Skocz do zawartości

Chwalimy platformę CANAL+ "pozytywne informacje"


effe11
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak było do piątku. Teraz stanowisko uległo modyfikacji.

 

Czyli?

 

ArtS

Według informacji jakie uzyskałem w piątek od 2 konsultantów Polsat HD, Polsat Sport News, ESPN America i History HD będą dostępne tylko na dekoderach ADB. Za trzema pierwszymi nie będę tesknił, ale z History HD polecieli sobie w kulki. Gdy migrowałem i zamawiałem ten kanał nikt mnie nie poinformował że nie będzie dostępny. Oczywiście złożyłem reklamację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za co chcesz ich chwalic??? za to że wydał zgode na połączenie cyfry+ i n?cały ten [beep] to własnie przez zgode UOKiK

 

To, że UOKiK wyda zgode na nc+ było więcej niż pewne, nawet łaczną liczbę abonentów Cyfra i n ma mniejsza niż CP ;) Bałagan jest tak jak napisał hanys przez vivendi i iti. A pochwalić choćby za to, że nc+ musiało się wycofać z przymusowej migracji abonentów. Mi to pasuje, umowa do sierpnia 2014.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mareksit, sprzedawanie przez nc+, klientom migrującym z c+ na swoim sprzęcie, takich kanałów jak Polsat HD, czy History HD, to zwykła bezczelność i podstawa do reklamacji, co wszystkim poszkodowanym gorąco polecam.

 

Powinni dostać od nc+ za te niedogodności jakąś rekompensatę.

 

Taki jest dobry obyczaj (!).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pochwalę NC+ dokladnie po miesiącu od startu, po karygodnym podejściu do klienta w końcu ktoś przyszedł po rozum i przedstawia normalne oferty szkoda że tylko dla osób na wypowiedzeniu i tu znów jest selekcja na lepszych i gorszych

 

Oferta : Universe+Canal+6+darmowy wynajem dekodera za 59 zł przy umowie 18 miesięcznej jest ceną akceptowalną dla zwykłego zjadacza chleba i kibica sportowego. Żebym nie zapeszył :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kanaly premium nie sa dla zwyklego zjadacza chleba.

jesli stacja daje takie ceny w promocjach to znaczy ze pozbedzie sie czesci praw sportowych i filmowych

pakiet Universe z Canal+ powinien kosztowc co najmniej 80.

I właśnie zostałeś zdegradowany z elity premium przez fakt iż NC+ tak znacząco obniżyła ofertę migracyjną dla byłych abonentów. TRAGEDIA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premium bo ktoś nazwał premium? . Wg ciebie to kanały dla elytttyy jedzącej kawior? .Jak masz ochotę to dopłacaj do mojego abonamentu 21 zł :D

Hanys ma rację. Taka polityka doprowadzi do tego, że nc+, wzorem n, stanie na krawędzi bankructwa. Z kim się wtedy połączą, z Polsatem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kanaly premium nie sa dla zwyklego zjadacza chleba.

jesli stacja daje takie ceny w promocjach to znaczy ze pozbedzie sie czesci praw sportowych i filmowych

pakiet Universe z Canal+ powinien kosztowc co najmniej 80.

 

a czego oni mogą się pozbyć z praw sportowych ? wszystkie ligi mają podpisane na dłuższy okres...

przestań powtarzać o jakiś kanałach premium...

50-70zł za pakiety z canal+ to optymalna cena i nie będzie groziło im żadne bankructwo ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

glupoty piszesz i tyle.

pakiet z canal+ powinien kosztowac ok 80 zl.

z taką zawartoscia jak obecnie.

a jesli daje sie go za 60 i to z HBo to jest to kpina.

a co do praw- w kazdej chwili wlasciciel praw moze je odsprzedac lub sie nimi podzielic poprzez sublicencje.

bedzie jak bedzie bo nie mam na to wplywu.

ale zeby nie okazalo sie za rok ze 2-3 wytrownie znowu znikanely z oferty a i ze dwie ligi czy cala koszykowka.

bedzie wtedy tak jak bylo teraz...2 porzadne filmy na miesiac i troche sportu a kto bedzie chcial wiecj bedzie musial brac inna platforme i placic dodatkowo..

oczywiscie wtedy wszyscy beda bluzgac ze nie ma co ogladac i nikt nie zada sobie pytania a niby co ma byc skoro placimy grosze?

 

wobecnej ofercie programowej pakiet z C+ i HBO powinien kosztowac 100 a z wszystkimi dodatkami fuul oferta ok 150.

i to byla by cena spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@hanys, święte słowa. Wystarczy popatrzeć na historię cen pakietów z canal+ w stosunku do zawartości programowej. Ponad 10 lat temu pakiet z c+ kosztował badajże 96zł. i było co oglądać. Potem ceny spadały a wraz z nimi oferta programowa c+. Niestety, ale obecna polityka cenowa doprowadzi do tego samego. Za 2-3 lata znowu nie będzie co oglądać na c+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@hanys, święte słowa. Wystarczy popatrzeć na historię cen pakietów z canal+ w stosunku do zawartości programowej. Ponad 10 lat temu pakiet z c+ kosztował badajże 96zł. i było co oglądać. Potem ceny spadały a wraz z nimi oferta programowa c+. Niestety, ale obecna polityka cenowa doprowadzi do tego samego. Za 2-3 lata znowu nie będzie co oglądać na c+.

