją opinie negatywnie jak i pozytywnie.

Większość tutaj wyraża swoje opinie bo byli w C+ lub Nce a teraz proponuje im się na siłę nowy twór na o wiele gorszych warunkach.

 

Ale co ty możesz o tym wiedzieć skoro siedzisz sobie w UPC.

Swoją drogą, UPC też ciekawa alternatywa na encepence. I Canale nawet taniej dają.

 

To że posiadasz ich kanały w UPC, nie znaczy że wiesz jak wygląda oferta migracyjna dla abo C+ i Nki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja byłem abonentem N-ki i Cyfry i dla mnie połączenie obu platform przyniosło same korzyści.

W N-ce miałem małego fulla z HBO ( 99zł), a w Cyfrze pakiet Start HD ( 48 zł. + 10 zł. za wynajem beznadziejnego Packa).Do N-ki dokupiłem History HD za 1,99 i dostęp do nVOD-net (tvn player), też 1,99. W sumie za wszystko płaciłem 160,98 zł.

 

Teraz to wszystko mam za 129 zł. a bonusem jest dostęp w tej cenie do HBO OD, za który w N-ce musiałbym płacić 10 zł. ( chyba tyle, dokładnie nie pamiętam)

 

Dla mnie więc zysk jest oczywisty.

 

Na obsługę też nie mogę narzekać. Na swój tel. dostałem SMS-a z nr. tel. na który mogłem zadzwonić w celu migracji. Bezproblemowo się tam dodzwoniłem , z miłą panią ustaliłem warunki i po 15 min. miałem włączoną całą ofertę.

 

I jak ja mam teraz nie chwalić nc+ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywistą oczywistością jest to,że wszyscy abo,którzy mieli n i C+ jednocześnie są "zarobieni",bo mają dwa w jednym i to taniej i maja podstawy by chwalić nowa platformę.Ale takich klientów jest zdecydowanie mniej i na nich nc+ nie może budować swojej przyszłości.Abonenci,którzy mają obecnie n albo C+ są w większości i przeważnie mocno niezadowoleni z dotychczasowych działań nc+. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...W końcu wszystkie ważniejsze mecze zobaczymy na jednym dekoderze w jednej platformie...

 

...Najlepsze kanały filmowe w jednym dekoderze w jednym abonamencie...

I to jest JEDYNY plus nowej oferty. Przepraszam: drugi jest jeszcze w nazwie :D

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywistą oczywistością jest to,że wszyscy abo,którzy mieli n i C+ jednocześnie są "zarobieni",bo mają dwa w jednym i to taniej i maja podstawy by chwalić nowa platformę.Ale takich klientów jest zdecydowanie mniej i na nich nc+ nie może budować swojej przyszłości.Abonenci,którzy mają obecnie n albo C+ są w większości i przeważnie mocno niezadowoleni z dotychczasowych działań nc+. :evil:

 

ja wiem czy to taka oczywista oczywistość?

Jak ktoś miał tylko N-kę i płacił 99zł. za pakiet mini full, a teraz dojdzie mu cały pakiet Cyfry ( Liga polska, angielska , hiszpańska, GP na żużlu , Drużynowy puchar świata na żużlu, NBA , plus oferta filmowa ) i będzie za to musiał płacić razem 129zł, czy to taka zła cena?

 

30 zł. za cały pakiet Cyfry, przy tej ofercie , to bardzo dobra cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywistą oczywistością jest to,że wszyscy abo,którzy mieli n i C+ jednocześnie są "zarobieni",bo mają dwa w jednym i to taniej i maja podstawy by chwalić nowa platformę.Ale takich klientów jest zdecydowanie mniej i na nich nc+ nie może budować swojej przyszłości.Abonenci,którzy mają obecnie n albo C+ są w większości i przeważnie mocno niezadowoleni z dotychczasowych działań nc+. :evil:

 

ja wiem czy to taka oczywista oczywistość?

Jak ktoś miał tylko N-kę i płacił 99zł. za pakiet mini full, a teraz dojdzie mu cały pakiet Cyfry ( Liga polska, angielska , hiszpańska, GP na żużlu , Drużynowy puchar świata na żużlu, NBA , plus oferta filmowa ) i będzie za to musiał płacić razem 129zł, czy to taka zła cena?

