Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – umowa, płatności (problemy i pytania)


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

 

Mam pytanko - mam nadzieję na szybką odpowiedź kogoś siedzącego w temacie.

 

Mam opcję HBO 6 miesięcy gratis, która kończy mi się w tym miesiącu - czyli jutro.

Niespecjalnie chciałbym płacić za HBO, wiec stąd moje pytanie - jak mogę zrezygnować z tego HBO - czy wystarczy telefon na infolinię ??

Czy jeśli nie wystarczy telefon to czy mogę zanieść rezygnacje do punktu NC+ jutro ???

Możesz nawet napisać na E-obsługę na FP NC+ i też to załatwisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam pewien problem, a dodzwonić się do NC+ graniczy z cudem. Zadzwonił do mnie kurier że ma paczkę z NC+ wymiana dekodera, dokładnie "BOX+ 0zl dla Abonentów - przejscie na HD - kurier" nie pamiętalem czy umowa jest na mnie czy na dziewczyne.. Skonsultowałem to i na szybko stwierdzilismy że na mnie, więc odebrałem. Po powrocie do domu, a właściwie kilku dniach przyszedł rachunek za TV i okazało się ze umowa z NC+ nie jest na mnie, a ja miałem umowe z C+ jakies 4 lata temu.. Z kąd u mnie wziął się ten dekoder i jak to teraz zwrócic bo podpisałem aneks do umowy która w zasadzie nie powinna istnieć. Ile mam czasu na odstąpienie od tego co podpisałem, co jak mowie nie ma prawa istnieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i pierwszy dzień roku rozczarował bo zostałem odłączony od nc+.

Niby za niepłacenie rachunków.

 

W dniu 23.12.2014 odbyłem rozmowę z działem reklamacji. Uwzględniono moje roszczenia - czyli anulowanie połowy kwot z dwóch faktur przed zawarciem nowej umowy (ok 150 pln) oraz włączenie HBO za darmo na okres 15 miesięcy.

Rozmowa kończyła się stwierdzeniem, że system został powiadomiony o tym żeby mnie nie odcinać 1 stycznia, że mam nadpłatę w kwocie 60 pln i wszystko jest ok.

 

Co rekomendujecie w tej sytuacji?

Zapewne będę chciał ich rozszarpać, ale patrząc na ilość ich ostatnich wpadek to zażądam dostarczenia wszystkich ostatnich rozmów telefonicznych. Z zawarcia umowy i całego procesu reklamacyjnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj usiłowałem przez pół otrzymać sensowną ofertę, gdyż z końcem roku kończył mi się kontrakt. Jak zwykle odsyłali mnie z działu do działu i nic. Jeśli były już jakieś konkrety, to nagle system przestawał działać i kończyło się na kilkukrotnej obietnicy oddzwonienia. Oczywiście nikt tego nie uczynił. Udało się to grubo po 22 ,wiec postanowiłem zająć się Sylwestrem.

Dziś sprawdzam co oni tam zaoferowali. Jest kilka pakietów w tym comfort+ , sport&film + i kilka dodatkowych programów, czyli dużo mniej niż w poprzedniej ofercie all inclusive. Problem polega na tym,że wiele kanałów jak History 1,2 pakiet Filmbox nie działa, a na papierze mam. Zaległość według nich na koncie to ponad 340 PLN. To tyle ile bez promocji powinienem płacić za poprzednią usługę.

Pytanie brzmi, czy przysługuje mi prawo do odstąpinia od tej umowy, czy też renegocjacji warunków lub też reklamacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że potwierdziłem ale byłem w 100% pewien, że ilość i rodzaj kanałów zostanie utrzymany. Sądziłem,że połaczenie tych pakietów :

Comfort+ 39,90 zl 15 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

Cinemax 10 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Filmbox 10 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

HBO 20 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Multi+ 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

nc+go TV 0zl 15m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Sport&Film 50 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

VOD+ Seriale+ 20 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Multiroom Standard 0 zl 15 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

bedzie czymś na wzór dawnego all inclusive.

 

Chodzi mi o to jakmam postąpić w takim przypadku? Może ktoś miał podobną sytuacje.

Przechodziłem z C+ do NC+ to miałem mniej problemów niż teraz.

Nie piszcie mi, że miałem parcie itp. bo jak patrzy sie na oferty na stronie ,to można mieć nadzieje, że się dostanie korzystne warunki nawet i w ostatnim dniu trwania kontraktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w zeszlym miesiacu podpisalem umowe z nc+. Termin platnosci mam do 18 stycznia ale u mnie nie ma kanalu 190 bo wyskakuje ze nie znaleziono. W ICA jest saldo -49,90 ale też nie mogę wejść w e-rachunek, jaK go klikam to nic sie nie dzieje. Gdzie bede wiec mial dane do przelewu? Mam mediaboxa.

 

Ps. A jak np mam już saldo i wiem ile mam zaplacic za styczen to moge sobie zaplacic bez TV rachunku skoro go u mnie nie ma? Chce zaplacic normalnie przelewem bankowym albo pocztowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że w ICA do 5tego będziesz miał normalną fakturę, w TV Rachunek u mnie w ogóle późno się pojawia, ale nie martw się niczym, wszystko będzie ok, nawet jak się spóźnisz jeden dzień to nic się nie stanie. Dodam, że przelejesz kasę, i nie martw się tym, że w ICA będzie dalej widnieć jeszcze kilka dni, że nie zapłaciłeś, troszkę im schodzi zanim to zmienią. A na maila przychodzi mi rachunek ok. 10tego. Ja już swoją fakturkę opłaciłem za styczeń 2015. Także po pierwszym razie będziesz mógł robić to zanim dostaniesz fakturę, bo będziesz miał już wszystkie dane i nie będziesz musiał czekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

umowę z NC+ mam do 28 lutego. Dzisiaj byłem w punkcie nc+, aby złożyć wypowiedzenie i pani, która tam pracuje mocno mnie zaskoczyła. Powiedziała, że moje wypowiedzenie może nie być zarejestrowane jako miesiąc wcześniej ponieważ luty ma 28 dni.

Czy termin wypowiedzenia nie wypada na miesiąc przed końcem umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze mam pytanie czy mogę płacić rachunki przez internetowe konto bankowe nawet wtedy gdy to konto bankowe jest na inna osobę niż umowa z NC+? Podobno każdy ma indywidualny nr konta do płacenia rachunków co dla mnie wydało się trochę dziwne bo klientów trochę mają. Myślałem, że mają kilka kont na które ludzie przelewają pieniądze a tu się okazuje, że każdy ma swoje. Ciekawe jak im się to oplaca :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...