Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – umowa, płatności (problemy i pytania)


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie trochę z innej beczki - po przeprowadzce nie mam warunków technicznych do zamontowania anteny SAT, czy jest możliwość przepisania umowy na kogoś innego? Mam dosyć dobrze wynegocjowany abonament 6xc+ plus 3xhbo za 60 zł - do końca umowy zostało 20 miesięcy więc ktoś chętny na pewno by się znalazł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam taki problem ponieważ nie otwiera mi się e-rachunek. Wchodzę na ICA i w zakładkę taką jak na 1 zdjęciu. Kiedy kliknę w tę ikonę pod e-rachunkiem otwiera się takie coś jak na 2 zdjęciu i nic się nie dzieje. Sprawdzałem już na 2 komputerach. Czy zawsze tak jest? Dodam, że na telewizorze TV rachunek jeszcze się nie pojawił.

 

http://www.img.pl/ljJg Zdjęcie nr 1

http://www.img.pl/54a8eb6e8518f/kjJg/ Zdjecie nr 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni koledzy!

 

5 września 2013r. przedłużyłem umowę na kolejnych 18 miesięcy i jednocześnie emigrowałem z "n" do "nc+". Okres wypowiedzenia wynosi 3 miesiące. Chciałbym się zapytać/upewnić czy można już wysyłać wypowiedzenie o rezygnację z usług w związku ze zbliżającym się końcem umowy?

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też wydawało mi się, że zawsze to był jeden miesiąc. Dziś z ciekawości spojrzałem do warunków promocji i jest taki zapis: "Abonent może wypowiedzieć Umowę zawartą na warunkach niniejszej Promocji z zachowaniem 3-miesięcznego okresu wypowiedzenia na zasadach określonych w Regulaminie".

Zajrzałem do Regulaminu, Rozdział IX. Rozwiązanie i zmiana Umowy, pkt. 4: "Każda ze stron może rozwiązać Umowę bez podania przyczyn z zachowaniem 3-miesięcznego okresu wypowiedzenia ze skutkiem na koniec miesiąca kalendarzowego (...)."

 

Tak się zastanawiam, czy nie dotyczy to "przedterminowego" rozwiązania umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie jak działa opcja dodatkowa w nc+? Ktoś mi mówił, że można sobie np. dokupić HBO za 25 zł na początku miesiąca(np. teraz) i za ten miesiąc nie będzie dopłaty, dopiero płaci się za przyszły miesiąc. Jakby to była prawda to bym sobie w ten sposób dokupił właśnie HBO nagrał interesujące mnie pozycje filmowe przez ten styczeń i luty i zrezygnował. Czy można tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie można wreszcie ogarnąć tego bałaganu na transponderach NC+ mam nadzieje że Czerwcu zrobią z tym porządek i wywalą kopie kanałów oraz kopie SD oraz wszystkie ścieżki dźwiękowe przejdą na e-ac3.

Proponuje pogrupować kanały razem pomoże to posiadaczom własnych dekoderów i telewizorów satelitarnych ogarnąć listy kanałów:

Na przykład

 

10719.25 DVB-S2

TVP 1 HD

TVP 2 HD

TVP HD

TVP SPORT HD

TVP ABC

TVP HISTORIA

TVP INFO

TVP KULTURA

TVP POLONIA

TVP REGIONALNA

TVP ROZRYWKA

TVP SERIALE

 

10796.00 DVB-S2

TVN HD

TVN 7 HD

TVN 24 HD

TVN STYLE HD

TVN TURBO HD

TVN 24 BIS

TVN METEO

RELIGIA TV

MANGO TV

 

10834.00 DVB-S2

CANAL+ HD

CANAL+FAMILY HD

CANAL+FAMILY 2 HD

CANAL+FILM HD

CANAL+FILM 2 HD

CANAL+SPORT HD

 

10892.00 DVB-S2

ALE KINO+ HD

DOMO+ HD

KUCHNIA+ HD

NSPORT+ HD

PLANETE+ HD

TELETOON+ HD

 

itd. kanały discovery+eurosport razem national geo razem HBO razem. Zrobić porządek pogrupować i święty spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie przedłuzałem umowe z nc+ jakos w maju-czerwcu dostałem na 9 miesiecy HBO gratis ten okres promocyjny jak dobrze licze kończy sie w lutym trzeba to jakoś miesiac wczesniej z tego zrezygnować aby mi nie naliczylo za marzec czy wystarczy pare dni wczesniej zglosic ze rezygnuje i pod jaki numer dzwonic tak aby to jak najszybciej załatwic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami platforma nc+ zaplanowała zakończenie nadawania w standardzie DVB-S MPEG-2 na czerwiec 2015 roku i tego terminu konsekwentnie się trzymamy. Dotychczasowy standard nadawania zostanie zastąpiony przez nowocześniejszy MPEG-4.

