Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce


kepak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, czarek007 napisał:

Wlóż Camela do dekodera pobierz uprawnienia,włóż Camela do splitera.
 

Tak też zrobiłem, takie info mam w dekoderze Opticum HD X310 Czy w takim razie uprawnienia zostały już pobrane? Niestety kanałów HBO nadal brak... ;/ zarówna z karta cameleon w dekoderze jak i w spliterze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

Prosze o podpowiedź...

Obecnie mam stary MR ( 2 karty Cameleon) z C+.

1 karta Cameleon pracuje w jednym tunerze z Cyfry, drugi Cameleon jest w spliterze i dzielony na 3 tunery (2x Ferguson Ariva, 1x Philips PVR). Póki co nie mam żadnej zarazy, FEDC itp. i wszystko ładnie działa.

W listopadzie kończy się umowa i zastanawiam się w jakim kierunku pójść.... Czy wziąźć oferowany obecnie MR  po LAN i tunery z C+ czy też dalej pozostać ze splitterem i kartami Cameleon??

Wiem, że do połowy przyszłego roku w C+ mają ujednolicić system i nie chciałbym w połowie roku zostać bez TV.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, piotr77sat napisał:

Pewnie tuner nie na Linuxie. Może uprawnienia nie przeszły. Jaki wogóle tuner posiadasz?

 

 

Ogólnie mam splitter DIVISO i do tego trzy tunery Fergusona 102E, 202E i 150 Combo. Próbowałem bezpośrednio w każdym tunerze kartę z blokerem, z pominięciem splitteram, kilka godzin zostawiłem na TVP1, odnawiałem uprawnienia na stronie Cyfry i niestety bez efektu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.10.2019 o 18:36, Derek25 napisał:

Złapałem FEDC w maju tego roku, zakupiłem bloker i karta ponownie ruszyła. Dzisiaj nagle przestała działać nie może wystartować. Ma ktoś podobną sytuację?

Miałem identyczną sytuację na początku września,próbowałem różnych trików i nic.W końcu wyjąłem kartę z blokera włożyłem ją do dekodera z Enigmą pobrałem uprawnienia,kartę włożyłem z powrotem do Diviso i śmiga mi do dzisiaj bez blokera FEDC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, czarek007 napisał:

Miałem identyczną sytuację na początku września,próbowałem różnych trików i nic.W końcu wyjąłem kartę z blokera włożyłem ją do dekodera z Enigmą pobrałem uprawnienia,kartę włożyłem z powrotem do Diviso i śmiga mi do dzisiaj bez blokera FEDC.

Skoro nie przepuszcza uprawnień, to za niedługo zrobisz po raz kolejny to samo. Nie rozumiem, mając dekoder z E2, a korzystać z jakiegoś dziadostwa które nie przepuszcza uprawnień. Chyba że lubisz ten sport jakim jest przekładanie karty z jednego do drugiego. :) 

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...