 

30 zł. za cały pakiet Cyfry, przy tej ofercie , to bardzo dobra cena.

eee tam, przecież ja płacę to wymagam ma być wszystko za 99 zeta i basta. :D

Tak na poważnie w tym konkretnym przypadku to jeżeli ktoś marudzi to faktycznie niech idzie do CP.

Już pisałem wcześniej samo roczne przedłużenie prawa do pokazywania ekstraklapy kosztowało NC+ 45 mln. no i oczywiście mają za to zapłacić krasnoludki :smile: Jakoś pretensji do kopaczy i władz extraklasy, że zdzierają kasę za taki szmaciany poziom nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywistą oczywistością jest to,że wszyscy abo,którzy mieli n i C+ jednocześnie są "zarobieni",bo mają dwa w jednym i to taniej i maja podstawy by chwalić nowa platformę.Ale takich klientów jest zdecydowanie mniej i na nich nc+ nie może budować swojej przyszłości.Abonenci,którzy mają obecnie n albo C+ są w większości i przeważnie mocno niezadowoleni z dotychczasowych działań nc+. :evil:

 

ja wiem czy to taka oczywista oczywistość?

Jak ktoś miał tylko N-kę i płacił 99zł. za pakiet mini full, a teraz dojdzie mu cały pakiet Cyfry ( Liga polska, angielska , hiszpańska, GP na żużlu , Drużynowy puchar świata na żużlu, NBA , plus oferta filmowa ) i będzie za to musiał płacić razem 129zł, czy to taka zła cena?

 

30 zł. za cały pakiet Cyfry, przy tej ofercie , to bardzo dobra cena.

 

To ma oczywiście sens w przypadku fanów sportu i zgadzam się z Tobą w tym przypadku.Ale jak pisałem we wcześniejszym poście wydaje mi się,że nc+ nie może się tylko opierać na "sportowcach".Ale może być i tak,że przed startem nc+ robiono jakieś sondaże i okazało się że jest jakaś spora grupa abo,która jest w stanie zapłacić sporo powyżej 100PLN za dostęp do sportu i na nich nc+ chce budować swoją przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyna pozytywna informacja to że ta platforma oferuje najlepsze treści. To fakt. Ale cała reszta czyli pakietyzacja kanałów, ta tzw. elastyczność o której wypowiadają się przedstawiciele nc+ (większość abonentów cyfry to posiadacze pakietu start + pakiet c+ czego brak w obecnej ofercie), mówienie że w końcu mamy 2 tv w jednej zapominając że kanały w większości się pokrywały, przymusowa migracja dla abonentów n i te pisma wysyłane listem zwykłym. Ogólnie nie szanowanie klienta. Nie można było tego jakoś inaczej rozwiązać ? Owszem pewnie dużo osób stać żeby wybrać nową ofertę ale życie nie polega tylko na siedzeniu przed telewizorem. I dziwią mnie trochę wypowiedzi "szczęśliwych" posiadaczy nc+ że każdy krytykujący to sfrustrowany małolat albo "jak się nie podoba to spadówa do CP". Za bardzo chyba Was wchłonął świat internetu. Wystarczy pójść do najbliższego punktu sprzedaży nc+ i zobaczyć czy tam przychodzą małolaci. Nie wiem skąd Wy pochodzicie ale w moim mieście oferta słabo się sprzedaje i większość składa wypowiedzenia, tak przynajmniej twierdzi kolega, który pracuje w punkcie nc+. Na pewno duży wpływ na takie niezadowolenie abonentów cyfry i n mają głównie te owe platformy dając po kolei jak leci duże rabaty i teraz nagle tego brak a Polak się przyzwyczaja do dobrego. I na koniec tak jak pisałem na wstępie. Jedyna pozytywna informacja to najlepsza oferta na rynku ale na pewno nie w takiej formie jak chcą to wcisnąć teraz. Mimo wszystko uważam że ludzie chcąc mieć dostęp do treści premium jednak prędzej czy później będą przechodzić do nc+ no chyba że CP zmieni strategie i bardziej zainteresuje się piłką nożną niż obecnie.

 

PS. Są głosy że jak chce się mieć dostęp do treści premium to trzeba słono płacić ale w obliczu planów pozyskania 3mln abonentów przez platformę nc+ i mając na uwadze polskie realia to te plany można wyrzucić do kosza.

