Skocz do zawartości

Narzekamy na platformę CANAL+


marioking
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

krol Julian zarzadzil ze wszyscy na NIE nie dostana nic izostana usunieci z paltformy...

nareszcie!!!!!!!!!!!!..trzeba ich usczesliwic skoro im tak zle..

Wczoraj obiecałeś nam,że nie będziesz już dyskutował na forum.I co?Wróciłeś jednak trollu.Zmieniasz zdanie co chwile jak król Julian.

P.S.Słownik ortograficzny już kupiłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś jeszcze tak ma, jak ja. Otóż, dzwonią do mnie z nc+ (z numeru 22 22 00 000), dzwonią codziennie, jednak ani razu nie udało mi się z nimi porozmawiać, jako że zaraz po odebraniu połączenia słyszę trzy krótkie pi pi pi i info "połączenie przerwane" ;) Od razu pisze, że to nic z telefonem, żadne blokady też nie wchodzą w rachubę. Czasem mam wrażenie, że oni nie dzwonią do mnie, tylko mi "strzałeczki" puszczają, jak gimnazjlistka co ma zero na koncie w komórce ;)

 

 

Możliwe, że sprawdzają czy jesteś dostępny :) "strzałki" puszczają do mnie także z Orange :crazy: a z Cyfry i N = NC+ potrafią dzwonić po 5 - 9 razy dziennie :):censored::woot::crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krol Julian zarzadzil ze wszyscy na NIE nie dostana nic izostana usunieci z paltformy...

nareszcie!!!!!!!!!!!!..trzeba ich usczesliwic skoro im tak zle..

Wczoraj obiecałeś nam,że nie będziesz już dyskutował na forum.I co?Wróciłeś jednak trollu.Zmieniasz zdanie co chwile jak król Julian.

P.S.Słownik ortograficzny już kupiłeś?

 

Chłopak zmigrował i teraz trolluje bo co mu pozostało. Zamiast trollować ogladaj sobie NC+. Zaraz bedziesz miał cudowny mecz ligi polskiej, fantastyczny futbol na najwyższym światowym poziomie a o 20.00 Igrzyska Śmierci które pół roku temu już widziałem i nie za 120 złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz dostać C+ jak go w pakiecie nie masz :f ..... całą paczkę C+ dostają osoby, które miały nPremium albo canal+ w Cyfrze :f

 

Nie całą paczkę tylko tak jak jest w zapisie umowy i w promocjach na pakiet Universe + czyli paczka Canal+ Family oraz Canal+ Family 2 do 2 miesięcy gratis.

"Kanały Canal+ Family i Canal + Family 2 w promocji Universe + dostępne do 2 miesięcy w ofercie promocyjnej. Po okresie promocyjnym opłata miesięczna to 20 zł"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie myślę, ze gdyby n nigdy nie powstał byłoby dalej pięknie.

 

Żadnych parowań kart, mango na 19, milionów kanałów premium na których nic nie ma, liga mistrzów i liga europejska na Polsacie Sport, normalne ceny i pakiety.

 

Wszystko pękło po MŚ w piłce nożnej w 2006 i z roku na rok tylko gorzej i gorzej.

 

hd wyszłoby pózniej ale dziś czy dwa trzy lata temu byłoby na pewno. A z takimi dekoderami nawet hiper full HD z własną listą i bez możliwości nagrywania na dysk zewnętrzny niech się wypchają. To n wprawadził na polski rynek pełne parowanie, bez modułów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co może być przyczyną braku TVN HD, TVN Style HD, TVN Turbo HD, TVN 24 HD, od dwóch dni mam komunikat o treści -"brak sygnału proszę sprawdzić czy dekoder jest prawidłowo podłączony". Wszystkie kanały śmigają bez zarzutu, dodam, ze wszystko łącznie z anteną było sprawdzane po kilka razy :? Co radzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jakim cudem Tomasz Lis osiągnął to co osiągnął? Jakoś nie jestem największym dziennikarzem III RP i mi nie kazano czekać na nowe kanały do następnego okresu rozliczeniowego, tylko włączono je po 20 minutach. Nie rozumiem całej tej nagonki na nc+. Do tej pory płaciłem 62 zł (komfort HD - ligi zagraniczne i nasza nieszczęsna ekstraklasa) oraz 59,70 za TNK HD (liga włoska, LM i LE). Teraz mam za 99 zł całość, a dodatkowo Fox, Fox life i inne programy z N, których w komfortowym Cyfry+ nie miałem, a filmy z nPremium w pakiecie C+. Panie Lis kto tu kogo robi w konia, bo nie rozumiem "o czym Pan do mnie rozmawia".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...