Skocz do zawartości

Narzekamy na platformę CANAL+


marioking
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe czy po świętach w końcu zmieni sie coś w cenach które jak na razie nie są na polskie realia za to płaciłem 62zł mam teraz płacić 119zł po rabacie oferowali mi 99zł dziękuje postoje. Pakiety w żadnym stopniu nie są elastyczne nie można wziąć samego canal+ sport masakra jakaś , po to się połączyli żeby zrobić telewizje jak oni to nazywają w salonach klientów premium tak usłyszałem w salonie jak oni traktują ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Chciałbym Wam przedstawić moją historię......Miałem, czy mam (już sam nie wiem) obie platformy, tj. N i Cyfrę+. W Cyfrze płaciłem 73 zl, więc kiedy zaproponowali mi za UNIVERSE+ 54 zl zgodziłem się, zwłaszcza, że nie muszę mieć tych wszystkich kanałów premium. No i zaczęło się.....28 była ta migracja z cyfry, po 20 minutach były kanały, jednak oczywiście wielu brakowało i dotąd ich nie ma. Nie było tez History, którego póki co podobno nie mogę dokupić. Od kilku dni wisiałem na telefonie. Wreszcie dziś w akcie desperacji uparłem się i odczekałem pół godziny i zacząłem rozmawiać. Zadzwoniłem z innego numeru, bo jak dzwonie z tego, który mają to oni od razu wiedza kto dzwoni......z innego numeru każą wybrać, której platformy byłem klientem. Połączyłem się z panią z byłej N (sympatyczna dziewczyna i bardzo chciała mi pomóc). Pytałem o formalności z rozwiązaniem umowy z N. Będę wysyłał wypowiedzenie na skutek wyłączenia kanałów, bo.....................jak już pisałem w innym miejscu poisłałem odstąpienie od umowy. Konsultantka połączyła mnie z Warszawą z panem z nowej NC+, abym mógł dowiedzieć się jak to będzie po otrzymaniu przez nich mojego odstąpienia, czy wrócę do cyfry czy jak? Pan stwierdził, że nie mogę skorzystać z prawa 10 dni, bo jakiś tam podpunkt mi był odczytany.....ze ich prawnicy to interpretują inaczej niż ja. Ja na to, ze przecież wyraźnie pamiętam, jak podczas zawierania umowy konsultant odfczytał mi to prawo! To po co by czytal skoro miałoby nie mieć ono wobec mnie zastosowania? Twierdzil tez, ze przecież wiem jak to jest z przedluzaniem umow, bo już to robilem w cyfrze. No ale ja wyraźnie slyszalem, ze odczytano mi zgode na ROZWIAZANIE UMOWY Z CYFRA i przyjecie umowy z nc+! czyli jest to zawarcie nowej umowy z nowa firma a nie zadden aneks!! POza tym oni kpia z nas w zywe oczy. Na moje zapytanie o brakujące kanaly stwierdził, ze one przecież nie sa gwarantowane! To czy teraz do jasnej......oni mogą nam nic nie gwarantować? toC to pod prokuratora się nadaje jak nic! Proszę o Wasze wypowiedzi. Jak ktoś zna kruczki prawne, proszę o pomoc.....teraz to już chodzi o to, aby się nie dac!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzacie się na warunki nc+ , a teraz narzekanie

w tym problem,że wszystko jest do du.y-30 kanałów niegwarantowanych,20 dubli sd i hd,30 ogólnodostępnych na satelicie+kruczki,druczki i brak regulaminów

jeżeli to się nie rozpadnie to może pod koniec kwietnia parę spraw się wyjaśni i wtedy świadomie będzie można podpisywać umowy, a na chwilę obecną to jest niewiadomych za dużo i kasa za duża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do pierwszego to pewno masz racje i o to chodzi, co do drugiego to wyraźnie mi przeczytal, ze zgadzam się rozwiazac umowę z canal plus cyfrowym i zawrzeć z iti neovision.....mowil mi dziś o jakims tam podpunkcie no ale po [beep]ę by mi czytal ze mam prawo do odstąpienia po 10 dniach skoro bym nie miał takiego prawa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz probowac, teretycznie masz 10dni na zrezygnowanie z umowy zawartej poza siedziba, coprawda przy aneksach oni nie chca tego uznac, szczegolnie jak wszystkie uslugi z miejsca dzialaja. Tu masz podkladke ze te kanaly nie dzialaja, chyba ze sa na liscie nie gwarantowanych to wracasz do punktu wyjscia. Ale to raczej trudna batalia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Orlik666 przystopuj już z tą akcją propagandową. Dobra już każdy zrozumiał że nie lubisz NC+ Pół internetu już zna fanpage i forum. Przyciągnij jeszcze kilku baranów do siebie niech cię popierają, potem sprzedaj wszystko puki jest na czasie i na pewno ładny grosz wpadnie. Znam takie akcje i wiem że można na nich zarobić. Skocz do Polsatu, weź ich dziadowski dekoder albo moduł i ciesz się tańszą ofertą z dziadowskimi kanałami. Jeśli masz tak jak ja 4 TV to 2 abonamenty z MR i bieganie z kartami co chwila. Ja tu mam po rozmowach tel w cenie 199zł 4 dekodery i wszystko gra i huczy a dekodery leprze od Polsatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że robię błędy ale może pomyśl że mogę mieć z tym trudności z jakiegoś powodu. Zapraszam na medycynę a może się dowiesz. Przeglądarka poprawia błędy ale nie wszystkie. Ja mam z tym problemy i się tego nie wstydzę a ty możesz się naśmiewać. Fajnie wytykać innym że mają wady.... Osobie bez nóg kupić nowe buty, głuchemu mp3 itp. Takie masz podejście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Orlik666 przystopuj już z tą akcją propagandową. Dobra już każdy zrozumiał że nie lubisz NC+ Pół internetu już zna fanpage i forum. Przyciągnij jeszcze kilku baranów do siebie niech cię popierają, potem sprzedaj wszystko puki jest na czasie i na pewno ładny grosz wpadnie. Znam takie akcje i wiem że można na nich zarobić. Skocz do Polsatu, weź ich dziadowski dekoder albo moduł i ciesz się tańszą ofertą z dziadowskimi kanałami. Jeśli masz tak jak ja 4 TV to 2 abonamenty z MR i bieganie z kartami co chwila. Ja tu mam po rozmowach tel w cenie 199zł 4 dekodery i wszystko gra i huczy a dekodery leprze od Polsatu

