Jump to content

kristof1992

Users
 • Content Count

  52
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutralna

About kristof1992

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. kristof1992

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  Powiem tak... Jak ja widziałem jak zmieniają się kanały w dekoderze operatora (a szczególnie Cyfrowy Polsat gdzie nbox szybciej na e2 działa) to ja się nie dziwię czemu siedzę na sprzęcie E2. Póki mogę to korzystam ze swojego sprzętu i nie zmienię tego. Na e2 mam wszystko co mi potrzebne - od najprostrzych rzeczy typu własna lista, nagrywanie na NAS czy inne [beep]oły po oglądanie każdego kanału na telefonie w jakości jaką ja aktualnie chcę mieć (transkoding). Kodi też działa, e2player też. Ci+ tez. Sposób na FEDC też jest. A najlepsze jest to że mogę mieć kilka platform łącznie z kartami fikołków, HD+ etc. na jednym dekoderze
 2. kristof1992

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  Clone używasz z dekoderami na linuxie? Archaizm z nowoczenością? U Ciebie bez żadnych nakładów pieniędzy można uruchomić kartę. Odpowiedni oscam i oglądasz na własnym sprzęcie. Czytać, czytać :) Ewentualnie teamviewer i zdalnie ktoś omykany Ci to ustawi :)
 3. Jest dostępne dopełnienie do extra za 10zł/msc do końca umowy? Nie wiem czy dzwonić i pytać
 4. kristof1992

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  Zmień na coś z E2
 5. kristof1992

  Instalacja UNICABLE II

  Instalacja gra. Nie musilem kupować rozdzielników - jeden kabel do dekodera a druga glowica z opcją "podłączony do.." i gra
 6. kristof1992

  Reset, wieszanie się NBOX BXZB Enigma

  Przecież już robią pace na enigmie
 7. kristof1992

  Reset, wieszanie się NBOX BXZB Enigma

  Co z tego, ze kondensatory wymieniane? Mogą iść w zaświaty w każdej chwili. Nawet te markowe. Za czasów kiedy bawiłem się tym szrotem (a kiedyś to była cena/jakość) to w ciągu miesiąca wymieniłem 3 razy kondensatory. Potem jak ręką odjął. Oczywiście zmieniany zasilacz itd (również otwierany czy coś w środku nie dolega mu). Także jeśli nic nie pomaga oddaj tego szrota, a najlepiej kup normalny dekoder z E2, a nie męcz się na tej padace. Czasy świetności ma za sobą ten sprzęt i dajmy mu odejść na zasłużoną emeryturę Kup sobie np zgemma h2s, a jeśli masz jeden kabel podciągnięty to wystarczy jednogłowicowy to kup zgemma h9s (już masz 4k i transcoding).
 8. kristof1992

  Instalacja UNICABLE II

  To będzie konwekter inverto na 24 częstotliwości. Nie ten na 32. Powinien mieć już zaprogramowane częstotliwości, gdyż są to (podejrzewam) po Cyfrowym Polsacie i ludzie sprzedają na Allegro.
 9. kristof1992

  Instalacja UNICABLE II

  Linuxowe (np zgemma, aż hd51, vu+). Ogólnie te które przejrzałem to posiadają w ustawieniach ten konkretny konwekter także ustawiam ino kanal scr.
 10. kristof1992

  Instalacja UNICABLE II

  Witam Chciałbym zapytać czy taka instalacja (obrazek) będzie działać w standardzie UNICABLE II. Dekodery wspierają ten standard. Podałem również ustawienia. Według mnie powinno wszystko grać i buczeć, ale lepiej zapytam fachowców.
 11. kristof1992

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  No ale taka prawda. No niestety ale dzielenie kart ewoluowało, że lepiej jest dzielić sobie oscamem a nie splitery. Lepiej dziala niz spliter i większe możliwości gdyby coś siadło znowu.
 12. kristof1992

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  Tez sie zastanawiam czemu to nazywają bloker jak to ino zmienia nagłówek na obsługiwany.
 13. kristof1992

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  Mi byłoby szkoda cameleona, ale to Twoja sprawa. Ja na Twoim miejscu zakupiłbym sobie Zgemma H2H lub z dodatkową głowicą H2S i będzie dalej śmigać. Ewentualnie nbox z E2 (czego nie polecam - wolny). Ale Twoja sprawa. Myślę, że będziesz sobie w brodę [beep] w 2019, żeś takie posunięcie zrobił. A czemu? A to już tajemnica dla wtajemniczonych.
 14. kristof1992

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  Ale marudy z was są. Powiem tyle. Albo dekoder z E2 (np zgemma h2s), albo dekoder operatora i tyle. Jest tyle opisów w internecie co gdzie i jak, że gamoń sobie ustawi. No ale mentalność ludzka typu "nie wiem" "nie umiem" "nie chce mi się" to siedźcie na dedykowanych dekoderach
×