Skocz do zawartości

Narzekamy na platformę CANAL+


marioking
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje zorganizować marsze na ulicach przeciwko nc+ i ich praktykom wobec klientów to dopiero będzie medialna afera.

 

NIe ma co dobijac lezacego, oni juz tak leza i kwicza, jescze tylko nie do konca zdaja sobie z tego sprawe. Kwiecien to bedzie miesiac ktory sie bedzie snil zarzadowi nc+ po nocach jak koszmar przez dlugie lata :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne wieści odnośnie nC+. Tym razem pękają byli pracownicy firmy. Jak wygląda to wszystko od wewnątrz? Wiadomości nadesłane na profil facebookowy Anty nC+ dlatego tam źródło (http://www.facebook.com/antyncplus).

 

Wiadomość pierwsza:

 

"witam serdecznie jako BYŁA juz konsultantka (w piątek ostatni raz byłam w pracy) chętnie odpowiem na zapewne liczne pyatnia. Dzwoniłam do osób, którym kończą się umowy z C+ , żeby zmigrowali do nc+. Samo szkolenie z tego to była parodia - prowadząca na naszae pyatnia odnośnie tych wyłączanych programów kazała mówić, że "jest to tajemnica handlowa, co się z nimi stanie" po naszych konkretnych sprzeciwach dowiedzieliśmy się, dnia następnego, że te kanały będą albo wyłączone, ALBO DODATKOWO PŁATNE!!! teraz są w okresie promocyjnym. no ale oczyiwście nie mogliśmy tego ludziom mówić.

 

Czemu nei ma tańszych pakietów? Nie ma i nie będzie, ponieważ zarządowi nie zależy na najtańszych abinentach, tych dotychczas płacących do 30zł. Stworzyli produkt "prestiżowy", dla wybranych abonentów - to są słowa ze szkolenia. Objęte to było klauzulą poufności, którą podpisałam, także wolałabym, żeby w tej formie na stronie głównej nc+ to się nie pojawiło.

 

Specjalnie dopasowana oferta? Dopasowana wg kryteriów - ile obecnie płacisz, ile lat czy regularnie itd. Podsumowując - jeżeli jesteś lojalnym abonentem, który płaci dużo, masz najbardziej ch***we oferty, bo jesteś [beep]em, którego i tak wydoją, czyli i tak weźmiesz, skoro ciągle brałeś.

 

Skandalem jest przymusowa fuzja, która jest faktem - jak ostrzec wszystie babuszki i dziaduszków, żeby powysyłali wypowiedzenia? Jak inc nie zrobią, automatycznie migrują do nc+ z rachunkiem wyższym średnio o 50zł.

 

Dopóki dzwoniłam do klientów cyfry + i przedłużałam umowy, wszystko było uczciwie, bez kłamstw, kruczków i oszustw. A teraz? Oni naprawdę oszukują ludzi, to się tylko do UOKiK nadaje..."

 

Wiadomość druga:

"Hej hej,

przepraszam, że piszę incognito, z dziwnego adresu mailowego i nie ujawniam się na FaceBook'u.

Czy jesteś może byłym pracownikiem Canal+ lub n?

 

Ja tak! Jestem byłą pracownicą Canal+, która wraz z około 100 osobami została zwolniona w styczniu tego roku z działu programowego.

Takie same zwolnienia były w tv n, ale dokładnie jak tam sytuacja wyglądała tego nie wiem.

 

Pani Mońka - osoba bez wiedzy, doświadczenia i ogólnego obycia telewizyjnego, pracowała w agencjach reklamowych i z telewizji chce zrobić jedna wielką reklamę. Nie zna się na programingu, montażach, zwiastunach, właściwie na niczym, oprócz tego ma tupet i zero klasy i stylu.

Pani Mońka zaczęła swoją rewolucję od zwolnienia dyrektor programowej, potem dyrektorów kanałów tematycznych (ale kino, planet, kuchnia, domo), zwolnienia kierowników produkcji, potem zwolnieni zostali szeregowi pracownicy, zamknięte redakcje aktualności filmowych, ale kino, kuchnia, domo etc.

Canal+ był świetnie prosperującą firmą z 18-letnim stażem na polskim rynku, pozycją, cieszył się dobrą prasą.

nC+ to pomyłka, porażka i roz[beep]e telewizji od środka.

Pani Mońka albo jest tego zupełnie nieświadoma, albo wprost przeciwnie! To jest wielka zagadka.

