Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – umowa, płatności (problemy i pytania)


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Możesz, ale Ci się to nie będzie specjalnie opłacało, bo to koszt chyba 25zł przez jakiś czas, a potem 30 zł. - za samo dopełnienie do pakietu Extra+.

I jeśli weźmie w opcji włącz - wyłącz to będzie mógł zrezygnować w dowolnej chwili...i oczywiście będzie płacił za jeden miesiąc,a oglądał 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

 

Mam mały problem ze swoi  NC+.

Od połowy sierpnia nie odbieram części kanałów takich jak TVN czy TVN 7. Moje telefony do NC+ skończyły się tym iż kazali mi zrobić diagnostykę dekodera, która i tak nic nie pomogła. Podobno zmienili system kodowania i w przypadku kanałów HD ich odpowieniki SD już nie działają.

 

Mam starą umowę na czas nieoznaczony, gdyż podpisywałam ją jeszcze za czasów kiedy to N i Canal+ były odrębnymi platformami.

W chwili obecnej nie mogę ani zakupić dekodera (obecny jest moją własnością), ani wymienić karty aby była zgodna z nowym systemem ich kodowania.

 

Czy spotkaliście się z czymś takim, i jak w takiej sytuacji sobie radziliście??

 

Nadmienię również iż NC+ zaproponowało mi wymianę dekodera pod warunkiem iż przez cały okres umowy będę płaciła 10 zł - co jest chore gdyż przy mojej umowie, to mogę im płacić za skrzynkę do końca swoich dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystał ktoś kiedyś z  płatności internetowej z moje.ncplus.pl? Jak jest z szybkością księgowania takiej wpłaty? Zapłacone w niedzielę, dzisiaj wtorek - żadnej zmiany na moje.ncplus.

Mam pytanie do ciebie wystawili ci już fakturkę w wersji elektronicznej,bo mam termin do 18 każdego miesiąca mam już kwotę do zapłaty tylko e-fakturki nie ma chyba zostaje ręcznie wypisać :).

 

Pozdrawiam ksiaze351

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Miałem dziś telefon od faceta który mówił że jest z nc+ i pytał się mnie czy jestem dziś w domu ponieważ w okolicy są terenowi konsultanci i chcieliby do mnie przyjść porozmawiać o podłączeniach grupowych(pierwsze słyszę). Jak spytałem się o co konkretnie chodzi powiedział że to nie rozmowa na telefon. Spławiłem go ale za jakich czas ma znowu dzwonić.

Czy ktoś się już spotkał z taką sytuacją? Jak dla mnie było to trochę dziwne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączenia grupowe... standardowa akcja D2D :) Przeważnie w tym kanale sprzedażowym oferty są tanie na początek, czyli instalacja, antena, dekoder za 1zł, a potem co miesiąc się buli za to, czasem od drugiego roku abo wzrasta o 30-50zł. W 90% wzięcie oferty w punkcie wychodzi dużo taniej, a w 100% przez neta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie żebym się czepiał ale trochę to bez sensu. Jeśli padł Ci dekoder sam z siebie ( czytaj bez twojego udziału i twojej winy) to dlaczego masz teraz płacić drugi raz haracz za jego posiadanie. Zakładam że już raz za niego zapłaciłeś, więc wołanie drugi raz za to samo nie jest zgodne z prawem w takim wypadku - jest to wymiana gwarancyjna.

@Świeżak1234 co do turboboxa to raczej go nie dostanie bo ich nie mają. A jeśli nawet by się znalazł, to jest to model ze zwrotu, poddany odświeżeniu, więc płacić za niego drugi raz tyle samo co za nowy to już nawet... szkoda pisać

Edytowane przez Riddick1500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, albo możesz wziąć Turboboxa za 149 zł jednorazowej opłaty, albo za 0 zł aktywacji i 5 zł miesięcznie do abonamentu, albo Wifipremium Box za 199 zł jednorazowej aktywacji, bądź 49 zł aktywacji i 10 zł miesięcznie do abonamentu.

Na WifiPremium też jest sama aktywacja za 149 zł.A ja np wymieniłem za free bez aktywacji i najmu.

 

Nie żebym się czepiał ale trochę to bez sensu. Jeśli padł Ci dekoder sam z siebie ( czytaj bez twojego udziału i twojej winy) to dlaczego masz teraz płacić drugi raz haracz za jego posiadanie. Zakładam że już raz za niego zapłaciłeś, więc wołanie drugi raz za to samo nie jest zgodne z prawem w takim wypadku - jest to wymiana gwarancyjna.

@Świeżak1234 co do turboboxa to raczej go nie dostanie bo ich nie mają. A jeśli nawet by się znalazł, to jest to model ze zwrotu, poddany odświeżeniu, więc płacić za niego drugi raz tyle samo co za nowy to już nawet... szkoda pisać

Zapewne chce wymienić na inny niż posiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...