Jump to content
kepak

Platforma CANAL+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

Recommended Posts

Reaktywacja czyli inaczej odnowienie uprawnień. Możesz to sam zrobić przez ICA. Zapewne o to chodzi. 

Taka informacja od nc, aby w tej sprawie nie dzwonić na party line, gdyby była taka potrzeba.

19 godzin temu, tail# napisał:

Jeżeli nie będą mogły obsłużyć karty po wyłączeniu starego systemu, to co to zmienia? I tak podzielą los pozostałych.

To co trzeba wpisać ,żeby zadziałał nowy system ( 1813) ,jest ogólnie znane i dostępne . Więc też można ten patch dopisać ,tak jak to było z FEDC .

11 godzin temu, tomek6680t napisał:

To co trzeba wpisać ,żeby zadziałał nowy system ( 1813) ,jest ogólnie znane i dostępne . Więc też można ten patch dopisać ,tak jak to było z FEDC .

Zgodnie z tym powyższym to można by w każdym dopisać, a jak widzisz tak się nie jest, bo łatwiej jest to zrobić w pluginie który jest open source niż w sofcie.

@tail#

Tunery Cryptobox,mają kilka ciekawych możliwości dla Polskich kart ,które nie mają inne tunery tego typu. Te możliwości nie wzięły się z "kosmosu" ,trzeba było odpowiednim ludziom "marudzić".

Wszyscy piszecie o E2, a czy na E1 (stary DM 500S) też zadziała po złapaniu zarazy? Od dobrych kilku lat mam na własne potrzeby serwerek na DM500S i w związku z tym że wszystko super działa trochę wyleciałem z tematu.

Posted (edited)
8 godzin temu, rzutnik napisał:

Wszyscy piszecie o E2, a czy na E1 (stary DM 500S) też zadziała po złapaniu zarazy?

Należy zaznaczyć, że przy nowszych wersjach ze względu na nierozwijany soft w dm500 mogą wystąpić problemy z instalacją.

Edited by tail#

Panowie,mam dwa Pace z softem 159,do dzisiaj miałem uprawnienia i wszystko hulało.Po wygaśnięciu uprawnień komunikat ''karta uszkodzona lub źle włożona''.Na nboxie karta działa,dodam jeszcze że do tej pory korzystałem ze splitera,mam również lekarstwo od Eliptora które nie pomaga co robić żeby te Packi zadziałały?

W dniu 19.08.2019 o 04:32, tweed77 napisał:

Zadziała i jest odpowiedni oscam.

Możesz coś naprowadzić? Obecnie działam na newcs

Witam,

Mam problem z pobraniem uprawnień na karcie cameleon. Mój sprzęt to karta camelon + spliter Big 2 + Blocker/Konwerter ECM (FEDC) + 4 tunery Opticum HD x310. Ostatnio przedłużałem umową z nc+ gdzie obiecano mi przez 6 m-cy pakiet kanałów HBO. Wszystkie kanały działają natomiast nie działają kanały HBO (komunikat "kanał zakodowany"). Dzwoniłem do nc+ pakiet hbo jest włączony, pani nadała ponownie uprawnienia na kartę. Włączyłem na pół godziny kanał TVP1 HD - kanały HBO nadal nie działają. Jak sprawdzić czy mam aktualne uprawnienia? Karta cameleon jest oczywiście cały czas w blockerze. Czy mogę jakoś uruchomić HBO?

W dniu 8.09.2019 o 12:05, antoniofavretto napisał:
To jak nadać nowe uprawnienia na kartę? Dodam tylko ze tuner pace pvr 500 mam uszkodzony (nie uruchamia się)

Jeśli to sprzęt cyfry to wymień na działający. Tylko bez wymiany karty.

1 godzinę temu, czarek007 napisał:

Wlóż Camela do dekodera pobierz uprawnienia,włóż Camela do splitera.

Tak też zrobiłem, takie info mam w dekoderze Opticum HD X310 Czy w takim razie uprawnienia zostały już pobrane? Niestety kanałów HBO nadal brak... ;/ zarówna z karta cameleon w dekoderze jak i w spliterze

Uprawnienia masz do 26 września.  Sprawdź czy w sprzęcie operatora jest odbiór HBO.

Uprawnienia powinieneś mieć na dłużej wydaje mi się.  Zrób jeszcze raz reaktywacje przez ICA

Edited by ircios

Jakoś ucichł temat z FEDC. Czyżby wszyscy co mają sprzęt od operatora już otrzymali tą zmianę? 

Witam,

Prosze o podpowiedź...

Obecnie mam stary MR ( 2 karty Cameleon) z C+.

1 karta Cameleon pracuje w jednym tunerze z Cyfry, drugi Cameleon jest w spliterze i dzielony na 3 tunery (2x Ferguson Ariva, 1x Philips PVR). Póki co nie mam żadnej zarazy, FEDC itp. i wszystko ładnie działa.

W listopadzie kończy się umowa i zastanawiam się w jakim kierunku pójść.... Czy wziąźć oferowany obecnie MR  po LAN i tunery z C+ czy też dalej pozostać ze splitterem i kartami Cameleon??

Wiem, że do połowy przyszłego roku w C+ mają ujednolicić system i nie chciałbym w połowie roku zostać bez TV.

Pzdr.

Póki działa siedź na tym co masz.Dekodery zawsze zdążysz wymienić jak przyjdzie taka potrzeba.

15 godzin temu, tail# napisał:

Jakoś ucichł temat z FEDC. Czyżby wszyscy co mają sprzęt od operatora już otrzymali tą zmianę? 

Też  nie mam na karcie FEDC.