Skocz do zawartości

Narzekamy na platformę CANAL+


marioking
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nc+ nie zmieni cen tak szybko po starcie. To by pokazało, że się pomylili, przyznaliby się do błędu, a poza tym jakby poczuli się klienci, którzy podpisali umowy za normalne ceny wyjściowe?

Zapomnijcie o oficjalnej obniżce cen teraz. Obniżenie cen możecie wywalczyć na infolinii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sami sobie szkodza, dla wielu aktualna oferta to granda i nawet czasem pakiet canal na wylacznosc to za malo szczegolnie gdy zaczyna brakowac zwyklych kanalow.

 

Jeszcze z tym ze oferta podstawowa jest slabsza niz w CP to juz poszaleli. Comfort plus wymieka przy alternatywie z cp za ta sama oficjalna cene, a ktora przy umowie na 15 miesiecy z 3 miesiacami gratis jest nawet lepsza od tej co dostaja starzy przy migracji. To samo z max Hd + film pod tym katem jesli nie zwraca sie na uwage na sport jest lepsza od universe+, zreszta jaki sensowny sport jest na universe(tylko dla laikow wiec rownie dobrze moze go nie byc).W CP jest paczka cbs, wpadl teraz 13th street, jest universe hd, tcm dla mnie wlasnie oferta CP bez premium deklasuje to co daje nc+!!!!! Inna spraw z premium, ale w sumie jak mam przeplacac za sport w canal, ktory mam w du..ie, to moge spuscic z tonu na calkiem sensowna ofert(hbo+cinemax+filmbox) praktycznie z full premium ze srednim abo ~70zl! Co zwyczajnie maskruje DNO jakie jest w nc, przy ich stwkach nie mam co marzyc nawet na sam universe+hbo w tej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marioking-skoro w CP masz taki luz to co tu jeszcze robisz??

kolejny wrzaszczek ktory nie ogladnal w zyciu ani jednego filmu na CBS czy 13 street (bo jakos taka ze tego sie ogladac nie da) no ale popisac glupoty na forum mozna.

to wlasnie te kanaly wiekszosc ludzi chciala by wywalili z oferty bo to po prostu amerykanski badziew w koszmarnej jakosci.

i to jest najwiekszy plus tej platformy ze usuwaja badziew i kanaly sd z oferty!!

a co do zawartosci kanalow bez paczki canal+.

wystarczy spojrzec na oferte za 59 tam i tu.

jak ktos ma oczy i rozum to widzi i sie potem nie osmiesza na forum.

 

elliotek-spoko,zawsze tak jest...jak nie ma argumentow to trzeba obrazic...taki kraj,tacy ludzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Masz jakiś problem ze Ślązakami?

 

sorry za OT, zdenerwowało mnie to.

 

Czytaj ze zrozumieniem jestem z pochodzenia Górnoślązakiem i jestem z tego dumny :read: Łudzę się tylko że hanys to pseudo-ślązak napływowy przybyły po 1945 roku, sprowadzony przez władze PRL-u by krzewić kulturę :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja racje :P

 

Jestem do konca miecha tylko :D I CP wskoczyl na najsensowniejszego nastepce tego co bede mial, i nie tyle z racji na ekonomie ale tez ze maja moduly CAM. Kwestia co kto lubi, ja akurat liczylem na wprowadzenie 13th street, CBS, TCM co w polaczeniu z brakiem tych kanalow i wy[beep]em na dodatek paczki UNIVERSAL sprawilo ze NC+ niespecjalnie ma szanse na moja migracje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wy dalej nie rozimiecie ze taka wielka korporacja nie bedzie sie przejmowac jakas garstka dzieciarni.

za drogo-to pa pa.

pomijjac juz fakt ze ceny sa srednie.pakiety bez canal+ w takiej samiej cenie jak na PC a zawartosc duzo lepsza.

a za premium trzeba placic..

 

a co do wypowiedzenia..wystarczy napisac na kartce pare slow i wyslac na adres...to nie jest fizyka kwantowa.

i jeszcze jedna sprawa..najwieksze znizki dostaniecie wlasnie u konsultanta a nie w APS.

