Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – umowa, płatności (problemy i pytania)


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A czemuż to miałbym dziadować, jeśli my forumowicze walczymy o każdy grosz, aby było jak mniej ?

Czy my tu dziadujemy o każdy grosz ? bo chcemy jak najmniej płacić miesięcznie ? to zamknąć ten temat dla dziadów !!!

- Ponieważ te nasze negocjacje, to jest zwykłe dziadowanie ! A chwalimy się tu na forum, ile nam się udało zyskać !

Ilu nie czyta tego forum ... i nawet nie wiedzą że są .... "Dojnymi Krowami" i "Łosiami". - Zwłaszcza starsze osoby.

- Ktoś do nas dopłaca.

Ja zeszłem z 79 zł na 53,27 zł, za to samo , i nawet te 1,89 zł, też uważam, że jest ważne. - Bo to jest jedno piwo !

Jeśli POK-i będą w tzw. strefie zamkniętej, jest to naprawdę możliwe. Taką otrzymałem odpowiedź w POK nc+ CH Pogoria.

Również rozmawiałem np. z Orange tu telefon, jeśli przejdę na stałą umowę, mógłbym płacić w Punkcie ,

lecz ja dotąd mam umowę na kartę i doładowanie, bo oferta ze stałą umową mnie zadowoliła, choć była atrakcyjna, wolę poczekać.

- Wolałem zostać z umową na kartę, - nie abonament i faktura.

Każdemu pasuje coś innego. Takie jest życie.

pozdrawiam, dobrze że tu trafiłem, nie jestem już "Łosiem"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakończyłem czytanie Twojego postu na słowach "i nawet te 1,89 zł, też uważam, że jest ważne. Bo to jest jedno piwo !". To że ludzie negocjują swoje pakiety i uzyskują dobre oferty jest jak najbardziej ok, ale Ty ze swoim 1,89zł rozwaliłeś system... Masz super przelicznik w życiu, gratuluję. Trzeba było zrezygnować z NC+ i oglądać dvb-t bo jest za darmo!!! Wiesz ile miałbyś piw za 53,27? Każdy pieniądz trzeba szanować, ale mamy kolego 21 wiek. Teraz konto w banku stanowi nieraz wymóg w niektórych sprawach, więc jak Ty się uchowałeś? I już to widzę, że uruchamiają nowy system płacowy specjalnie dla Ciebie, byś mógł zaoszczędzić 1,89zł... Zejdź na ziemię!!!

 

Kolega @ircios napisał Ci, żebyś dawał kasę za abonament komuś z rodziny, kto ma konto bankowe i niech Ci zrobią przelew. Koniec, kropka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wielu bankach internetowe konta bez karty są za darmo, za ew. kartę 1 zł miesięcznie, ale jak tą kartą zrobisz transakcje za ponad 100 zł, to tej złotówki też nie płacisz. Są też karty pre-paidowe, można kupić za jednorazową opłatą i doładowywać, nawet jeden z hipermarketów rozdaje takie karty za darmo... W NC+ taką kartą zapłacisz zarówno w ICA oraz podczas rozmowy z konsultantem.

Inna sprawa: jak ktoś dzisiaj nie ma konta, to ma bardzo tolerancyjnego pracodawcę i ew. księgową pracodawcy, że specjalnie dla niego wyciągają z banku gotówkę. Gdzie człowiek nie zgłosi się do pracy dostaje do wypełnienia formularze, wśród nich również ten do podania numeru konta do przelewania wypłaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ściga mnie komornik, mam same lokaty hehe, kupa śmiechu , lecz temat pozostaje, dlaczego nie można płacić w POK ?

Wszyscy pobierają opłaty za przelewy, nawet banki. .... I nie wszyscy są zwolennikami kart, może tylko ludzie młodzi.

Powtórzę, każdemu pasuje co innego, więc czytać ze zrozumieniem intencji. Nie tylko krytykować. Każdy jest mądry inaczej.

I to jest dopiero teraz koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ponieważ punkty nc+ to całkiem niezależne firmy więc pewnie nie opłaca się im wprowadzać takich rozliczeń, przechowywania pieniędzy itd. a poza tym wszyscy przechodzą na rozliczenia elektroniczne, e-faktury itd więc tak jak Koledzy wyżej Ci powiedzieli, płać z konta i nie będzie problemu, nikt za Ciebie nie będzie ponosił kosztu wpłat :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inna sprawa: jak ktoś dzisiaj nie ma konta,.....

-----------------------

no właśnie inna sprawa, i dlatego każdemu pasuje co innego. Zapytajcie swoich rodziców , dziadków.

Lecz jeśli punkty nie są w zamkniętej przestrzeni, to to nie ujdzie.

Punkty np. Orange, Plus, T-Mobile, są w zamkniętej przestrzeni.

- telewizyjne punkty nie są w otwartej przestrzeni, Ale może kiedyś będą, jak to mi powiedzieli w CH Pogoria.

