Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – umowa, płatności (problemy i pytania)


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Posiadam oferte universe+ hbo +premium sport promo 15 miesiecy. Pewnego razu zadzwonilem na infolinie zeby porozmawiac o nc+ go. Okazalo sie ze pomimo platnosci za ta usluge, w mojej ofercie to jest gratis. Zdziwilem sie bo w papierach nic na ten temat nie ma, ale ok, fajnie, aktywowali mi to i faktycznie nie place ani za aktywacje ani konto podstawowe. Pytanie jest takie; czy takich motywow jest wiecej? Co jeszcze moge wlazyc za darmo a o czym nie wiem?

 

I druga sprawa, w komorce w ramach nc+ go mam dostep do planete+ ale kino+ itd, a w telewizorze nie moge tego wlaczyc, tak powinno byc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa szybkie pytania.

 

1. Czy w momencie przejścia z oferty start z samą kartą na wyższy pakiet trzeba koniecznie wziąć dekoder od nc+, czy można dalej jechać na samej karcie.

 

2. Czy przy tej ofercie z samą kartą trzeba czekać 6 miesięcy na możliwość zmiany pakietu na wyższy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś pomoże wczoraj do mnie dzwonili z NC+ w celu przedłużenia umowy. Jestem mężem żony na którą jest umowa zawarta która kończy się za niecały miesiąc. Żona poprosiła pana który dzwonił żeby skontaktował się ze mną i zaproponował co tam mają. I zadzwonił posiadaliśmy do wczoraj pakiet Comfort extra. Zaproponował mi inne pakiety i powiedział że w tej cenie będzie pakiet comfort. Zapytałem jaka różnica jest dowiedziałem się że jakiś dodatkowych kanałach sportowych i takie tam. Pan zaproponował mi pakiety na które się zgodziłem ale że nie jestem na umowie musiał to potwierdzić u żony.

Włączam dziś TV

oczywiście brak kanałów dodatkowych dokumentalnych i kanałów z bajkami. Oczywiście moja wina nie wiedziałem co to za pakiet extra to teraz już wiem. Cały problem w tym że mnie wprowadził w błąd a żona tylko pięknie wszystko potwierdziła. I tu moje pytanie dziś oczywiście dzwonie na infolinie i dowiaduje się że nie mam prawa na odstąpienie od umowy.

Czy takiej umowy rzeczywiście nie można rozwiązać ? Dobraliśmy dodatkowo do umowy bo nie mieliśmy multiroom z dodatkowym dekoderem. Mam wymienić dotychczasowy dekoder i wziąć kolejny w punkcie N oraz zapłacić za aktywacje

Czy ja naprawdę nie mogę od takiej umowy odstąpić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

........Dobraliśmy dodatkowo do umowy bo nie mieliśmy multiroom z dodatkowym dekoderem. Mam wymienić dotychczasowy dekoder i wziąć kolejny w punkcie N oraz zapłacić za aktywacje

Nie ma punktu n, bo tej platformy nie ma już. Nie odbieraj dekodera do MR, nie będzie aktywacji i opłaty miesięcznej. Przy aneksowaniu MR można dostać za free i połowę umowy bez opłat. Powinieneś zrobić cesje, aby następnym razem nie było problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani z Krakowa powiedziała że nic to nie zmieni jak nie odbiorę dekodera bo to było przedłużenie umowy i tylko mogę sobie reklamacje złożyć. Ale była jeszcze jedna rozmowa wyłącza jakieś 3 kanały sportowe i włączą pakiet extra. Wiec dzięki wam za podpowiedz co do kontaktu z Krakowem. Widać że w rodzinnym mieście idzie załatwić a w Warszawie totalna zlewka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa szybkie pytania.

 

 

1. Czy w momencie przejścia z oferty start z samą kartą na wyższy pakiet trzeba koniecznie wziąć dekoder od nc+, czy można dalej jechać na samej karcie.

 

 

2. Czy przy tej ofercie z samą kartą trzeba czekać 6 miesięcy na możliwość zmiany pakietu na wyższy.

 

Czy nikt z Forumowiczów nie przerabiał takiego przypadku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz wzór napisany dziś w wątku dla stałych abonentów.Tylko że tam napisałem wzór rezygnacji z usług (dotyczy tych którzy którzy chcą rozwiązać umowę z końcem okresu podstawowego)Wtedy jest wypowiedzenie miesięczne.Jezeli chcesz wypowiedzieć umowę przed czasem lub po okresie podstawowym wtedy 3 miesiące i oczywiście trochę inna treść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś mi wstanie pomóc?

Mianowicie około pół roku temu kilkukrotnie dzwonili do mnie z NC+ z nową ofertą. Za każdym razem odrzucalem gdyż nie interesowała mnie podwyżka pakietu z 99 PLN (wtedy platyna) na 109

Po wypowiedzeniu umowy i kilku telefonach udało mi się ustalić 99 PLN na półtora roku stara platyna + HBO i Cinemaxy na cały okres umowy.

Pytałem kilka razy czy aby w 100% sie rozumiemy i za każdym razem zapewniono oczywiście proszę pana 99 PLN umowa na 18 miesięcy.

I dzisiaj dostaje rachunek 109 PLN.

Co ja w takiej sytuacji mam robić? 99 PLN to było dla mnie i tak już dużo za TV a tu mam taką niespodziankę :/

Serdecznie proszę o rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Od 22 grudnia nastąpią dość ważne zmiany związane z nową ustawą konsumencką :!:

 

- W przypadku promocji przyznanej przez BOK podczas rozmowy telefonicznej, promocja zostanie uruchomiona dopiero w momencie przesłania do nc+ podpisanego przez klienta aneksu. A więc trzeba odpowiednio wcześniej, przed końcem okresu minimalnego dogadać się przez telefon i odesłać otrzymany aneks tak żeby dotarł przed zakończeniem okresu promocyjnego :!:

 

- Okres rozwiązania każdej umowy zostaje skrócony do 1 miesiąca (również w przypadku umów na czas nieokreślony) :!:

 

- W każdym punkcie nc+ będzie można składać ustne reklamacje związane z posiadaną umową abonencką

 

Będzie jeszcze trochę innych zmian ale te są najważniejsze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dobrze. Dopiero włączą nową usługę po otrzymaniu podpisanego papieru od abonenta. Tylko jak to będzie wyglądać. Powiedzmy, że ktoś się dogaduje na nowe warunki i czeka na aneks do podpisania, który może iść wieki. Mogą mu nawet sygnał odciąć, bo nie dostaną podpisu na czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie , hmm

Dziś byłem ww POK nc+ CH Pogoria w D.G. i zapytałem czy jest możliwość zapłaty faktury z nc+ w POK ? stoisko na pasażu, odpowiedzieli że jak zmienią lokalizację ... po salonie fryzjerskim , nie znam się na tym , ale czy ktoś spotkał się, aby płacić "abonament" w POK nc+ ? zawsze to mniej opłaty o 1,89 zł, bo płacę teraz w Żabce. - A Może ktoś zna inny sposób na zapłaty faktury ... nie mam konta, same lokaty.

pzdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...