A ty ciulu dalej swoje śmieszne teorie.Tylko taka dzieciarnia jak ty dała się złapać na ich oferte i śmieszne regulaminy.Masz już swoje nc+ to oglądaj i pa pa z tego forum trolu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wy dalej nie rozimiecie ze taka wielka korporacja nie bedzie sie przejmowac jakas garstka dzieciarni.

za drogo-to pa pa.

pomijjac juz fakt ze ceny sa srednie.pakiety bez canal+ w takiej samiej cenie jak na PC a zawartosc duzo lepsza.

a za premium trzeba placic..

 

a co do wypowiedzenia..wystarczy napisac na kartce pare slow i wyslac na adres...to nie jest fizyka kwantowa.

i jeszcze jedna sprawa..najwieksze znizki dostaniecie wlasnie u konsultanta a nie w APS.

A ty ciulu dalej swoje śmieszne teorie.Tylko taka dzieciarnia jak ty dała się złapać na ich oferte i śmieszne regulaminy.Masz już swoje nc+ to oglądaj i pa pa z tego forum trolu.

 

 

Najgłośniej szczeka mały kundel. Ty Leoś jakiś problem osobowościowo-psychiczny masz, bo inaczej nie można wytłumaczyć twej elokwencji w wypowiedziach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@hanys wypad to możesz do kolesi mówić jak ci pozwolą.

@margraj a ty juz ostatnio zrobiłeś z siebie pośmiewisko i miałeś coś nam pokazać by potwierdzić swoje głupie teorie ale milczałeś długo i dziś znowu z czymś wyskakujesz.

margraj i hanys załóżcie sobie temat dla jeleni i troli i tam sobie zachwalajcie ta waszą mega hiper oferte :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akoss22

nie w tym kraju.

tu dobra wiadomosc to jest zadna wiadomosc.

liczy sie tylko nienawisc,[beep] i napadanie na innych.

nie masz prawa powiedziec ze jest fajnie i ceny sa w miare spoko (oprocz samej paczki Canal+) bo zaraz jestes [beep] ...w d...glupi,ciul itd itp..

no i oczywiscie najlepiej wyperd...stad botu tylko moga pisac [beep]e na nie..

skad az taka zawzietosc??

choc i tak jest juz poprawa bo corz wiecej postow jest w stylu co wzisc i jak mozna ulozyc pakiet,co do czego dodac zeby bylo taniej.

po prostu ludzie widza ze nic to bluzganie nie da..

ze mozna isc do PC ale tam premium nie istnieje wiec wyjscia za bardzo nie ma..

ludzie ze spliterami -na dana chwile sa zachwyceni ofertą-bo maja podzielone i rachunki po 30zl.

a tego typu ludzi tu na forum jest dosc duzo.

ludzie ktorzy mieli dotad 2 platformy to samo bo maja taniej-ja sie do ich zaliczam.

ludzie ktorzy mieli dotad cyfre i placili po 80 maja do zapalty po 100...i niektorzy tez zadowleni bo doszly fajne kanaly w HD (jak ludzie wrzeszczeli ze nie ma Foxa!!)i troche praw filmowych a oferta sportowa jest super.

w ten wekeend ludzie z N zobacza jak wyglada prawdziwa oferta sportowa i tez im oczy lekko wyjda z orbit bo po prostu nie bedzie czasu zeby wszystko zobaczyc .

wiec wypadalo by by ktos tez napisal...jest super!!!

nie dajmy sie zaszczuc krzykaczom ktorzy jedyne argumenty jakie mają to przeklenstwa.

 

ps.pitter-pozdrawiam:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hanys 20 zł więcej jakbym miał płacić to jeszcze rozumiem.Ale teraz płace za C+ Superpremium HD + HBO+Cinemax+ Pace PVR 118 zł a 0ni proponują mi to samo o 50 zł więcej.Piszesz o prawach filmowych,że doszły ale nie wspominasz,że one już były w C+ razem z Serie A i gdy nam je zabierano abonament nie obniżyli nawet o 10 groszy.I co ty na to?Powiedz mi tylko kto normalny brał full pakiet w C+ i N jak większość kanałów się tam powtarzała?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,kurde ale sie naczekałem 20 minut ,zeby pogadac 5 minut super partia

