Skocz do zawartości

Przeszedłem z CANAL+ do Polsat Box, wrażenia opinie


neonbloow
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po wielu latach oglądania N  (nc+) przeszedłem do Cyfrowego Polsatu. Głównym powodem przejścia była odmowa wymiany mojego turboboxa na dekoder 4k mimo posiadania przeze mnie pakietu superpremium. Największym szokiem po przejściu jest układ kanałów w dekoderze Polsatu. Wymyślił go prawdziwy geniusz. Większość kanałów występuje co najmniej 2 razy, kanały niskiej rozdzielczości występują wcześniej niż HD. Żadnej logiki. SD wymieszane z HD, filmowe ze sportem, Eleveny na szarym końcu (powyżej 200). Macie na to jakiś sposób? Jest możliwe wgranie do Evoboxu jakiejś innej listy kanałów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile podtrzymuję swoje zadowolenie z przejścia do CP z uwagi na bardziej atrakcyjną dla mnie ofertę filmową w podobnej cenie, o tyle muszę się zgodzić z przedmówcami w temacie list kanałów i list ulubionych. EPG w Turbodekoderze bije na głowę czytelnością i praktycznością swojego menu.

P.S.

Sorry, za tą OT wypowiedź  ale muszę napisać. Porządek na forum to dobra i ważna rzecz. Jednak gdy w tym wątku pojawia się wypowiedź potwierdzająca moje: "wrażenia opinie"  zatem jest kolejną opinią w temacie to nie powinna trafiać do kosza. Świat powinien wiedzieć, że takie wrażenia po przejściu ma więcej osób a nie tylko ja. Wtedy może i CP takie wrażenia zauważy i będzie dążył do poprawy. 

Edytowane przez kojkojo78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja dodam. Przesiadka z turbo na evo, a obecnie jeszcze oba. Kanały sd faktycznie w cp gorszej jakości, lista kanałów to faktycznie mix ale utworzyłem własną posortowalem jak chciałem i jest super. Do epg brak zastrzeżeń bo są dwie możliwości prezentacji i dość czytelne. Nie zwróciłem przy przejsciu uwagi na brak niektórych kanałów w hd np. BBC Brit. Najwieksza jednak różnica dla mnie i przewaga nc+ to opcje vod. Ta z nc bije polsatowska na głowę. W cp kiepskie treści i do tego mało, kanały vod na których leci non stop to samo, też tracą myszką.

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja dodam. Przesiadka z turbo na evo, a obecnie jeszcze oba. Kanały sd faktycznie w cp gorszej jakości, lista kanałów to faktycznie mix ale utworzyłem własną posortowalem jak chciałem i jest super. Do epg brak zastrzeżeń bo są dwie możliwości prezentacji i dość czytelne. Nie zwróciłem przy przejsciu uwagi na brak niektórych kanałów w hd np. BBC Brit.

 

1. Kanały SD każdy ma takie same.

2. BBC Brit nie występuje w wersji SD. To co widzisz na ekranie to HD, tylko bez znaczka HD bo od tego odeszli.

Inna kwestia to to, że ten kanał nadaje w polskiej jakości mydlin hd 4mbit: http://digitalbitrate.com/dtv.php?mux=12475&pid=2016&live=65&sec=0&lang=en

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy optymalnym rozwiązaniem wydaje się moduł CI+ z nc+ z pakietet start i dobraniem paczki canal+ w promocji za 19,99 + 30 c+ oraz evobox z najwyższym pakietem przy obecnej promocji za średnią cenę 74PLN. Łącznie 124PLN za ofertę w której ma się praktycznie wszystkie warte uwagi kanały obu operatorów łacznie z dostępem do transmicji 4K.  Do tej pory za samą NC+ płaciłem więcej i jeszcze nie chcieli mi wymienić turboboxa na dekoder 4K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja przeszedłem z nc + do CP w nc płaciłem około 200 zł w CP mam 7 darmowych miesięcy i będę płacił średnio 75 zł miesięcznie z multrirumem czyli 125 zł więcej w nc nc plus go nie działało tak jak trzeba a CP go działa na wszystkich urządzeniach a 125 zł więcej za te ich autorskie kanały z canal + to nie jest wart tyle płacić już nie są telewizja premium kiedyś może tak po przejściu na CP jestem zadowolony z evoboxem + możliwość układania według własnego gustu kanałów z nc już nie chce mieć nic doczynieniq z tą firmą z tymi ich dziadowskimi sprzetami mediabox po 1.5 roku działania zaczął się wieszać ogólnie z nc nie byłem i nie jestem zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak długo trwała twoja umowa z nc+ , ale trzeba przyznać, ze byłeś dla nich "dojną krową" (bez urazy :wink: ). Ile na tobie zarobił nc+ to jego, aż dziwne ,ze tak pozwolili ci odejść do Polsatu-słaba zachęta?... albo między czasie faktycznie zmądrzałeś :wink:

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największym szokiem po przejściu jest układ kanałów w dekoderze Polsatu. Wymyślił go prawdziwy geniusz. Większość kanałów występuje co najmniej 2 razy, kanały niskiej rozdzielczości występują wcześniej niż HD. Żadnej logiki.

 

Ja mam abonamenty w obu sieciach, natomiast "przeszedłem" na Polsat jeśli chodzi o większość kanałów (i teraz włączam NC+ tylko dla garstki kanałów sportowych).

 

Też byłem w lekkim szoku jak zainstalowałem Evoboxa i zobaczyłem tę listę, do tego powtarzające się programy. Natomiast na plus to możliwość przestawienia wersji językowej np. na angielski bez przymusowego włączenia polskich napisów, coś co nie jest możliwe w wifi Premiumbox+.

 

Dla mnie to spowodowało wzięcie pełnego pakietu w CP wraz z HBO i usunięcie tych kanałów z oferty w NC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast na plus to możliwość przestawienia wersji językowej np. na angielski bez przymusowego włączenia polskich napisów, coś co nie jest możliwe w wifi Premiumbox+.

 

 

Dziwne, w Turbo i Mydelniczkach nie mam problemu z wlaczeniem oryginalnej sciezki bez napisow... a to ten sam soft...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dawniej miałem nc+. Nie chcieli dać dobrej oferty to poszedłem do CP, wziąłem Evoboxa i pakiet Premium. Jako, że nigdzie nic ciekawego nie ma oprócz reklam zatem po wypowiedzeniu umowy niedawno wylądowałem na Rodzinny HD + HBO HD, no i mam Evoboxa. Jak dla mnie wystarczy. Mam zatem HBO GO i dokupiłem Netflixa. Jest jak najbardziej OK. Mały pakiet, dobry sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...