Skocz do zawartości

Chwalimy platformę CANAL+ "pozytywne informacje"


effe11
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

aż dziw ze Cie to dziwi jesli zyjesz w tym kraju juz troche.

taki kraj-jak ktos jest zadowolony to trzeba go zaraz zdeptac i zbluzgać zeby on też nie byl zadowolony.

teraz wlasnie mi przyszlo do glowy ze gdyby nie fuzja to dzis bylbym 20- zl do tylu za 3-4 piwa bo muslabym isc do knajpy,hahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Ciągle mnie zastanawia, dlaczego niektórym tak ciężko zrozumieć, że ludzie migrują i są zadowoleni.

 

Bardzo jestem ciekaw, jak to będzie z tym zadowoleniem, gdy okaże się że jednak ceny zdecydowanie spadną, i że Ci, których najbardziej podpiekało utopili niepotrzebnie sporo złotówek? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny zdecydowanie raczej nie spadną, bo czy to się komuś podoba, czy nie nc+ sprzedaje się nieźle.

Ewentualna obniżka cen nie będzie dla mnie problemem, zgodziłem się na takie warunki i już. W ostatnich latach bywały różne promocje i zdarzały się sytuacje, że ludzie mając dokładnie ten sam pakiet płacili różne ceny.

 

Co do nowej oferty, to podejrzewam, że skończy się na pakietach Start+, Canal+Comfort, ogłoszeniu że wszystkie opcje dodatkowe można brać już od pakietu Comfort i koniec. No może obniżą cenę Platinum dla nowych o 10 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Ceny zdecydowanie raczej nie spadną, bo czy to się komuś podoba, czy nie nc+ sprzedaje się nieźle. ...

 

A może tak jakaś garstka faktów, zamiast takiego pustosłowia?

 

Według danych, które dostaję z punktów dystrybucyjnych jest akurat zupełnie na odwrót, niż to mówisz.

 

Na razie jest zalew rezygnacji, więc może zaczekajmy jeszcze chwilę, by wyciągać wnioski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Według danych, które dostaję z punktów dystrybucyjnych jest akurat zupełnie na odwrót, niż to mówisz.

 

 

W mieście gdzie mieszkam jest dokładnie na odwrót(124 tysięczne miasto) wypowiedzeń umowy w punkcie nc+ jak na lekarstwo natomiast migracji jest mnóśtwo(Dużo mniej całkiem nowych klientów, bo większość wybiera tani Polsat)

 

Co do KRRiT większej bzdury nie czytałem. Ludzie muszą mieć dostęp do najlepszych filmów oraz meczów ekstraklasy, ligi angielskiej a także do Ligi mistrzów(bo tak odbieram ten apel). Otóż ludzie nic nie muszą. Telewizja nie jest dobrem i nigdy nie będzie dobrem gwarantowanym przez jakiekolwiek ustawy, czy państwowe instytucje. Ludzie muszą mieć dostęp do telewizji publicznej inne prywatne kanały nie muszą wypełniać ani misji programowej ani uwzględniać potrzeb odbiorców i społecznych oczekiwań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągle mnie zastanawia, dlaczego niektórym tak ciężko zrozumieć, że ludzie migrują i są zadowoleni.

 

Bardzo jestem ciekaw, jak to będzie z tym zadowoleniem, gdy okaże się że jednak ceny zdecydowanie spadną, i że Ci, których najbardziej podpiekało utopili niepotrzebnie sporo złotówek? ;)

Jeśli Wy będziecie zadowoleni to my będziemy się cieszyć razem z Wami o nas się nie martw (lub o naszą kasę :wink: )no i dział NC+ będzie bardziej czytelny, bo na razie w każdym temacie odnośnie NC+ panuje totalna swawola i 50% postów jest nie na temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny zdecydowanie raczej nie spadną, bo czy to się komuś podoba, czy nie nc+ sprzedaje się nieźle.

.

Panie @pawop... faktycznie jakieś fakty , liczby na poparcie... jak widać w temacie "migracja" coś cicho ....a w punktach i na poczcie... warto się przejść ,

Znam oględnie sprawę pocztową... dopiero prowincja ruszyła z listami, a w punkcie APS powiatowe miasto -hula wiatr. No chyba, że te "sukcesy" to w aglomeracjach.

Wskaż Pan miejsca na poparcie tezy, bo śmierdzi ona zwykłą propagandą... wyższości (nieomylności) własnego zdania.

Oczywiscie nie zagladam nikomu do portfela, niech płaci na ile go stać, ale po co pisać naciagane teorie.... bez LICZB.

 

nc+ ma poważne problemy z migracją (czyli utrzymaniem bazy 2,5 mln) ,a co dopiero mówić o tej faktycznej sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Telewizja nie jest dobrem i nigdy nie będzie dobrem gwarantowanym przez jakiekolwiek ustawy, czy państwowe instytucje. Ludzie muszą mieć dostęp do telewizji publicznej inne prywatne kanały nie muszą wypełniać ani misji programowej ani uwzględniać potrzeb odbiorców i społecznych oczekiwań

 

I tu widzisz, jest również zupełnie na odwrót, niż to sobie wyobrażasz, ponieważ telewizja jest dobrem wspólnym wszystkich obywateli i to w większości europejskich państw, co potwierdza fakt, że płacą opłaty abonamentowe.

 

A jak wiesz owo zobowiązanie nie jest dobrowolne. ;)

 

Poza wszystkim, istnienie telewizji jest absolutnie niezbędne władzy państwowej, ponieważ jest to tuba propagandowa docierająca do wszystkich gospodarstw.

 

Dlatego właśnie KAŻDY sprzedawca mediów telewizyjnych w Polsce MUSI, czy tego chce, czy nie chce. umieszczać kanały telewizji publicznej w swojej ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kogoś nie stać na drogie auto to kupuje tańsze i godzi się na wszystkie plusy i minusy takiego wyboru, jak kogoś nie stać na drogiego kompa to ma tańszy i niestety nie wszystkie nowe gry może uruchomić. Więc jak ktoś chce oglądać dużo sportu w dobrej jakości, chce mieć full wypas to bierze NC i płaci- jak go nie stać to bierze tańszą ofertę albo DVB-T. Ludzie- macie wybór. (teraz pewnie mi się oberwie... ale podobnie było jakiś czas temu z systemami Winxp, Win7...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kogoś nie stać na drogie auto to kupuje tańsze i godzi się na wszystkie plusy i minusy takiego wyboru, jak kogoś nie stać na drogiego kompa to ma tańszy i niestety nie wszystkie nowe gry może uruchomić. Więc jak ktoś chce oglądać dużo sportu w dobrej jakości, chce mieć full wypas to bierze NC i płaci- jak go nie stać to bierze tańszą ofertę albo DVB-T. Ludzie- macie wybór. (teraz pewnie mi się oberwie... ale podobnie było jakiś czas temu z systemami Winxp, Win7...)

 

 

Dla mnie to nie jest oferta sportowa. To oferta fanów kopanej, żużla i kosza. To wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...