Na razie to tylko nc+ na tobie zarobił :jupi: A według ciebie ktos kto nie zgadza się z polityka nc+ musi zaraz brać Polsat?Ja sie nie zgadzam ale Polsatu za nic w świecie nie wezmę.Po prostu nie każdy jest tak jak ty w goracej wodzie kąpany,żeby brać wszystko co mu wciskają.Ale to twoje pieniądze a nie moje, :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, tylko wiesz jesli ktos jest skazany tylko na satelite jesli nie pojdzie na deal od nc+ to w efekcie jest skazany na cp. I to jest "geniealne" podejscie UOKIK ktory na to pozowlil, zaden monopol! Genialne, bez trzech opow to na rynku jest de facto monopol. Wystarczy spojrzec co na rynku gsm zdzialal czwarty operator. I TO DZIALA, czytajac jak biadoli wielka trojca ze na rynku nie ma miejsca na tylu opow, bo musza sie starac i byc konkurencyjni a to ich naprawde boli :P Cala ta zgoda na fuzje byla poroniona!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marioking masz racje. Czym więcej operatorów tym lepiej. Zaczyna się wojna o klienta i ceny lecą w dół.

 

Jednak ja w przypadku największego pakietu nie widzę podwyżki. Miałem C+ mam Polsat i mam N ( miałem przed migracją ) na temat P.... nie wypowiadam się bo to nie tan dział i ich jakość nie jest najlepsza. W przypadku C+ czy N jakość usług była na wiele lepszym poziomie. Podpisałem umowę jakoś w zeszłym roku, od razu na 4 dekodery, 3 w MR + dodatkowe usługi HBO OD, TVN Player itp. Nie miałem jednak uruchomionych wszystkich usług i razem łącznie płaciłem 198zł. Teraz mam wszystko co jest w ofercie, jest więcej a dopłacam tylko 1zł. Sądzę że opcja All Inclusive + nie jest droższa w porównaniu z promocjami N w zeszłym roku. Jest zbliżona a może i trochę tańsza. Wracając do niższych pakietów. Nie powiem że są super jednak z czasem ceny spadną trochę. Ja mam już podpisaną umowę za 199zł i nie żałuje. Nie będę wyżywać się na NC+ za ceny bo to tak jakbym chciał żeby mercedes kosztował tyle co fiat, i to samochód i to. Liczy się klasa, jakość usług.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwe,że się nie znam, jest możliwe, że jestem w błędzie lecz tłumaczę sobie tak:

Mam umowę w C+ parę lat płacę 80 zł za Optimum z Canal+, HD Promo oraz MR. Migrując za to samo minus program który oglądam History 109 zł bo coś dojdzie, czy też doszło.

Mam również abonament w jednej z sieci komórkowej, gdy go brałem płaciłem 50 zł i miałem 80 minut. W tej chwili mam 500 minut abonamentu, nielimitowane sms i mms wewnątrz sieci, 100 mega internet i 1000 sms do wszystkich sieci, dostałem za zeta smartfona i co ? Cena abonamentu bez zmian pozostała. Możliwe, że źle rozumuje ale możliwe, że koncentracja tylu praw u jednego dostawcy powoduje monopolizację rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@R0siu, mój drogi jelonku płacący 200 zł miesięcznie za TV! :) Nie jestem adminem Anty NC+, nie mam z tą akcją nic wspólnego, po za tym że ją wspieram i w 100 % się z nią zgadzam. Boli Cię że komuś daje się 40 % podwyżkę i się na to nie zgadza ?

 

A ciebie boli że go stać? Ktoś kto ma nc+ jest jeleniem? Mam też i co ? Głupek ze mnie? Rogacz? Ludzie perdolnijcie sie w czapki! Odkąd to ruszyło zapisało sie na ten czat tyle hołoty, że nikt normalny tu nie zagląda! Mnie np. drażni roszczeniowa banda dzieciaków z tv za 4 dychy płacząca że jest podwyżka o trzy piwa na miesiąc. Teraz mnie zbluzgaj a reszta tobie podobnych nie mi naubliża - jedyna co potraficie bo innych argumentów wam brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma własny rozum i własną kieszeń. Każdy z nas podjął taką , a nie inną decyzję i faktycznie pisanie o łosiach, jeleniach itp. - no cóż świadczy tylko o poziomie piszących i gdybym był złośliwy dodałbym na poziomie pewnej tańszej platformy w której króluje serialik Kipescy :wink:

swoją drogą ciekwe co wymyśli francuzik.Najbliższe dni pokażą jego wartość jako menadżera / ma super kryzysową sytuację/, a już jedną wtopę zaliczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...