No i niedługo z NC+ zrobi się taka kalka CP bo musi być tanio - czyli wszystko w cenie max 60 złotych :D . Tylko za naście miesięcy te same osoby będą jęczeć, że co to za kanały premium jak tam nie ma co oglądać. To samo można zaobserwować na forach turystycznych. Niektórzy płacą po 1000 czy 1400 zeta za wakacje np w Egipcie, a po powrocie jęczą i marudzą, że nie byli zakwaterowani w Hiltonie lub przynajmniej w apartamencie w 5 gwiazdkowym hotelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jednak nadzieję że sobie to przeliczyli i doszli do wniosku, że lepiej niech te 200-300 tys płaci przez rok 50-60 PLN (a potem się zobaczy) niż mieliby zrezygnować. Zawsze to jakaś kasa. Jeśli jednak wszyscy na wypowiedzeniu, niezależnie od pakietu, będą dostawali pełną paczkę C+ za 64 PLN, to niebawem oferta filmowa Canal+ powróci do swojej "świetności" z roku 2012, a i pewnie części praw sportowych pozbędą się, nie przedłużając umów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pakiet z canal+ powinien kosztowac ok 80 zl
wobecnej ofercie programowej pakiet z C+ i HBO powinien kosztowac 100 a z wszystkimi dodatkami fuul oferta ok 150.

i to byla by cena spoko

@hanys widze ze powoli zmieniasz zdanie bo jeszcze nie tak dawno twierdziles ze takie ceny sa niemozliwe, chociaz wiele osob na forum wymienialo wlasnie podobne kwoty za pakiet za ktory bylby wstanie tyle zaplacic a teraz ty sam takie proponujesz, czyzbys uswiadomil sobie ze przeplaciles :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czego Wy się spodziewaliście?

Rodzina kanałów CANAL+ jest obecnie tak bogata jak nigdy, ale to jasne, że długo takiej oferty nie utrzymają.Polaków po prostu na to nie stać, co dowiodły ostatnie akcje antync+, a to przecież właśnie abonenci finansują całe przedsięwzięcie. Jako pierwsza wyleci pewnie Liga Mistrzów i za kilka lat prawa zubożeją do stanu, który mieliśmy w roku 2012r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba cos pochwalic choc nie jest to modne.

byly dzis kapitalnie pokazane dwie transmisje zuzlowe.

obraz zyleta,fajne statystyki -fuul wypas

 

Oczywiście, że jest za co chwalić. Sama paczka Canal+ bardzo dobra. Sport prezentowany na najwyższym poziomie, pięć kanałów filmowych, gdzie każdy znajdzie codziennie coś ciekawego, ilość premier filmowych, obraz żyleta (nie licząc pozostałości filmowych w jakości "HD" made by npremium, które niedługo na szczęście się skończą).

Paczka kanałów podstawowych też całkiem niezła. Trochę brakuje programów popularno-naukowych bez reklam i w jakości HD. Owszem jest kilka, ale takie np. Discovery: science, world i historia to pod tym względem porażka. Alternatywą byłoby więcej programów z rodziny Planete.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę pochwalić panią z infolinii (chyba zostałem przełączony do działu technicznego) za szybkie rzeczowe i fachowe zajęciem się moim (i na umowie ojca) problemem z dołączeniem HBO. Obejrzała umowy w kompie, dokładnie wypytała, posprawdzała i obiecała, że dołączą kanały jak najszybciej bo też lubi seriale i nie dziwi mi się, że chcę obejrzeć Grę o Tron :) Poza tym potwierdziła możliwość odbioru umówionych tunerów w punktach nc+. Za pół godziny HBO na obu umowach działało. Zaczynam odnosić wrażenie, że część problemów z nc+, to niewykwalifikowani ludzie pracujący na infolinii (mi stwierdzili kiedyś, że nie mam takiej umowy!)... Nie można było od razu dać przyzwoitych cen i przeszkolić umiejętnie pracowników? Pozdrawiam nadal walczących ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kanaly premium nie sa dla zwyklego zjadacza chleba.

jesli stacja daje takie ceny w promocjach to znaczy ze pozbedzie sie czesci praw sportowych i filmowych

pakiet Universe z Canal+ powinien kosztowc co najmniej 80.

 

ty sie nie martw, nc+ nie zbankrutuje, myślisz, że wszyscy dostają takie dobre oferty, z reguly bardzo dobre oferty mają tylko wyjadacze z forum, zdecydowana wiekszość płaci jak za zboże bo nie zdaje sobie sprawy , że można ceny negocjować.

Tak więc średnie ARPU pozwoli na wszelkie prawa i transmisje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem przez miesiąc odebrać sprzętu. Po miesiącu ktoś zadzwonił i powiedział, że problem rozwiązany i, że kwota jaką zapłaciłem za C+ w kwietniu zostanie przeksięgowana jako nadpłata na maj tak więc dali miesiąc za darmo, do tego nie musiałem płacić 49 zł aktywacji za dekoder podstawowy. Tak więc uzyskując zysk mogę ich pochwalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...