Skocz do zawartości

Chwalimy platformę CANAL+ "pozytywne informacje"


effe11
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

NC+ ofertę jak na polskie realia ma dobrą ....

Jest bardziej na "+" niż "-"

choć trzeba dodać że byli abo nki mamy lepsze warunki no ale cóż myślałem że będzie odwrotnie po fuzji

ps.kuleje infolinia bo co konsultant to inna gadka przykład......"Full Extra "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Pewnie się naraze tutaj wielu Kolegom ale pochwale NC+ za dołączenie tych ostatnich kanalow -gdyby jeszcze dolozyli kodowanie Seca pod History HD wyszliby na pewno jakos z twarzą z tego marazmu ktory ciągnie ze za nimi od 21 marca ...choc mysle ,ze juz jest lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Pewnie się naraze tutaj wielu Kolegom ale pochwale NC+ za dołączenie tych ostatnich kanalow -gdyby jeszcze dolozyli kodowanie Seca pod History HD wyszliby na pewno jakos z twarzą z tego marazmu ktory ciągnie ze za nimi od 21 marca ...choc mysle ,ze juz jest lepiej :)

Co do History to jak ktoś z cyfry go będzie miał w wersji tej lepszej :wink: to też nie ma co się spodziewać w logo "HD"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt w porównaniu z Polsatem wymiata. MR też - nie latam z kartą (wifi). Jakość obrazu 100x lepsza. I jeszcze jedno - jako MR dostałem białą mydelniczkę (wystająca karta z przodu). Po podłączeniu z tyłu HD działa jak nagrywarka - normalnie jak Mediabox. Jestem pozytywnie zaskoczony. No i cena już całkiem normalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mogę pochwalić nc+ za przywrócenie pana Jarosława Kordalewskiego byłego członka zarządu Canal+Cyfrowy ds.:Technicznych może powróci dzięki temu wiele rozwiązań sprzętowych znanych z dawnej Cyfry+ oraz może serwisy VOD będą też na Pace PVR HD i Philips PVR HD wszystkie tak jak na Mediabox+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pochwalę za normalny dekoder i pilot, nie muszę jak w CP celować dokładnie w dekoder, żeby zmienić kanał -_- , możliwość zakupienia dowolnego dysku zewnętrznego, a nie jak w CP ich produkcji, fajne promocje dla przechodzących, no i brak dopłaty za odpowiedniki HD kanałów SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Heh, 10 minut to sporo jak na Conax, normalnie uprawnienia powinny być szybciej ;)

 

Jakie bzdury..... Nie ma nic do tego system kodowania. To kiedy zejdą zależy tylko od długości kolejki wysyłanych EMM'ów.

No ale jak widać nowa generacja rules. No ale TVN/ITI wiedzą jak podbudowywać ego bredniami....

 

A tak dla wiadomości to w conax jest kiepsko z szybkością otrzymania uprawnień. Kolejka z uprawnieniami jest powtarzana tlyko przez dość krótki czas a potem czekasz panie godzinami na kolejne wysyłanie EMM'ów.

Są dni (jak ostatni weekend) gdzie prawie w ogóle nie idą EMM'y (szczegónie dla ofert na kartę...).

Do kart SECA - idą EMMy w stałym tempie.

Mam podgląd - softcam, karta NagraMA i Conax w tunerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
Gość lukimann
:brawo::brawo::brawo: W końcu doczekałem się elektronicznej faktury, na której nie ma korekt,przeksięgowań i h.. wie czego jeszcze :) comfort+/extra+/sport&film 29,90/10/40-reszta pozycji z rabatem podsumowując za 0 zł. :brawo:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
Chciałem pochwalić nc+... :mrgreen: Byłem z CP 8 lat albo i dłużej .... nie wiem jak mogłem mieć płatną tv bez C + ...

 

Jestem w Cyfrze+ od samego początku startu i Canal+ miałem tylko na początku bo był wart swojej ceny (miałem go tylko dla filmów, sportu nie oglądam). Nie wiem jak mogłem za to płacić tyle pieniędzy :) Czytam program telewizyjny i jak patrzę na obecne premiery filmowe to śmiać mi się chce, zostawiłem tylko HBO i Cinemaxy z premium, ale o gustach się nie dyskutuje :)..

 

Pozytywne informacje to moim zdaniem fakt, że NC+ zauważyła iż Polsat ma dużo lepszą cenę i promocje tj. jeżeli mamy przykładowo abonament w Plusie (minimum 49zł) to możemy wziąć Cyfrowy Polsat za połowę ceny czyli FULL pakiet za 44 zeta i NC+ mam nadzieję, że szybko wprowadzi jakąś kontrę w tej kwestii czyli przykładowo dogada się z Orange czy Play i zrobi podobne promocje, bo inaczej nie mają szans..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moim zdaniem także obstawiam lekki spadek, ale w przyszłości mogą mieć problem ze względu na bardzo mocno pozycję Polsatu. Jeżeli nadal będą się skupiać na sporcie premium i Canal+ to stracą wszystko, bo nie tędy moim zdaniem droga. Promocje agresywne przy odejściach nie do końca są dobre, bo Klient myśli że następnym razem dostanie także taką cenę lub jeszcze mniejszą, będzie nakręcony i mocne rozczarowanie lub niespełnienie żądań takiego rozpieszczonego Klienta, może spowodować przejście do konkurencji, także nie zawsze taka taktyka jest dobra.. Problemów w dzisiejszych czasach NC+ ma wiele: bardzo duża konkurencja, nasycenie rynku, lepsza oferta DVB-T niż analogowa telewizja, ludzie narzekają na ilość reklam oraz powtórek i zawartość kanałów, NC+ ma tylko telewizję, a Polsat ma imperium. NC+ miała fatalny start i ma przed sobą bardzo trudną przyszłość, moim zdaniem fuzja z Polsatem jest nieunikniona. Kanałów premium także jest za dużo i aby mieć dostęp do wszystkich filmów to trzeba zakupić HBO, Canal+, Cinemax, Filmbox, a to jest spora kwota i komplikacje, moim zdaniem HBO powinno kupić polski Canal+ oraz mniejsze stacje jak Filmboxy i sprzedawać za 20 zł jeden konkretny pakiet powiedzmy 8 kanałów filmowych w HD..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co za 20? Powinni rozdawać za darmo, albo dopłacać. Przecież prawa filmowe premium są bardzo tanie :crazy:

Żeby mieć dostęp do wszystkich filmów, nie potrzeba wykupywać Cinemaxa, a już na pewno Filmboxa.

Nigdy nie dojdzie do fuzji nc+ z CP. UOKiK na to nie pozwoli.

nc+ robi bardzo dobrze idąc w premium, bo cała reszta oferty jest podobna.

O przyszłość nc+ się nie martw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...