Jump to content

tail#

Users
 • Content Count

  1056
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

197 Rewelacyjna

About tail#

 • Rank
  Połowa mocy ;)

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona
 • Location
  dawna stolica
 • Hobby
  Linux, Python, Postgresql, Docker, Kubernetes, Git i wiele innych.

Equipment

 • Multifeed
  Wiele LNB
 • Receiver
  "fał u"

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Szkoda że nie obserwujesz tego co ostatnio się działo. Niektórzy na czarnych modułach z ECP nie mieli dostępu do transmisji meczu na canal+now, a jakoś ten kto miał inną kartę np. cameleon, conax albo niebieski moduł nie miał żadnego problemu. Jakoś twój regulamin, który tak ochoczo cytujesz nic o tym nie "mówi". Dlatego przestań już się ośmieszać cytowaniem tych ich regulaminów, bo to się ma nijak do rzeczywistości.
 2. To że nie czytasz co dzieje się w tym temacie jakoś jestem w stanie zrozumieć ale tego, że piszesz takie bzdury już nie.
 3. Dobrze widzisz, jest też 1813: ecmpid 0 CAID: 0100 ECM_PID: 0839 PROVID: 000068 ecmpid 1 CAID: 1813 ECM_PID: 0839 PROVID: 000068 ecmpid 2 CAID: 1884 ECM_PID: 089D PROVID: 000000 ecmpid 3 CAID: 0B01 ECM_PID: 0901 PROVID: 000000
 4. To mocno pojechali - na niebieskich działa, a tym co wymienili na ECP to mało komu. W takim razie skoro nie było równoległej transmisji na innym kanale to już nie testy tylko kpina z abonentów.
 5. A co ty się tak martwisz tymi co mają cameleony? Ja nie mam, ty nie masz, to ich sprawa co zrobią. Każdy wybiera to co mu odpowiada.
 6. Nie zrozumiałeś. Odniosłem się do tych co oglądają kanały sportowe. Snooker jest na eurosprcie który można mieć nawet za darmo. Eleveny na których jest F1 też można dokupić.
 7. To nie rozumiem dlaczego tak wszyscy narzekają. Jeśli bym chciał być nowym abonentem Polsatu i interesuje mnie oferta sportowa, to za jedyne 20zł mam wszystkie kanały sportowe które są na wyłączność u tego operatora. Wcześniej za taką cenę tego nie było. To nawet bardziej się opłaca niż tnk przy założeniu że kanałów śmieciowych typu seriale i inne robiące ludziom wodę z mózgu nie oglądam i wystarczają podstawowe jako dodatek. Według mnie ta oferta jest zdecydowanie lepsza od tych poprzednich. A jak ktoś ma PC+ z kanałami sportowymi, to idealny dodatek do oferty za zaledwie 20zł.
 8. Trudno się z tym nie zgodzić. Niestety najwięcej mają Ci do powiedzenia co najmniej ogarniają w danym temacie i jeszcze próbują udzielać "dobrych" rad innym, a jak przychodzi do skonfigurowania czegoś u siebie, to wzywają instalatora.
 9. Mecz Polska - Włochy prawdopodobnie będzie na Rai 1 SD/HD. Natomiast TVP znowu się wygłupia i mecz będzie prawdopodobnie fta na TVP Polonia i znowu cały świat zobaczy poziom naszej polskiej piłki.
 10. W te "bajki" to może uwierzy ktoś kto kompletnie nie wie co chodzi ale nikt inny. Było tu już sporo takich co pisało co to będzie i jakoś się nie sprawdziło. O ECP też były różne mity. Pasuje do tego powiedzenie "psy szczekają, a karawana idzie dalej".
 11. No tak przecież zapomniałem - C+ to bogata platforma i w krótkim czasie mogą zaoferować dwie wymiany - najpierw na moduły z ECP, a później wszystkim tym abonentom wymienić moduły na tunery.
 12. Testy - czyli czekanie aż wszyscy abonenci wymienią telewizory na odpowiednie. To może potrwać, bo telewizory tak szybko się nie psują, a skoro nawet na tych wyprodukowanych w 2019 roku nie działa to dobrych kilka lat to potrwa.
 13. Czytasz co jest napisane? Na niebieskich działa zarówno c+sport jak i c+ now. Niektórym c+4k na niebieskich też działa dlatego nie rozumiem o czym ty piszesz.
 14. @pawelTSW tak to sobie tłumacz, bo skoro masz moduł z ECP, to tylko tyle możesz zrobić. Nawet reklamacji Ci nie uznają, bo skoro masz ciemność na tym kanale, to znaczy że twój sprzęt nie jest odpowiedni dla ECP. Niektórzy z was chyba za bardzo się pośpieszyli z wymianą na taki moduł, teraz do tego przydałaby się wymiana telewizora.
×
×
 • Create New...