 

Sorry że może trochę nie na temat bo tylko troszeczkę "pochwaliłem" nc+ żeby potem ich zganić.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywistą oczywistością jest to,że wszyscy abo,którzy mieli n i C+ jednocześnie są "zarobieni",bo mają dwa w jednym i to taniej i maja podstawy by chwalić nowa platformę.Ale takich klientów jest zdecydowanie mniej i na nich nc+ nie może budować swojej przyszłości.Abonenci,którzy mają obecnie n albo C+ są w większości i przeważnie mocno niezadowoleni z dotychczasowych działań nc+. :evil:

Ale są i nie życzą sobie żeby ich obrażano i to jak widzę wiecznie przez kilku osobową grupę userów. Dlaczego ? przez zazdrość? bo jak twierdzą ta garstka która migrowała przecież nie wpłynie na władzę NC+ żebyście wynegocjowali mniejsze ceny ( czego Wam z całego serca życzę ) skoro jest Was niezadowolonych prawie większość. Pozdrawiam zadowolony bo oglądam więcej i lepiej za mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

effe11

nie w tym kraju.

tu maja tylko szanse na akceptacje bluzgi i wylewanie pomyj na wszystko i wszystkich przez sfrustrowanych malolatów.

a ze argumentow nie maja zadnych to nic w tym nie zmienia.

jak sie chce na kogos wylac pomyje i go zbluzgac to sie go zbluzga.

informuje wszem i wobec..jestem ZADOWOLONYM abonentem NC+..bardzo zadowolonym:))))))))))

za 109 zl mam fuul wypas!!!.

W tej chwili masz za chwile nie, zobacz ile kanalow mozna Ci wylaczyc bez ponoszenia zadnych konsekwencji :-)
stać mnie i te 109 zl to jest pikus za taka ofertę

choc wiem ze niektorzy dostali to za 99...przezyje:)

wiwat nc+!!!

Mnie stac na wiekszy abonament ale sie nie chwale, troche trudno mi uwierzyc ze ludzie inteligentni podpisuja cyrografy na 18 m-cy bez gwarancji utrzymania pelnej oferty, ktora zakupili. Ja tam wole miec gwarancje utrzymania ceny oraz oferty programowej przez caly okres umowy niz kupowac kota w worku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo chciałbym podziękować nc+ za wspaniałą promocję - Pakiet Canal+Platinum na 3 miesiące w promocji - dla abonentów n i Cyfry, którzy mieli wykupione opcje premium (nPremium i Canal+).

 

Jestem abonentem Cyfry i miałem od zawsze wykupiony Canal+. Serdecznie dziękuję, że w tej wspaniałej promocji nadal mam dostęp do Canal+, za który zapłaciłem!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, najlepiej zamknąć wątek i tylko krytykować.

Krytyka jest OK (która oczywiście nic nie zmienia) Ale jak już ktoś jest zadowolony, to nie dać mu tego wyrazić, tylko krytyka jest ważna. Typowa Polska i Polacy.

 

Żal mi was.

Współczuje.

Krytyka konstruktywna jest OK, krytyka dla krytyki nie, to dosc duza roznica, ja mialam All Inclusive w N mialam dostep do wszystkiego w kwocie 149 PLN, nie mialam C+ ale mialam Nprenium duzo lepsza oferte niz oferowalo C+, filmy ogladalam wczesniej niz abonenci z C+, mialam oferte gwarantowana przez caly okres umowy z zachowaniem praw nabytych, co mam teraz: oferte na cyrograf bo ta umowa to cyrograf, niegwarantowane testowe uslugi i testowe programy, brak gwarancji ceny przez caly okres umowy, duzo kruczkow w umowie i regulaminie, to nie jest na PLUS. Pakiet All Inclusive ma 84 kanaly nie 130 bo czesc niegwarantowanych, eurosport dostepne tylko do wrzesnia i to informacja z Centrum NC+, i jeszcze ta elastycznosc, ja lubie filmy oraz programy dydaktyczno-naukowe ale widac musze pokochac tez sport, po co mi sport.

Dosc trudno przy takim cyrografie zobaczyc pozytywy nawet jakby oferta programowa byla OK bo napewno nie jest super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...