Jump to content
kepak

Platforma CANAL+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

Recommended Posts

Pewnie jeszcze lepszą niespodziankę niż zaraza. 

Wystarczą drobne zmiany i znowu się zacznie kupowanie i wymiana konwerterów, splitterow. Rynek nie znosi pustki. 😀

Edited by tail#

Złapałem FEDC w maju tego roku, zakupiłem bloker i karta ponownie ruszyła. Dzisiaj nagle przestała działać nie może wystartować. Ma ktoś podobną sytuację?

Pewnie nowa niespodzianka od operatora..

11 godzin temu, piotr77sat napisał:

Pewnie tuner nie na Linuxie. Może uprawnienia nie przeszły. Jaki wogóle tuner posiadasz?

Ogólnie mam splitter DIVISO i do tego trzy tunery Fergusona 102E, 202E i 150 Combo. Próbowałem bezpośrednio w każdym tunerze kartę z blokerem, z pominięciem splitteram, kilka godzin zostawiłem na TVP1, odnawiałem uprawnienia na stronie Cyfry i niestety bez efektu. 

Pewnie jak kolega wyżej napisał, że może być nowa niespodzianka że strony operatora. W tym wypadku tylko tuner na Linuxie ratuje z odpowiednim oscamem na ten moment, ale na jak długo???

Podobno Rev karty sie zmienił. Nie mam jak tego sprawdzić. Kolega @tail# chyba wie coś więcej. 

No to chyba "wykrakałem". Jeżeli nie działa to zacząłbym od sprawdzenia rev. karty. Poza tym na razie @Derek25 jesteś jako jedyny w tym momencie który ma taki problem. Poczekamy, jeżeli będą kolejni to znaczy, że jest coś na rzeczy.

Np. czytnik phoenix+komputer+ np. oscam. Ja sprawdzam na terminalu z Debianem+oscam albo na zgemma z kartą bezpośrednio w czytniku.

W dniu 1.10.2019 o 18:36, Derek25 napisał:

Złapałem FEDC w maju tego roku, zakupiłem bloker i karta ponownie ruszyła. Dzisiaj nagle przestała działać nie może wystartować. Ma ktoś podobną sytuację?

Miałem identyczną sytuację na początku września,próbowałem różnych trików i nic.W końcu wyjąłem kartę z blokera włożyłem ją do dekodera z Enigmą pobrałem uprawnienia,kartę włożyłem z powrotem do Diviso i śmiga mi do dzisiaj bez blokera FEDC.

@Derek25

Włóż kartę do Arivy ,bez blokera ,sprawdź czy masz odblokowane w Arivie wszystkie EMM-y i włącz na TVP 1HD .

Posted (edited)
10 godzin temu, czarek007 napisał:

Miałem identyczną sytuację na początku września,próbowałem różnych trików i nic.W końcu wyjąłem kartę z blokera włożyłem ją do dekodera z Enigmą pobrałem uprawnienia,kartę włożyłem z powrotem do Diviso i śmiga mi do dzisiaj bez blokera FEDC.

Skoro nie przepuszcza uprawnień, to za niedługo zrobisz po raz kolejny to samo. Nie rozumiem, mając dekoder z E2, a korzystać z jakiegoś dziadostwa które nie przepuszcza uprawnień. Chyba że lubisz ten sport jakim jest przekładanie karty z jednego do drugiego. :) 

Edited by tail#
  • Confused 1

Posted (edited)

Na spliterze mam zaznaczoną opcje bloker uprawnień.

Edited by Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.

Na pewno masz zaktualizowaną kartę? Sprawdzałeś daty na dekoderze? Mam wrażenie że teraz po ponowieniu uprawnień trzeba dłużej czekać niż kiedyś.

W dniu 2.10.2019 o 20:19, czarek007 napisał:

Ja niestety nie mam żadnego dekodera z Enigma. 

W dniu 2.10.2019 o 20:45, tomek6680t napisał:

@Derek25

Włóż kartę do Arivy ,bez blokera ,sprawdź czy masz odblokowane w Arivie wszystkie EMM-y i włącz na TVP 1HD .

Jak mogę sprawdzić EMM w Arivie?

W dniu 3.10.2019 o 16:30, G2000 napisał:

Na pewno masz zaktualizowaną kartę? Sprawdzałeś daty na dekoderze? Mam wrażenie że teraz po ponowieniu uprawnień trzeba dłużej czekać niż kiedyś.

Po włożeniu karty bez blokera czy z blokerem nie dostaję żadnych informacji o karcie na dekoderze.  

Kup sobie czytnik podłącz do kompa i będziesz widział info o karcie, bo na takich wynalazkach na jakich próbujesz to robić, to szkoda czasu. 

• Confused 1

W dniu 6.10.2019 o 17:21, Derek25 napisał:

Po włożeniu karty bez blokera czy z blokerem nie dostaję żadnych informacji o karcie na dekoderze.

Jak na tunerze wejdziesz gdzieś w menu CA to w ogóle nie widać karty? Żadnego komunikatu?

Pożądny "bloker". Jak blokuje, to wszystko😂

23 godziny temu, G2000 napisał:

Jak na tunerze wejdziesz gdzieś w menu CA to w ogóle nie widać karty? Żadnego komunikatu?

W ogóle nie widać nic żadnych komunikatów, czy to z blokerem czy sama karta bezpośrednio. Mam kartę TNK i po włożeniu komunikaty się pojawiają. 

Być może szlak trafił kartę, skoro bezpośrednio po włożeniu do czytnika nie daje info.

3 godziny temu, ircios napisał:

Być może szlak trafił kartę, skoro bezpośrednio po włożeniu do czytnika nie daje info.

Czyli uderzać co Cyfry? Jest w ogóle szansa na wymianę karty na Cameleona skoro są już chyba wycofane?

Nie są wycofane.  Nie są wydawane. Na wymiane są.