porobało kogos tam czy jak!!! płacąc niecałe 60 zł za to samo mam płacic 119 zł ,po promoci 99:) ,a na pytanie czy ja automatycznie przechodze na takią oplate,bo jak podpisywałem umowe zapewniano mnie ze sie nic nie zmieni przez cały czas umowy ,to mnie powiadomią ale kiedy to najstarsi górale nie wiedzą ,chyba to całe nc+ to jakies bezkrólewie nastawione na złojenie naszych kieszeni !!!!!!!!!!! Brunon K. wracaj!(żart taki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hanys 20 zł więcej jakbym miał płacić to jeszcze rozumiem.Ale teraz płace za C+ Superpremium HD + HBO+Cinemax+ Pace PVR 118 zł a 0ni proponują mi to samo o 50 zł więcej.Piszesz o prawach filmowych,że doszły ale nie wspominasz,że one już były w C+ razem z Serie A i gdy nam je zabierano abonament nie obniżyli nawet o 10 groszy.I co ty na to?Powiedz mi tylko kto normalny brał full pakiet w C+ i N jak większość kanałów się tam powtarzała?

 

 

A więc... Jesteś kim jesteś więc się nie dziwię co co zaoferowali. Ja mam to za 109 ale to już temat dla twoich "głębokich" przemyśleń misiu. Na ich miejscu takich Leosiów eliminował bym hurtem z bazy abonentów.. A prawa filmowe i serie A co to już kiedyś było - żenujący argument powtarzany tu z częstotliwością "Takie tango" Budki Suflera w czasach świetności tego "przeboju". Załóż na ryjbook-u profil "prawa i Serie A co żeście uczynili że nie miałem a już mam" - lajków nazbierasz miliony. Reasumując - jesteś przykry - idziesz to grona ignorowanych. Miłego życia w cieniu ludzi inteligentnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są jaja konsultanci nic nie wiedzą każdy mówi co innego nie można sie nic dowiedzieć konkretnie na temat sprawy z którą sie dzwoni. Przygotowali ich prowizorycznie do wciskania drogich pakietów i nic więcej. Wydaje mi się ze wyłapują tych konsultantów z ulicy codziennie nowych i mówią im dzwon do głupich polaczków wciskaj ile sie da i tyle na temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój pomysł żeby ignorować dzwoniących konsultantów jak sie przedstawi w słuchawce telefonu ze jest z nc+ odkładać słuchawkę to będzie dobre jak nikt z nimi nie badzie chciał rozmawiać, bo i tak nie idzie sie dogadać może to coś im da do myślenia. Jeśli oni nas traktują jak idiotów traktujmy ich tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ leonk1974 napisał :

A ty ciulu dalej swoje śmieszne teorie.Tylko taka dzieciarnia jak ty dała się złapać na ich oferte i śmieszne regulaminy.Masz już swoje nc+ to oglądaj i pa pa z tego forum trolu.

 

Panie dorosły sądząc po nicku jestem kilka ładnych lat starszy i wypraszam sobie wyzywania mnie od "dzieciarni " A poza tym zaoszczędziłem jakieś 126 zł na migracji ale to mało istotne jest akurat dla Ciebie, bo wszystkich którzy migrowali wyzywasz od dzieciarni , jeleni i różnych tam a zapewniam Cię że ci co migrowali dokładnie przeliczyli sobie za i przeciw i dlatego jesteśmy w NC+ choć zgadzam się co do niektórych spraw szczególnie organizacyjnych że dają d....y niemiłosiernie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój pomysł żeby ignorować dzwoniących konsultantów jak sie przedstawi w słuchawce telefonu ze jest z nc+ odkładać słuchawkę to będzie dobre jak nikt z nimi nie badzie chciał rozmawiać, bo i tak nie idzie sie dogadać może to coś im da do myślenia. Jeśli oni nas traktują jak idiotów traktujmy ich tak samo.

To akurat będzie [beep]kie. To jest ich praca i oni takich ofert nie wymyśli i na pewno łatwo też im nie jest :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzyjcie to

Obserwując krótką historię działalności tej całej żałosnej nc+ pod dowództwem króla Juliena i jego świty jestem pewny ,że niedługo ktoś z jego szefów zrobi z tym porządek.

Sprawę już zbadał UOKiK i wyciąga pierwsze wnioski a powolutku i za granicą o tym piszą.

Myślę ,że za miesiąc góra dwa w nc+ po Julienie śladu nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...