Jump to content

tail#

Users
 • Content Count

  875
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

155 Rewelacyjna

About tail#

 • Rank
  Aktywny

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona
 • Location
  dawna stolica
 • Hobby
  Linux, Python, Postgresql, Docker, Kubernetes, Git i wiele innych.

Equipment

 • Multifeed
  Wiele LNB
 • Receiver
  "fał u"

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Trafiłeś w dziesiątkę jednak podstawy nie są trudne i każdy kto chce może zaznajomić się z tematem. W efekcie zyskuje sporo nowych możliwości. Nikt nikogo nie zmusza do korzystania z czegokolwiek ale jeśli ktoś brnie w splitery i aktualnie dokupuje jakieś inne do tego konwertery, blockery to są to pieniądze wyrzucone w błoto. Wystarczy sprawdzić na kanałach na których stary system nie jest już używany np. wp, tvn fabuła i jeszcze kilku, a z czasem będą kolejne. @G2000 w ostateczności zawsze można wymienić jeśli masz samą kartę na moduł i korzystasz dalej.
 2. Dalsza dyskusja nie ma sensu skoro się zatrzymałeś na etapie spliterow które były kilkanaście lat temu. Poczytaj to zrozumiesz o czym piszę, a jak nie chcesz, to przekonasz się ile wart jest jest spliter jak zgasną kolejne kanały. Efekt będzie taki że wymienisz sprzęt, a spliter stanie się bezużyteczny.
 3. Tak, ta funkcja na pewno się przyda szczególnie jak zostanie wyłączone caid 0100. Masz przykład na wp lub na tvn fabuła. @G2000 zapewne estetycznie to wygląda. Jakby tak wszyscy się tego trzymali to byśmy do dzisiaj na koniach jeździli.
 4. A do czego takie dziadostwo jak spliter? To było dobre kilkanaście lat temu jak nie było możliwości połączenia po sieci LAN/wifi. Aktualnie każdy box z E2 ma kartę sieciową dlatego boxy łączy się LANem albo po wifi i mają działać. Wszystkim zarządzasz z laptopa/telefonu/tabletu, a pilota używasz do podstawowych funkcji.
 5. Dlatego też jeśli ktoś nie potrafi sobie sam tego wykonać, to płacenie za taką usługę jest bez sensu gdyż za nieco większe pieniądze można mieć nowy sprzęt z enigma2 i bez przeróbek.
 6. Święci i to nawet więcej niż przez ostatnie dni, bo nie ma 6A.
 7. Wycofali się z tego. 🤣 Na pozostałych również. Tylko na Biznes 24 HD jest 6A, ale tu było od momentu uruchomienia tego kanału.
 8. @czerstwy jak widać nie wszyscy rozumieją o czym ty piszesz ale może to i dobrze.
 9. Po każdej ostatniej aktualizacji uprawnień zawsze jest 2 miesiące czasu na złapanie nowych. Dlatego jeśli przez ten czas nic się nie dzieje i daty nie przesuwają się do przodu to znaczy, że jest coś nie tak. Dwa miesiące to jest spora ilość czasu ale jak widać niektórzy "śpią" i mimo to czasu i tak nie wystarcza.
 10. Zaledwie stronę wcześniej jest napisane. Trzeba czytać temat i trochę bardziej się zainteresować, a jak nie to wymiana na CI+ ECP, bo tak jest najłatwiej ale nie koniecznie najlepiej.
 11. W zasadzie za niedługo i tak będziesz musiał chyba, że nie będziesz korzystał z tej karty. Kartę cameleon można by było uruchomić w 1813 ale nie na cryptoboxie, bo ten sprzęt tego nie ogarnie.
 12. Na cryptoboxie nie sprawdzisz jak karta się zachowuje i czy przyjmuje uprawnienia. Próbowałeś w oryginalnym sprzęcie? Czy oprócz tych nie dziejących pojawiły się jakieś inne nowe działające kanały których nie było wcześniej?
 13. Tylko po co ją "męczyć" w module, skoro złota działa na niektórych boxach również bez modułu?
 14. @emarti to jest tylko przypuszczenie i jedna z możliwości. Na jakim sprzęcie korzystasz z karty?
 15. Dla mnie dziwne. Można było zostawić jeszcze cameleona w vu+ na 1813 i czekać na to co się wydarzy. Jeżeli nie byłoby innego wyjścia, to dopiero wtedy wymieniać na moduł.
×
×
 • Create New...