Czy wobec tego posiadając multiroom po starej cyfrze na cameleonach mogę wypowiedzieć umowę z ich winy? Pytam bo załóżmy, że drugi dekoder mam tylko w sd, a tylko pierwszy w hd i od nich wypożyczony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

22.12 przedłużyłem umowę na takich warunkach:

 

Comfort+

Extra+

Multi+

Premium Sport

Premium Film

HBO

Multiroom Standard

 

Wszystko na 15 mies. za 59.90 zł/m. Wszystkie kanały świecą i tak jest wypisane w ICA. Dzisiaj przyszedł mi aneks i regulaminy (nawiasem mówiąc, spodziewałem się, że przyjdzie jak zawsze po paru miesiącach, a tu niespodzianka). Problem w tym, że nie ma regulaminów do Premium Film i Premium Sport. Dodatkowo brakuje ich oraz opcji Extra+ na osobnej kartce "Lista kanałów". Dostałem dokładnie takie dokumenty:

 

1. Warunki promocji "Comfort+ 29,90 zł 15 m dla Abonentów" i Szczegółowe warunki świadczenia Pakietu Comfort+

2. Warunki promocji "Extra+ 20 zł 15 m dla Abonentów" i Szczegółowe warunki świadczenia Opcji dodatkowej Extra+

3. Warunki promocji "Multi+ 0 zł 15 m dla Abonentów" i Szczegółowe warunki świadczenia Opcji dodatkowej Multi+

4. Warunki promocji "HBO 0 zł 15 m dla Abonentów" i Szczegółowe warunki świadczenia Opcji dodatkowej HBO

5. Warunki promocji "Mutiroom Standard 0 zł 15 m dla Abonentów"

6. Lista kanałów Comfort+, HBO, Multi+

7. Jakaś kartka typu: "Cieszymy się, że nas Państwo wybrali..." itp. itd. , ale nie ma na niej nic konkretnego.

 

Atakować ich o te dokumenty? W ICA dobrze się wyświetla lista, tylko że bez cen. Patrząc po regulaminach wychodzi 49,90 zł, chyba że Premium Sport&Film będzie za 10 zł, a po prostu zapomnieli włożyć regulaminy do koperty. Szczerze mówiąc wolałbym mieć wszystko na papierze, bo mam złe doświadczenia z NC+. Trochę się rozpisałem, ale mam nadzieję, że wszystko jest jasne.

 

Z góry dzięki i pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. To jest Twoja sprawa jaki masz drugi dek. I to Ty sam musisz sobie załatwić teraz HD. Możesz też od nich wziąć Sagema

Sprawa dyskusyjna, zobaczymy jak usuną, bo część kanałów jest gwarantowana zarówno w SD jak i w HD :) Mogą zawsze tak zagrać, że zrobią duble SD w MPEG-4 i wtedy faktycznie nc+ może tak odpowiedzieć, ale byłoby to trochę głupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze przy ostatnim przedłużeniu utrudniano mi wzięcie drugiego dekodera HD, więc co tu jest do rozumienia? Poza tym jeśli usuną gwarantowane kanały to nie powinno ich interesować, czy mam możliwość oglądania tego kanału w wersji HD. Mam chyba gdzieś jeszcze ostatni aneks z nc+, to postaram się poszukać Ci jutro jakie kanały mi zagwarantowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

img-20150109-202950.jpg

To pisemne potwierdzenie warunków aneksu z dnia 12 czerwca 2014 roku. Jak widać, gwarantowanych jest kilka dubli SD, w tym kanały od Polsatu, które w wersji SD najprawdopodobniej znikną z satelity w czerwcu tego roku, bo Polsat nie będzie miał żadnego interesu w ich trzymaniu. Tak więc podtrzymuję swoje zdanie, że w czerwcu będzie można rozwiązać umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...