Wierzy ona bowiem tylko i wyłącznie w marketing, który pozwoli jej "opakować" badziew i sprzedawać ludziom mydląc im oczy.

Pani Mońka dawno straciła kontakt z rzeczywistością i wierzy tylko i wyłącznie w swoje niepodważalne opinie.

 

Bardzo szkoda firmy Canal+, ale jestem szczęśliwa, że nie pracuję w nC+!

 

Świetny fanpage! Wielkie gratulacje! Robisz/robicie naprawdę coś dużego! Trzeba ludziom pokazywać, jak niektóre firmy kpią z nich w żywe oczy, okłamują, kradą i czuja się bezkarne! Za większość chybionych decyzji odpowiada tylko Pani Mońka i to ona w końcu powinna ponieść konsekwencje swoich nieudolnych rządów!

 

Pozdrawiam i gratuluję :)

Do pozdrowień dołączają się moje znajome 34 osoby, które już też nie pracują w C+, ale pilnie śledzą Twój/Wasz fanpage! :)"

 

im dalej w las tym więcej grzybów... ciekaw jestem co Wy na to.

To sie nadaje na łamy wszystkich gazet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po raz kolejny pytam się, dlaczego nie włączono jeszcze systemu kodowania Seca Mediaguard na kanałach Polsat HD, Polsat Sport News i History HD? Czy to aż taka trudność? Tydzień temu dokonałem migracji z Cyfry+ na nc+, wziąłem pakiet All Inclusive+ a w/w kanały mi nie świecą. Zastanawiam się, na co czekają technicy nc+. Mam gdzieś taki interes, płacić za full ofertę i nie móc oglądać wszystkich kanałów. Najgorsze jest to, że nie udostępnili maila na który można byłoby napisać w tej sprawie, bo dzwonienie na infolinię nie ma sensu. Zresztą już raz dzwoniłem w tej sprawie tydzień temu i niezbyt kumata konsultantka z działu technicznego (swoją drogą, to ciekawe, kto sadza takich laików na infolinii technicznej) kazała mi przeprogramować tuner lub przeszukać ponownie transpondery, na których znajdują się w/w kanały. Kiedy ja jej powiedziałem, że to nie ma sensu, bo brak jest systemu kodowania Seca Mediaguard na tych kanałach, to ona odpowiedziała mi, że nic na to nie może poradzić i że kanały te powinienem mieć lada dzień. I tak minął tydzień. Od 1 kwietnia zaczyna obowiązywać umowa, którą zawarłem, ale jeżeli do tej pory nie dodali systemu kodowania Seca Mediaguard do tych kanałów, to jaka jest gwarancja, że dodadzą je od poniedziałku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maris nawet jakbym spał na kasie to bym tym s[beep]e... nie zaplaciłbym 199 za to [beep]o. Prawda jest taka, że każdy lubi coś innego ale jak przychodzi co do czego to są same powtórki i w tv [beep]o jest a ty już jak taki jeleń zmigrowałeś!!! Bravo ale takie szydercze bravo z mojej strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uważam się za jelenia, bo byłem świadomy tego co robię. Niemniej, oburzony jestem brakiem wymienionych przeze mnie kanałów w ofercie.

 

