Skocz do zawartości

Narzekamy na platformę CANAL+


marioking
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Markesit

dak sobie spokój z ludźmi, którzy używają słownictwa rodem z piaskownicy i niedawno [przestali raczkować. :lol2:

 

 

Trafniej ująć gościa nie można :brawo:

I nasz klown forumowy się odezwał :lol2: Co się jelonku na Pudelku dowiedziałeś jeszcze ciekawego?Jaką sensacją się podzielisz z nami misiu?Znowu zrobisz z siebie [beep]a swoimi informacjami z d..y wziętymi? :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe Canal+ ruszyły zgodnie z zapowiedziami a Polsatu HD, Polsatu Sport News i History HD dla abonentów z systemami dostępu warunkowego Seca Mediaguard jak nie świeciły tak nadal nie świecą. Jednym słowem, skandal. Płacę za coś, czego nie mam w swojej ofercie, bo nikt nie raczy dodać odpowiedniego systemu kodowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Martinus

Zauważ jednak, że abonenci nc+, którzy korzystają z oferty platformy za pośrednictwem sprzętu dedykowanego z wbudowanym systemem dostępu warunkowego Conax mają dostęp do wymienionych przeze mnie kanałów. Gdyby nc+ nie dogadała się z Solorzem, to nikt by chyba nie miał dostępu do tych kanałów. Mam zapewnione w umowie te kanały a ich nie oglądam. Irytuje mnie to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dokładnie ile mam gwarantowanych kanałów. Wiem jednak, jakie kanały są niegwarantowane i wśród nich nie ma wymienionych wyżej kanałów. O niegwarantowanych kanałach była mowa na stronie https://satkurier.pl i ich listę odczytał mi je konsultant. Nie bylo wśród nich na pewno Polsatu HD, więc powinienem go mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canale w opcji platinium dzialaja, ale to ze dostaje sie cala paczke platinum z wszystkimi pozostałym kanałami to nadinterpetacja. Bezzasadna i niedoczekasz sie calego tego pakietu.

 

EDIT: Zaczynam sie niepokoic, wyslalem we wtorek polecony ze zwrotnym potwierdzeniem i ciagle w systemie sledzenia poczty go nie ma. Spotkal sie ktos z czyms takim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest wlasnie nadinterpreatacja, bo wszystkie canle sa wkoncu tzw. platinium, wiec dostales to co ci obiecali. NA dowod wystarczy zwykly fakt ze jesli ci sie pojawila pelna paczka Canal a nie pojawila ci sie reszta kanalow platinium, to juz watpliwe ze ci sie pojawi. Tak to juz jest z nc+ praktycznie klamia w zywe oczy a poten bronia sie w oparciu o niuanse i wlasna interpretacje. I co tu sie dziwic, w telewizji wala bez sciemy ze pakiet canal masz jud od 59zl!!!

 

Oby tylko wypowiedzenie kliknelo i zaskoczylo bez problemu, bede happy! NC+ na pohybel!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możesz wrzucić tutaj to ich oficjalne info, bo ja go nie widziałem a chciałbym sam sobie je "zinterpretować". Niestety facebooka nie używam i nie mam pojęcia jak tam coś znaleć na ich profilu....

Jedno z miejsc gdzie jest o tym info http://ncpluspytania.pl/viewtopic.php?id=3386 Zinterpretuj sobie dowolnie :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś jeszcze tak ma, jak ja. Otóż, dzwonią do mnie z nc+ (z numeru 22 22 00 000), dzwonią codziennie, jednak ani razu nie udało mi się z nimi porozmawiać, jako że zaraz po odebraniu połączenia słyszę trzy krótkie pi pi pi i info "połączenie przerwane" ;) Od razu pisze, że to nic z telefonem, żadne blokady też nie wchodzą w rachubę. Czasem mam wrażenie, że oni nie dzwonią do mnie, tylko mi "strzałeczki" puszczają, jak gimnazjlistka co ma zero na koncie w komórce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...