Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce


kepak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@@EagleEye@ popatrz na to też z innej strony - operator nie wie co tak naprawdę robisz z kartą, bo nie ma takiej możliwości. Natomiast wie, że część osób korzysta nie zgodnie z zasadami. W związku z tym musi potraktować wszystkich w ten sam sposób czyli wymienić sprzęt. Wiem, że jest to smutne i niesprawiedliwe ale nie ma innego wyjścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tail# ja np nwm dlaczego operator wkłada do jednego "wora" wszystkich  i zakłada iż każdy "kombinuje". Sorry ale każdy system zabezpieczeń który stworzył człowiek inny człowiek go złamie. To jest ryzyko biznesowe niestety. 

 

Także takie rzeczy każdy operator ma wkalulowane w cenę oferty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, PawelTSW napisał:

Canal+ 4k działa w sharingu, więc jednak ich zabezpieczenia można wrzucić do kosza. 

A gdzie działa>? U "Chińczyka" chyba nie? Jak ktoś ma legalnie to spać może spokojnie, kontent musi być dobrze zabezpieczony, wie o tym Canal+,w lipcu będzie: "ciemność widzę, ciemność"!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, zylkow napisał:

A gdzie działa>? U "Chińczyka" chyba nie? Jak ktoś ma legalnie to spać może spokojnie, kontent musi być dobrze zabezpieczony, wie o tym Canal+,w lipcu będzie: "ciemność widzę, ciemność"!!!

 

A kto niby powiedział że MUSI?  rozumiem że jest pan mocno ukontentowany tym faktem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo z Platformy Canal+. Nie róbcie jaj i skończcie te testy z Travel Channel. Nie mogliście wybrać bardziej niszowego programu. Ludzie uziemieni w domu a nie pozwalacie oglądać programu. Przecież nie wyciągnę z szafy 10-letniego leciwego dekodera, którego czas już dawno minął. Pamiętajcie, że kiedyś ta umowa będzie się kończyć i będzie Wam zależało na moich wpłatach a jak wiadomo pieniądze nie śmierdzą. Poczekajcie z tym  do 1 lipca!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, wszystko jest napisane i każdy ma czas na zastanowienie co zrobić. Operator powinien przełączyć kolejne kanały aby ludzie zaczęli dokonywać wyboru, bo w lipcu będzie wielkie zdziwienie i tłumaczenie "ja nie wiedziałem". Poza tym to dziwne że nie wszyscy otrzymali listowne info od operatora o zmianach, bo np. jeden kolega nie otrzymał, a drugi tak, a jeden i drugi ma tylko kartę. To wygląda jakby nie do wszystkich rozesłali tylko losowo.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby mój TechniSat nie jest na liście PC+ a tu patrzcie " aktualizowała mu się lista kanałów " w związku z pojawieniem się od dziś kanału pana Romka.

 

Do tego z racji braku kodowania SECA 0100 działa mi na Cameleonie z Nagra MA

Edytowane przez @EagleEye@
dopiska treści posta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.03.2020 o 20:36, zylkow napisał:

A gdzie działa>? U "Chińczyka" chyba nie? Jak ktoś ma legalnie to spać może spokojnie, kontent musi być dobrze zabezpieczony, wie o tym Canal+,w lipcu będzie: "ciemność widzę, ciemność"!!!

Oj chłopie zdziwiłbyś się, działa i to jak.

Powiem ci więcej, przy szybkim deku czas reakcji przy wejściu nań to ok. 1 sek.

Chcesz więcej? Zero zwiech zapewniam cię.

I gdzie to? No u chinola, co prawda nie u każdego, ale nie trzeba dużo szukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale mylisz się, bo na 0100 zostało włączone 6A i jest ciemno tak jak i na travel channel HD. ;) Z drugiej strony nie wiadomo w jakim celu włączyli 0100 skoro i tak nie działa.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw piszesz o kontencie premium, a jak przychodzi co do czego to piszesz, że nie wiesz. ;)

Fakt jest taki, że na chwilę obecną z 0100 nie działa. Czy będzie działać, to się okaże. Co do technisata się nie wypowiadam, bo nie posiadam tak archaicznego sprzętu.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, tail# napisał:

Najpierw piszesz o kontencie premium, a jak przychodzi co do czego to piszesz, że nie wiesz. ;)

Fakt jest taki, że na chwilę obecną z 0100 nie działa. Czy będzie działać, to się okaże. Co do technisata się nie wypowiadam, bo nie posiadam tak archaicznego sprzętu.

Sprzęt moźe i archaiczny, ale na głowę bije nowsze ustroistwa. Najważniejsze ma swoją listę i wszystko na nim chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co rozumiesz przez ustrojstwa ale ok. Nie każdy sprzęt którego nie potrafimy ogarnąć musi być tak nazwany. ;)

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, @EagleEye@ napisał:

Niby mój TechniSat nie jest na liście PC+ a tu patrzcie " aktualizowała mu się lista kanałów " w związku z pojawieniem się od dziś kanału pana Romka.

 

Do tego z racji braku kodowania SECA 0100 działa mi na Cameleonie z Nagra MA

Nie chwal się tak głośno bo nie tylko Ty masz ten tuner, a za dużo Twoich wpisów i zablokują ten tuner i stracą na tym wszyscy pozostali posiadacze tego TechniSata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega tail# ma rację. Technisaty, które wspierane były za poprzednich czasów przed fuzją z n-ką przez Cyfrę+ z jej znaczkiem "Cyfra+ HD" nie są na oficjalnej liście dekoderów obecnie wspieranych przez operatora Platformy Canal+. Nie ma gwarancji że po 1 lipca 2020 karty Cameleon będą nadal współpracowały bez problemów w tym sprzęcie. Operator poprzez oficjalną listę swoich wspieranych dekoderów jasno pokazuje co będzie działać po tej dacie. Ostatnio nawet uaktualnili tą listę o nowy moduł CI+ ECP.

Poza tym Cameleon patrząc po trwających wyrywkowo ostatnio testach z 6A po wyłączeniu tunelu Seca na sat zostanie dodatkowo zabezpieczony by nie latał poza sprzętem operatora. Jak widać sam operator zamierza jak najwięcej wycisnąć z możliwości tej karty w czystej Nagrze. Nie są głupi i wiedzą że ludzie na E2 dalej sobie odbierają poza ich sprzętem.

Muszą to zrobić jeśli chcą wygrać najbliższy przetarg na LM i LE czy też nie stracić Premier League oraz praw filmowych.

Edytowane przez pablo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się ale największy nacisk jest na treści 4k w tym sport. Stąd nie ma dostępnych kanałów 4k na kartach conax i cameleon nawet po przełączeniu do nagry. Czy operator włączy coś jeszcze oprócz 6A to się okaże wtedy to i stare technisaty również zgasną.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tail# ja nie mam żadnego TechniSat-a i nwm o co chodzi.Piszecie o dekoderach których nie ma na rynku a do tego to ktoś sobie coś ubzdórał iz mu działa cokolwiek w tym dekoderze. To niemożliwe

 

Na wygranie praw na LM i LE się nie zanosi i to nawet z racji "card paring"

Edytowane przez @EagleEye@
dopiska treści posta
  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...