Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – umowa, płatności (problemy i pytania)


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie , może masz sposób jak trafić na "kumatego" specjalistę do spraw kontaktów z abonentami .

Nie ma takiego sposobu, trzeba mieć szczęście. Poza tym pytanie co znaczy wg Ciebie kumaty? Bo według mnie kumaty specjalista do spraw kontaktów z abonentami to taki, który tak Ci zakręci w głowie, że podpiszesz mniej korzystną ofertę. Jeśli szukasz kogoś, kto da Ci dobrą ofertę to może lepiej pytaj o niekumatego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dobrałem sobie do umowy drugi dekoder ( wymieniłem stary na nowy ) do usługi multiroomu. Doszło mi 20 zł za najem dekodera. Teraz po 2 miesiącach chciałbym zrezygnować z wynajmu ( 20zł to jednak za dużo trochę ) i wrócić do swojego starego dekodera, który mam na własność. Jest to możliwe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie , może masz sposób jak trafić na "kumatego" specjalistę do spraw kontaktów z abonentami .

Nie ma takiego sposobu, trzeba mieć szczęście. Poza tym pytanie co znaczy wg Ciebie kumaty? Bo według mnie kumaty specjalista do spraw kontaktów z abonentami to taki, który tak Ci zakręci w głowie, że podpiszesz mniej korzystną ofertę. Jeśli szukasz kogoś, kto da Ci dobrą ofertę to może lepiej pytaj o niekumatego :)

 

Kumaty konsul to taki którego słowa mówione zgadzają się z rzeczywistością .

Oprócz nc+ , mam też Cyfrowy Polsat i właśnie miałem przeprawę z takim niekumatym konsulem , że przez dwa tygodnie musiałem się gimnastykować by sprawę doprowadzić do szczęśliwego finału .

Moje kilkuletnie doświadczenia w kontaktach z cyfrą+ , (nc+) , są w miarę pozytywne , tylko ostatnia utarczka z CP tak mnie zirytowała , że zadałem to pytanie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz, tylko istnieje ryzyko, że będą Cię atakować już teraz słabymi ofertami.

Kumaty konsul to taki którego słowa mówione zgadzają się z rzeczywistością .

Oprócz nc+ , mam też Cyfrowy Polsat i właśnie miałem przeprawę z takim niekumatym konsulem , że przez dwa tygodnie musiałem się gimnastykować by sprawę doprowadzić do szczęśliwego finału .

Moje kilkuletnie doświadczenia w kontaktach z cyfrą+ , (nc+) , są w miarę pozytywne , tylko ostatnia utarczka z CP tak mnie zirytowała , że zadałem to pytanie .

To w takim razie wcale nie jest tak ciężko na takiego trafić, większość jest bezproblemowa. Czasem zdarza się, że coś źle wstukają, ale wtedy jedna reklamacja załatwia sprawę. Jeśli chodzi o to, że konsul obieca Ci ofertę, której nie dostaniesz to takie sytuacje zdarzają się rzadko, poza tym, że notorycznie mówią o "stałej cenie" 53 złote podczas gdy to jest łamaniec ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy mając dekoder umowę z nc+ (nie z dawną cyfrą) na sprzęcie dawnej cyfry+ mogę dostać HBO GO. Dodam że mam HBO w abonamencie. Wiem że na dekoderze PACE PVR HBO GO nie będzie działało ale mi bardziej chodzi o to bym miał dostęp do HBO GO np. na tablecie czy laptopie. Czy wie ktoś coś na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...