Gdybys byl swiadomy tego co robisz wiedzialbys ze poczatki sa trudne i nalezy spodziewac sie trudnosci, problemow i przeszkod, teraz dopiero nabierasz tej swiadomosci :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli nie wszystko mieli dopięte na ostatni guzik, to wydaje mi się, że dołączenie systemu kodowania Seca Mediaguard nie jest aż tak trudną czynnością, której przez 8 dni nie potrafią wykonać, tym bardziej, że na innych kanałach to uczynili. Najgorsze jest to, że nie można im tego osobiście wytknąć, bo brak jest adresu e-mail, na który można byłoby wysłać maila z zapytaniem o to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Ja zmigrowalem na allenkluziwa za 179 . 2 dni temu kanaly mialy byc MAX do 24 h dzisiaj mija drugi dzien i nic.Dzwonilem na technike a Pani do Mnie ze zabanglają ale dopiero jak przyjdzie turbodekoder kurierem.Czyli pewnie po swietach :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapis tej rozmowy świadczy o kompletnym dyletanctwie konsultantów nc+. Nie mają nawet zbytniego pojęcia co to jest system kodowania. A powinni na inolinii technicznej umieszczać ludzi, którzy nie są laikami i wiedzą dużo więcej o telewizji satelitarnej niż dzwoniący do nich klient. Rady w stylu "przywróć Pan ustawienia fabryczne" lub "ponownie przeszukaj kanały" normalnie osłabiają. Ci ludzie nawet nie mają pojęcia o tym, że ktoś może mieć własny, niededykowany tuner i ma inną kolejność kanałów na liście oraz moduł dostępu warunkowego. Odpowiedź, że nie wiedzą, kiedy będą brakujące kanały świadczy o tym, gdzie nas abonentów mają. Po prostu żenada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No prosze jak strategia nc+ EWOLUUJE :P Nic dziwnego ze Monika musiala oddejsc, skoro wedlug niej NIEODDAMY ANI JEDNEGO KLIENTA a juz jej szef twierdzi ze 400k, i to całkowicie normalne i naturalne :P Cos czuje ze szefuncio niedoszacowal powagi sytuacji :D No prosze Solorz naprawde ma nosa do kasy, nic dziwnego ze sie cieszyl na ta fuzje, niezlego boosta dostanie, na tej chryjy ze 3mln abonentow przekroczy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zostałem oszukany przez nc+ rzekomo zgodziłem się na ofertę od nich podczas rozmowy z nimi a jestem pewien że takiej zgody nie było ponieważ umowa jest na moją mamę więc ona musiał by się zgodzić a tylko ja z nimi rozmawiałem.Wysłałem już do nich pismo przez formularz kontaktowy z skarga i żeby przesłuchali rozmowę podczas której niby to nastąpiło zobaczymy co wymyślą myślicie że dzięki temu że się pomylili mogę coś ugrać na cenach u nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,do dnia dzisiejszego bylem pelen krytyki do Nc+ i sam pewnie wpisałbym szereg postów jak zostaje zrobiony w konia i zbywany,tak zresztą zrobiłem na kilku innych tematach. Po rozmowach z konsultantami zamieściłem nawet 2 reklamacje.Ale od początku,jestem abonentem N i Cyfry+ w obu płace najwyższe pakiety.Dnia 24-03 zmigrowałem do Nc+ przedłużając umowę z N dostałem pakiet All Inclusive za 179zł i tak mniej płace niż dotychczas za obie platformy. Pakiet włączono mi po niespełna godzinie i zaczęły się schody. Wysłałem wypowiedzenie do Cyfry+ dostali je dwa dni temu i okazało sie ze umowa będzie rozwiązana z końcem kwietnia mimo że napisałem że zmigrowałem do Nc+ z N i przysługuje mi prawo do natychmiastowego rozwiązania umowy z końcem miesiąca w którym dotarło pismo,konsultant mnie zlekceważył i powiedział ze to niemożliwe więc złożyłem skarge.Następnie chciałem dokupić multiroom do tego pakietu All Inclusive i inny konsultant stwierdził że nie moge niczego dokupić do mojego pakietu BZDURA TOTALNA i zgłosiłem kolejną skargę.Dziś rano postanowiłem po raz ostatni zadzwonić i potwierdzić te wszystkie BZDURY.Odebrała konsultantka która już na wstępie była zdziwiona i oto co się stało, pani bo zapoznaniu sie z wypowiedzeniem umowy zmieniła koniec jej na koniec marca i udostępniła mi multiroom który właśnie sobie podłaczyłem( multiroom 0zł przez cały okres umowy tylko zapłaciłem aktywacje ).A więc wniosek jest jeden jest konsultant i konsultant niestety większość nie ma pojęcia co sprzedaje i co może i żródło krytyki wynika z niekompetencji konsultantów.Żałuje że z tą panią nie udało mi sie od razu połaczyć tylko musiałem przejść drogę przez mękę.życzę Wam kompetentnych ludzi z drugiej strony słuchawki

o [beep]cia nie wiedziałe, że mając obie platformy i migrując z jednej do nc+, przysługuje mi wypowiedzenie z drugiej do końca miesiąca :oops:

mam pytanie co podałeś w wypowiedzeniu - numer nowej umowy czy tylko , że już zmigrowałeś. Z drugiej strony zostało mi 2 miechy w cyfrze ze startem, a i w kwietniu mogę zrezygnować z powodu nie zagwarantowania religia tv :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polacy jak zwykle muszą płacić najwięcej w końcu jesteśmy "zielona wyspą"

"- CanalSat Francja - full pakiet - 39 euro,

- Canal + Hiszpania - full pakiet - 35 euro,

- Sky DE - full pakiet - 39 euro,

- Sky Irlandia - full pakiet - 35 euro,

- nc+ Polska - full pakiet 50 euro." Info z media2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polacy jak zwykle muszą płacić najwięcej w końcu jesteśmy "zielona wyspą"

"- CanalSat Francja - full pakiet - 39 euro,

- Canal + Hiszpania - full pakiet - 35 euro,

- Sky DE - full pakiet - 39 euro,

- Sky Irlandia - full pakiet - 35 euro,

- nc+ Polska - full pakiet 50 euro." Info z media2.pl

Jezu czy naprawdę LUDZIE nie sprawdzają co jest PRAWDĄ a co NIE?

