Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce


kepak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No wiem, że może. Nie rozumiesz o co mi chodzi.

 

1. Mogą nic nie robić, jak ktoś płaci to ich nie będzie interesować czy komuś działa, czy nie.

2. Mogą poinformować, że albo ktoś wymienia sprzęt, albo wypowiadają umowę.

3. Mogą włączyć parowanie unique, wtedy goły Camel w E2 zgaśnie.

4. Inne propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobnie tylko bez komunikatu. Po telefonie do wsparcia proponują mi wymianę dekoderów, oczywiście z przedłużeniem umowy na 24 miesiące (mam na czas nieokreślony) oraz opłatą aktywacyjną i za wynajem sprzętu.

 

Aha. I muszę utrzymać VIP+max za 239 zł. Mniej się nie da.

Edytowane przez Mruczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, bugmenot napisał:

Matko z córką, płacisz 239 zł i oni chcą jeszce opłatę za te swoje elektrośmieci...

I nawet nie chcą dać dwóch "cudownych" dekoderów 4K z "olbrzymim" dyskiem twardym.

 

To jest identyczna sytuacja jakby jakiś operator komórkowy dawał mi najgorszy telefon, kazał płacić za jego aktywację i użytkowanie i zabraniał przełożyć karty SIM do innego aparatu.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, AORUS46 napisał:

Uuuu normalnie masz nóż na gardle ? Watpie czy sam poradzisz sobie z konfiguracjami oscama z tego forum , ja to olałem , Ultra(szrota) boxa + 4K biorę za parę tygodni ?

Faktycznie Ameryka wgrać odpowiedniego oscama i dokonać konfiguracji która jest w internecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BIZON58 napisał:

@ircios czy karty działają dowolnie czy występuje parowanie?

Nie ma parowania. Karty przekładane z Pejsa do Pejsa i działają. Caymany są parowane w prepajdzie.

 

@Mariusz7 Soft najnowszy w Pejsie? 

@Mruczek Do Ciebie też to pytanie się tyczy. Następna sprawa. Pisz reklamacje. Jak Ci nie uwzglednią, to skarga do rzecznika. Tyle płacić i jeszcze kasę wołają. 

 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mruczek napisał:

Mam podobnie tylko bez komunikatu. Po telefonie do wsparcia proponują mi wymianę dekoderów, oczywiście z przedłużeniem umowy na 24 miesiące (mam na czas nieokreślony) oraz opłatą aktywacyjną i za wynajem sprzętu.

 

Aha. I muszę utrzymać VIP+max za 239 zł. Mniej się nie da.

 

 

Ja bym złożył wypowiedzenie umowy na czas nie określony.

Następnie załatwiał to przez Dział Utrzymania Klienta.

Wypowiedzenie zawsze można wycofać w razie co.

W ostateczności poszedł i wziął nową umowę z pakietami które naprawdę są potrzebne.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu Jelenia szukają.  Tak traktują dobrego płatnika. Na umowie bezterminowej można zejść z pakietu. Kiedyś za czasów pakietu Prestiżowego tak robiłem. Schodziłem niżej i w opcji włącz wyłącz brałem Prestiż .

Edytowane przez ircios
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ircios napisał:

Na umowie bezterminowej można zejść z pakietu

Czyli teraz na okresie nie oznaczonym mogę zrezygnować z pakietu canal+ lub z extra+ na comfort+? Czy to skutkuje podpisaniem umowy, czy dalej mogę mieć czas nie oznaczony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadaj pytanie i napisz w formularzu, że z końcem dnia 31 lipca chciałbyś rezygnować z opcji dodatkowej C+ oraz pakietu E+ i chcesz zostać z pakietem Comfort. Zobaczysz co Ci odpiszą. Pamiętam, że było naliczane dodatkowo 10 zł za manewr ze zjazdem w dół. Nie wiem czy to w ogóle jest jeszcze. Od lat aneksuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...