A czyż nie jest to podobna działalność ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co wy sie tak czepiacie że nie ma konta? Konstytucja tego wymaga czy co? A może ma Porsche GT w garażu a wy (w tym ja ) nie.To nie znaczy że jestesmy gorsi i zaraz ma być nagonka na tych co nie maja. Pozatym to dość ciekawa prpopozycja przykład;mój dziadek nie ma konta w banku ,listonosz dostarcza mu emeryturę .Posiada Polsat cyfrowy którego salon jest tuż obok jego zamieszkania ale nie da się tam zapłacic za tv ,więc dziadek musi podjechać 1 przystanek (lub pieszo 2km) do najblizszego urzędu pocztowego .... Pewno zaraz ktoś napisze "niech sobie załozy darmowe konto w banku" ....

Ehh ....czasem irytuje mnie jak zapytanie o coś przeradza sie w w nagonke ,pytając obrywasz.

Tak jak kolega powyżej ,wstał o 6:30 wypił kawe,herbate,zapalił ....odpalił kompa,przeczytał kilka postów ,popatrzył na zegarek .Rozdrażniony tym że na 8:00 do pracy/szkoły trzeba iść o 7:10 napisał nic nie wnoszącego odbiegającego od tematu posta,poprawiając chyba tylko swoje poranne niezadowolenie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, największe znaczenie ma to o której post napisany. Pomysł z płaceniem rachunku w punkcie to jakaś brednia. Zyskalibyśmy tylko kolejki emerytów w tych punktach i nic by sie tam zalatwić nie dalo. Już widzę to gadanie, ze ktoś przyszedł np. zlozycć wypowiedzenie, a tam kolejka na pół galerii i nie miał czasu stać. Już w ogóle nie mówiąc o kosztach wyposażenia wszystkich punktów w system księgowania wpłat, konwojowanie kasy itd. To nie kosztuje mało. Zresztą o czym jest ta rozmowa, zaraz ktoś wymyśli, że skoro dałoby radę za tv to może prąd i gaz też by w punkcie nc+ zapłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 22 grudnia nastąpią dość ważne zmiany związane z nową ustawą konsumencką :!:

 

- W przypadku promocji przyznanej przez BOK podczas rozmowy telefonicznej, promocja zostanie uruchomiona dopiero w momencie przesłania do nc+ podpisanego przez klienta aneksu. A więc trzeba odpowiednio wcześniej, przed końcem okresu minimalnego dogadać się przez telefon i odesłać otrzymany aneks tak żeby dotarł przed zakończeniem okresu promocyjnego :!: :D

No dobra ale powiedzmy że umowa na okres minimalny wypowiedziana ,która wygasa z końcem roku .Pierwszego stycznia nc+ odcina sygnał i abonent ma 14 dni na zdanie sprzetu. No ale rzutem na taśme 2 stycznia po rozmowie z DUK abonent sie dogadał ( były takie przypadki tu opisywane).Do tej pory sygnał powracał w ten sam dzień pod warunkiem że sprzet nie został jeszcze oddany .

 

Czyli teraz będzie gorączkowe przesyłanie/odsyłanie dokoumentów ,załóżmy że wszystko powróci do operatora ok 12 stycznia i odblokuja sygnał oraz wejdzie aneks z wynegocjowanymi nowymi warunkami?

Czy umowa stara po/prostu wygaśnie i abonent będzie miał tylko opcje z salonu czy z netu dla całkiem nowych klientów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, największe znaczenie ma to o której post napisany. Pomysł z płaceniem rachunku w punkcie to jakaś brednia. Zyskalibyśmy tylko kolejki emerytów w tych punktach i nic by sie tam zalatwić nie dalo. Już widzę to gadanie, ze ktoś przyszedł np. zlozycć wypowiedzenie, a tam kolejka na pół galerii i nie miał czasu stać. Już w ogóle nie mówiąc o kosztach wyposażenia wszystkich punktów w system księgowania wpłat, konwojowanie kasy itd. To nie kosztuje mało. Zresztą o czym jest ta rozmowa, zaraz ktoś wymyśli, że skoro dałoby radę za tv to może prąd i gaz też by w punkcie nc+ zapłacić.

Nic dodać, nic ująć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem bo nie znam zasad nowej ustawy i jak ona to reguluje.Czyli wychodzi że będzie dalej zabawa w wypowiadanie i oferowanie zmieni sie tylko to że dostaniemy oferte na papierze ,która trzeba odesłac .A jak sie nie dogadamy w terminie to zaowocuje to kilkoma dniami bez sygnału i tyle . To ja wole podpisać umowę po 25 i dostać wszystko czysto i na tacy a nie było/niema/reklamacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisałem umowę "Canal+ Palatium 109 zł na 18 m dla Abonentów", umowa kończy się 31 grudnia,chciałbym od 1 stycznia zmienić na niższy pakiet Comfort+Extra+ . Super konsultanci mówią,że się nie da... W regulaminie jest zapis,że "Abonent w okresie gwarantowanego korzystania z Pakietu Canal + Platinum ani też po tym okresie, nie może zrezygnować z Pakietu Canal+ Platinum poza przypadkami rozwiązania/wygaśnięcia Umowy",mi umowa wygasa i przechodzi w stan nieoznaczony. Czy może się mylę ... Ratunku :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...