 

http://tienda.plus.es/abonateacanalplus/configuracion?np=10&utm_campaign=pluses&utm_source=pluses&utm_medium=enlace_paquete_premiumtotal&utm_content=captacion_paquetes&utm_channel=pluses&utm_theme=pluses&utm_term=tno

 

FULL pakiet w C+ Hiszpania to 51,39€/mes + IVA

 

aha cena może wzrosnąć o 19 euro jak dodasz sobie ligę hiszpańską!

 

Czyli FULL będzie 70,39 euro!

 

Reszty mi się nie chce sprawdzać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd to wyszło i czy prawdziwe, ale sądza po naszej dyskusji dość prawdopodobne.

świeży post z anty nc+

 

"Spowiedź" byłgo pracownika:

"witam serdecznie jako BYŁA juz konsultantka (w piątek ostatni raz byłam w pracy) chętnie odpowiem na zapewne liczne pyatnia. Dzwoniłam do osób, którym kończą się umowy z C+ , żeby zmigrowali do nc+. Samo szkolenie z tego to była parodia - prowadząca na naszae pyatnia odnośnie tych wyłączanych programów kazała mówić, że "jest to tajemnica handlowa, co się z nimi stanie" po naszych konkretnych sprzeciwach dowiedzieliśmy się, dnia następnego, że te kanały będą albo wyłączone, ALBO DODATKOWO PŁATNE!!! teraz są w okresie promocyjnym. no ale oczyiwście nie mogliśmy tego ludziom mówić.

Czemu nei ma tańszych pakietów? Nie ma i nie będzie, ponieważ zarządowi nie zależy na najtańszych abinentach, tych dotychczas płacących do 30zł. Stworzyli produkt "prestiżowy", dla wybranych abonentów - to są słowa ze szkolenia. Objęte to było klauzulą poufności, którą podpisałam, także wolałabym, żeby w tej formie na stronie głównej nc+ to się nie pojawiło.

Specjalnie dopasowana oferta? Dopasowana wg kryteriów - ile obecnie płacisz, ile lat czy regularnie itd. Podsumowując - jeżeli jesteś lojalnym abonentem, który płaci dużo, masz najbardziej ch***we oferty, bo jesteś [beep]em, którego i tak wydoją, czyli i tak weźmiesz, skoro ciągle brałeś.

Skandalem jest przymusowa fuzja, która jest faktem - jak ostrzec wszystie babuszki i dziaduszków, żeby powysyłali wypowiedzenia? Jak inc nie zrobią, automatycznie migrują do nc+ z rachunkiem wyższym średnio o 50zł.

Dopóki dzwoniłam do klientów cyfry + i przedłużałam umowy, wszystko było uczciwie, bez kłamstw, kruczków i oszustw. A teraz? Oni naprawdę oszukują ludzi, to się tylko do UOKiK nadaje..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest gdzieś osobny temat o oszustwach konsultantów na infolinii nc+ ? Konsultant podczas rozmowy zaproponował Platyne + HBO w cenie 129 , negocjowalem cenę i po kilkuminutowej konsultacji z przelożonym( o ile takowa miala miejsce) stwierdzil że może mi zaproponować taką ofertęczyli 119 za Platinum+HBO. Powiedzialem że sie zastanowię i ewentualnie zadzwonię sobie w innym terminie. Wykonalem tel.odebrala Pani konsultantka , dlugo wmawiala że nie ma takiej propozycji dlanie Platinum + HBO za 119 .Przekonywałem ze na takową ofertę zgodzil się dzien wczesniej konsultant tak że wszystko da sie zrobic no i po okolo 3o minutowych negocjacjach "przemila" Pani potwierdzila że jednak jest taka promocja dla mnie za 119 pln. Zapytalem się czy aby na bank platinum +HBO - ??? Potwierdzila , odczytala regulkę ja sie zgodzilem chociaż wiem ze cena nie jest powalająca tym bardziej że mialem old fulla za 99 pln. Po kilku minutach paczka canal+świecila. nie świecila mi HBO OD. Zadzwonilem na infolinie i okazalo sie ze mam w systemie umowę na Platinum za 119 na 18 miesięcy a więc dlużej niz nowi abonenci. Oczywiście zlożyłem reklamację telefonicznie a we wtorek wysylam odstąpienie od umowy czy też wypowiedzenie w związku z - art. 286 § 1 kk .W końcu dla własnych korzyści (i korzyści firmy - w celu osiągnięcia korzyści majątkowej) Pani W......... wprowadziła mnie w błąd a doslownie oszukala tak że uważajcie. Jestem ciekaw ilu tak zostalo naciągniętych a ilu zareaguje od razu lub tez wogole. Pozdrawiam i życzę udanych negocjacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skandalem jest przymusowa fuzja, która jest faktem - jak ostrzec wszystie babuszki i dziaduszków, żeby powysyłali wypowiedzenia? Jak inc nie zrobią, automatycznie migrują do nc+ z rachunkiem wyższym średnio o 50zł.

