Jump to content

tail#

Users
 • Content Count

  696
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

111 Rewelacyjna

About tail#

 • Rank
  Aktywny

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona
 • Location
  dawna stolica
 • Hobby
  Linux, Python, Postgresql, Docker, Kubernetes, Git i wiele innych.

Equipment

 • Multifeed
  Wiele LNB
 • Receiver
  "fał u"

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Karty zazwyczaj nie są nowe - co prawda kupiłem inny nowy zestaw w Media M... z 2850 i karta po wyjęciu z pudełka jest w takim stanie jak na zdjęciu:
 2. Nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi. Skoro nie działa sprawdzenie poprzez stronę, to dlaczego nie zadzwonisz pod wskazany wyżej numer BOK i nie zapytasz? Albo Ci zależy albo nie. To wygląda tak jakbyś nie bardzo wiedział co chcesz. Reasumując jeżeli Ci zależy na takim zweryfikowaniu karty, to dzwonisz i pytasz i problemu nie ma. Według mnie jeżeli chcesz być pewny że karta jest sprawna, to należy ją dodatkowo sprawdzić w czytniku czy jest poprawnie wykrywana przez sprzęt. Samo zweryfikowanie w BOK nie daje pewności, że karta będzie działać.
 3. Eh, to twoje zdanie nie mające odzwierciedlenia w rzeczywistości, bo to nie tak jest i nie tak działa jak Ci się wydaje. W skrócie to wygląda tak, że niczego nie muszą zaorać, a karty cameleon oficjalnie i tak będą działać tylko ze sprzętem operatora.
 4. Od jakiegoś czasu stopniowo coraz mniej jest kanałów szyfrowanych w cryptoworks dla kart irdeto ICE. Aby mieć pełny dostęp do oferty należy uruchomić kartę w irdeto.
 5. I tu się mylisz. Z takim podejściem jak twoje właśnie wyrzucasz pieniądze w błoto. Być może nie zdajesz sobie z tego sprawę, bo nie jesteś w temacie co jak działa. W dodatku jeśli oglądasz tylko wieczorami, to tym bardziej nie ma to sensu. Piszesz o liście kanałów jakby zmiany były codziennie i było to skomplikowane - tak nie jest. Nie chcę wchodzić w szczegóły ale ktoś kto wie co i na jakiej zasadzie działa przyzna mi rację, bo przy odpowiednim podejściu koszty zakupu własnego sprzętu szybko się zwracają.
 6. Dokładnie tak jest - kolega ostatni chciał przedłużyć umowę i wziąć moduł CI+ zamiast kart kameleon które rzekomo będą działać do lipca dlatego, że ma własny sprzęt i kartę innego operatora która nie będzie działać na sprzęcie c+. Niestety operator nie daje takiej opcji i możliwa jest wymiana tylko na tuner. Natomiast jako nowy abonent może z modułem CI+ podpisać nową umowę. Kompletnie bezsensowne działanie operatora, bo albo może każdy mieć Ci+ albo nikt.
 7. Dekoder prywatny nie wiem jaki model posiadasz ale jeżeli ma obsługę oscama, to możesz ich olać i w ogóle z nimi nie rozmawiać. Nie daj się naciągnąć na ich sprzęt - oni tylko czekają na to żebyś oddał karty które posiadasz i wymienił sprzęt na parowany. Póki jest możliwość korzystania z własnego sprzętu, to korzystaj i nie wymieniaj kart które posiadasz.
 8. Jeżeli to moduł nagravison, to nie wiele z tym zrobisz. Każdy operator przynajmniej w naszym kraju ma swój moduł nagravision i do tego dochodzi parowanie karty. Według mnie nic Ci to nie da. Jak masz odpowiedni sprzęt, to taki moduł w ogóle nie jest potrzebny, a w dodatku może utrudnić nagrywanie/oglądanie jednocześnie więcej j niż jednego kanału. Ogólnie korzystanie z modułu zawsze powoduje jakieś ograniczenia i jak nie jest to konieczne, to lepiej włożyć kartę bezpośrednio do czytnika.
 9. A wiadomo co z promocją 1 miesiąc pakietu canal+ w ofercie z dekoderem 2850? Mam dwa nieaktywowane takie zestawy?
 10. Rozumiem, że chodzi Ci o czarną z modułem, bo bez modułu karta jest nic nie warta, chyba że...
 11. Zgadza się. Czy ktoś z tu piszących kupił już ten ich nowy moduł? Ja nie mam zamiaru wydawać kolejnych pieniędzy na to samo. Jakbym nie miał karty złotej, to bym się zastanawiał ale i tak cena za nowy moduł jest według mnie za wysoka.
 12. Lepiej bym tego nie ujął. Ten kontent mało kiedy można oglądać na trzeźwo. Również prezes kopanej Zbyszek mógłby to w końcu zrozumieć i zacząć coś robić z polską piłką.
 13. Ale na złotych kartach ciemno.
×
×
 • Create New...