Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – umowa, płatności (problemy i pytania)


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

panowie,

 

mam umowe do 30.11.2014 i place za pakiet 59zł/m-c. Wypowiedzenie wyslane 20.10.2014.

 

Dziś patrze a na moim koncie zaleglosc 208zł . diabeł wie o co chodzi. 1 fv zalegla kilka dni. naliczylo oplate za 59zł za m-c X.2014 + abonament za XI.2014 czyli powinno byc 118zł.

skad ta reszta czyli 90zł? . do BOK ciezko sie dodzwonic i cokolwiek sie dowiedziec.

 

Zapewniano mnie kilkakrotnie ze bede placil 59zł do konca umowy. WTF? Gdzie skladac reklamacje w sprawie ? Dzieki za sugestie.

 

Ps. Dowiedzialem sie ze za spoznienie doliczono mi pakiety po standardowych cenach . przeciez to jest jawne oszustwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jeśli mam umowę na 12 miesięcy która kończy mi się ostatniego listopada tego roku to jeśli nie wyślę wypowiedzenia to czy zostaje oba automatycznie przedłużona na czas nieokreślony? Czy termin 30 dni na złożenie wypowiedzenia jest ostateczny i po tym terminie nie można już zrezygnować z usług nc+? Pytam gdyż dzwoniłem na infolinię i tam się dowiedziałem że przegapiłem termin 30 dni i już zrezygnować nie mogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam taka sprawe -moze ktos pomoze ! Jestem abonentem Cyfry od 15 lat i pewnie od 10-ciu zalatwiam przedluzenie umowy telefonicznie !Zawsze wszystko bylo cacy az do teraz gdy zaczely przychodzic rachunki o 20 zl wyzsze- okazalo sie ze skonczyla sie promocja za dekoder i teraz mam placic 20 zl za wynajecie nie najnowszego przeciez Sagemcom-a DSI83 !Przedluzajac umowe nie bylo slowa o tym , wczesniej co 2 lata otrzymywalem nowy dekoder za 1 zl przy przedluzaniu umowy a teraz okazuje sie ze nie dosc ze nie dostalem dekodera to jeszcze mam placic co miesiac 20 zl za stary model dekodera i nie ma mozliwosci wykupu sprzetu -czyli w praktyce NC+ wrzucila mi podwyzke w najem dekodera- mial ktos podobnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W życiu tak to już jest. Nie warto przekładać i nadużywać swojego zaufania do życia, w którym jest tyle niedoskonałości w paragrafach. Gdybyś przeczytał aneks do umowy, to być może ustrzegłbyś się tej nieprzyjemnej sprawy. W porę reklamując swoją decyzję o przedłużeniu tej umowy. Nawet jeśli była ona zawarta nieświadomie. A tak, to trudno.

To już drugi w dniu dzisiejszym przypadek, na który odpisuję.

Nie najlepiej to świadczy o firmie, co się zowie nc+! Myślę, że ten wysyp, to dopiero początek nieoczekiwanych niespodzianek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...