Tak, tak bo babuszki i dziaduszkowie nie mieli nic innego do roboty niż wydawać pieniądze na platformę satelitarną. zwłaszcza na Canal+ :) Nie róbcie z ludzi [beep]li. Każdy przeciętny Polak podpisuje rocznie kilka(naście) umów i powinien mieć świadomość co podpisuje. Większe przekręty idą przy umowach na pożyczki i jakoś nikt nie protestuje przy gwiazdkach które są w takich umowach.

Nagle od tygodnia mamy wysyp zwolnionych z nc+ informatorów. Niechże się podpiszą z imienia i nazwiska, przecież drugi raz ich nie zwolnią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żmigród73

to nie jest skandal tylko zwykle prawo rynku.

dwie platformy koncza swoj byt i zamieniaja sie w jedna.

skandal to by byl gdybys zostal przeniesiony automatycznie i zostal zmuszony do palcenia drozej bez mozliwosci wypowiezenia.

a taka mozliwoasc masz!!!

podoba sie-zostajesz.

nie -odchodzisz.

proste jak drut.

Solorz czeka z otwartymi rekami a ze oferta gorsza a sport premium tam to walka dwoch staruchow w PPV za 40 zl to juz inna sprawa..

Twoj wybor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żmigród73

to nie jest skandal tylko zwykle prawo rynku.

dwie platformy koncza swoj byt i zamieniaja sie w jedna.

skandal to by byl gdybys zostal przeniesiony automatycznie i zostal zmuszony do palcenia drozej bez mozliwosci wypowiezenia.

a taka mozliwoasc masz!!!

podoba sie-zostajesz.

nie -odchodzisz.

proste jak drut.

Solorz czeka z otwartymi rekami a ze oferta gorsza a sport premium tam to walka dwoch staruchow w PPV za 40 zl to juz inna sprawa..

Twoj wybor.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Piszesz co do gorszej oferty sport premium tam to walka dwoch staruchow w PPV za 40 zl hmmm a zapytam gdzie są pokazywane mecze Siatkówki (mecze pucharowe kobiecej męskiej)cała liga męska,żeńska .Piłka Ręczna męska,żeńska liga i puchary.a w grach zespołowych biją naszych kopaczy boiskowych ligowych i reprezentacyjnych o lata świetlne.Jak dla ciebie ciekawiej jest oglądanie lig zagranicznych niż naszych liczących się na świecie i w europie reprezentacji Siatkówki i.Piłkarzy Ręcznych również klubowych pucharach to twój wybór .A HBO-Cinemax-FilmBox w pakiecie 89 zł .

Jeszcze jestem abonamentem n i też CP ,w tv-n ze względu na LM ZA dwie platformy płaciłem 120 zł w n 77 zł CP 40 ZŁ .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narzekamy na liste kanalow wiec wklejam swoja oczywiscie dowolna interpretacja i modyfikacja gdyz zamiescilem takze kanaly z astry jaki te ktore mam dostepne z cyfrowego polsatu.

