Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce


kepak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

57 minut temu, @EagleEye@ napisał:

RODO i prze telefon nie sprawdzają konta abonenta.

Zapytam dosadniej APSy otrzymały oficjalne info z Centrali PC+ ?

sRODO :-D . Zawsze mi przez telefon gościu mówił co mam w propozycjach z MR jak chciałem dobrać. Podałem PESEL i sprawa ogarnieta ;-)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@drq

Jeżeli otrzymałeś najnowszy moduł, to zwróć uwagę na to, że będzie działał tylko w certyfikowanych urządzeniach. Dla mnie zmiana z deszczu pod rynnę.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz pytanie,  czy tenże moduł  z EPS będzie śmigał w Vu+ Zero4K ? Czy po prostu na tym module wetkniętym do Vu+ zostanie jak jest teraz na camelu , że mam swoją listę, itd. ? Nic nie nagrywam, więc dwustrumieniowość mnie nie interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na jaki cam CI+ wymieniają Cameleony na te niebieskie czy czarne ?

Chyba na prawdę poczekam na rozwój sytuacji i jak te cam-y będą się sprawować w dekoderach z CI+ bo można z deszczu pod rynnę trafić jak widzę co tu jest pisane

Edytowane przez @EagleEye@
dopiska treści posta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, aro napisał:

Mnie właśnie najwięcej  chodzi o to, żeby Canal+ 4K śmigał na dekoderze.

Jak nie ma ECP twój dekoder to nici z 4k. W temacie o module jest info, że 4k ma problem w tunerze sat UHD. Po przełożeniu do tv działa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne ilość modułów zależy od ilości umów, czyli jeśli kolega ma osobną umowę na każdą kartę, to dostanie dwa moduły ? .

 

Za czasów jak u mnie w domu były karty cameleon, to była taka możliwość, że jedna osoba mogła mieć dwie różne umowy (na dwa różne pakiety nawet), ale to było wiele lat temu ? .

Edytowane przez Frazes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, ircios napisał:

 

@Frazes Piszesz frazesy :-D

 

 

W końcu ksywa zobowiązuje mnie do czegoś ? .

 

Inna sprawa, że tak dokładnie było jak napisałem, tzn. był czas, że jedna osoba mogła mieć dwie umowy (czy więcej to nie wiem ? ) i wtedy początek numeru abonenta był taki sam, a po kresce był numer umowy, tzn. 1, 2 itp.

 

Ciekawe swoją drogą czy teraz kilka umów na jedną osobę byłoby możliwe, chociaż stawiam, że już nie???

Edytowane przez Frazes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...