Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce


kepak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No tak TechniSat DIGYBOXX HD C+ i Cameleon w slocie CA "no problem". 

 

Na AX ODIN PLUS z Cameleonem w slocie CA "black scren".

 

Załączyłem do AX ODIN PLUS moduł cam CI+ CYFRA+ HD (szary) i Cameleon i nastała jasność. 

 

Z nudów podłączyłem AX ODIN PLUS  bo mam dwa TechniSat-y DIGYBOXX HD C+ w razie "w"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tail# napisał:

Zgadza się - na 0100 ciemno, na 1813 bez spełnienia określonych warunków również. Ciekawe na jak długo zostawią i czy w najbliższym czasie będzie na kolejnych kanałach.

To taki "ichniejszy" koronawirus"?. Wiadomo, że ludziska teraz zapewne więcej tv oglądają, to trzeba im to i owo "przetestować". I nawet jakby ktoś się wkurzył i se poszedł do punktu, wymienić camela na caymana coby mógł oglądać kanały z 6A, to nie wszystkie są czynne z wiadomego powodu.

Frontem do klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to jakiś "wypasiony" w super procesor i port podczerwieni do komunikacji z pilotem zdalnego sterowania na który to od czasu do czasu nie reaguje na polecenia z pilota dekoder ?

 

Oczywiście moje pytanie było zadane z sarkazmem. Wystarczy poczytać wpisy userów na forach aby wiedzieć ze oprócz szumnej nazwy ten odbiornik satelitarny nic sobą nie reprezentuje

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, tail# napisał:

Zgadza się - na 0100 ciemno, na 1813 bez spełnienia określonych warunków również. Ciekawe na jak długo zostawią i czy w najbliższym czasie będzie na kolejnych kanałach.

Sprawdz AXN?Wcześniej były testy na innych raczej pojedyńczych kanałach kilkudniowe.Ostatnio chyba przez 3 dni na Redlight HD

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odnoś się do moich wypowiedzi jak nie potrafisz ich przeczytać ze zrozumieniem.Caid 0068??? @tail# AXN juz nieaktualne testy nawet nie trwały doby chyba że jeszcze załączą.Travel dalej leci z 6A.Z Conaxem też się juz bardziej postarali?

 

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, czerstwy napisał:

Z Conaxem też się juz bardziej postarali?

 

Czy mógłbyś trochę jaśniej, ponieważ posiadam taką kartę z modułem na "czarną godzinę" i trochę mnie martwi Twoja enigmatyczna wypowiedź :) 

Edytowane przez seatibiza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za potwierdzenie moich przypuszczeń. 

W dniu 17.03.2020 o 20:30, czerstwy napisał:

Dla mnie oferta główna i moduł to troche lipa ale każdy ma inne wymagania.

No ja też nie chciałbym modułu zamiast Cameleona, ale nieuchronnie nadciąga Nagra i trzeba będzie coś pomyśleć :);) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...