1. TVP 1 HD

2. TVP 2 HD

3. TVN

4. TV 4

5. Polsat HD

6. TV 6

7. TVN 7

8. Polsat 2

9. TVP HD

10. TTV

11. TVN 24 HD

12. Polsat NEWS

13. TVP INFO

14. POLSAT BIZNES

15. SUPERSTACJA

16. TVN CNBC

17. TVN METEO

18. PULS

19. PULS 2 (NAZIEMNA)

20. Religia TV

21. TVS

22. ATM ROZRYWKA

23. TVP POLONIA

24. TVP HISTORIA

25. TVP KULTURA

26. TVP SERIALE

27. BBC HD

28. BBC ENTERTAINMENT

29. BBC KNOWLEDGE HD

30. BBC LIFESTYLE

31. TVN TURBO HD

32. POLSAT PLAY

33. TVN STYLE HD

34. POLSAT CAFE

35. CANAL + HD (CANAL+ HD)

36. CANAL + FILM HD (CANAL + FILM HD)

37. CANAL + SPORT HD (CANAL + FILM 2 HD)

38. CANAL + GOL HD (CANAL + FAMILY HD)

39. CANAL + WEEKEND HD (CANAL + FAMILY 2 HD)

40. HBO HD (CANAL + SPORT HD LUB SEKCJI KANALOW SPORTOWYCH)

41. HBO 2 HD

42. HBO COMEDY HD

43. NPREMIUM (LIKWIDACJA)

44. NPREMIUM 2 (LIKWIDACJA)

45. NPREMIUM 3 (LIKWIDACJA)

46. NPREMIUM 4 (LIKWIDACJA)

47. CINEMAX HD

48. CINEMAX 2 HD

49. FILMBOX HD

50. FILMBOX

51. FILMBOX EXTRA

52. FILMBOX FAMILY

53. FILMBOX ACTION

54. ALE KINO + HD

55. POLSAT FILM HD (DOSTEPNY W SD)

56. SUNDANCE HD

57. MGM HD

58. FOX HD

59. FOXLIFE HD

60. COMEDY CENTRAL

61. COMEDY CENTRAL FAMILY

62. UNIVERSAL HD

63. 13TH STREET

64. TCM (LIKWIDACJA NADAL DOSTEPNY W CP)

65. KINO POLSKA

66. WiP (LIKWIDACJA)

67. AXN HD

68. AXN SPIN HD

69. AXN CRIME

70. AXN SCI-FI

71. SCI-FI

72. ROMANCE TV HD

73. NOVELA TV (JAKBY SIE KTORYS OPERATOR ZDECYDOWAL)

74. ZONE ROMANTICA (LIKWIDACJA)

75. CBS EUROPA

76. CBS DRAMA

77. CBS ACTION

78. CBS REALITY

79. RT DOC HD (FTA)

80. DISCOVERY ID

81. CRIME AND INVESTIGATION

82. DISCOVERY WORLD

83. DISCOVERY SCIENCE

84. TLC

85. DISCOVERY HD

86. DISCOVERY HISTORIA

87. HISTORY HD

88. PLANETE + HD

89. NATIONAL GEO HD

90. NAT GEO WILD HD

91. VIASAT NATURE

92. VIASAT EXPLORER

93. VIASAT HISTORY

94. ANIMAL PLANET HD

95. ANIMAL PLANET (INNA RAMOWKA)

96. WATER PLANET (JAKBY SIE KTORYS OPERATOR ZDECYDOWAL)

97. TRAVEL (LIKWIDACJA)

98. DOMO + HD

99. KUCHNIA + HD

100. POLSAT FOOD

101. VIACOM BLINK

102. WEDDING TV

103. E!

104. NSPORT HD

105. EUROSPORT HD

106. EUROSPORT 2 HD

107. POLSAT SPORT HD

108. POLSAT SPORT EXTRA HD

109. POLSAT SPORT NEWS

110. SPORTKLUB (LIKWIDACJA)

111. TVP SPORT

112. ORANGE SPORT

113. EXTREME SPORT

114. FIGHTBOX

115. ESPN CLASIC (LIKWIDACJA + EWENTUALNIE ESPN AMERICA - TEZ LIKWIDACJA)

116. RAI SPORT 1

117. RAI SPORT 2

118. SPORT 1 (ASTRA)

119. DA VINCI LEARNING

120. CARTOON NETWORK (LIKWIDACJA - NADAL DOSTEPNY Z CP)

121. DISNEY CHANNEL

122. DISNEY XD

123. DISNEY JUNIOR

124. BOOMERANG (LIKWIDACJA - NADAL DOSTEPNY W CP)

125. TELETOON + HD

126. MINIMINI + HD

127. POLSAT JIM JAM

128. NICK JR.

129. NICKELODEON HD

130. NICKELODEON EUROPE

131. BBC CBEEBIES

132. STARS TV

133. MTV POLSKA

134. MTV ROCKS

135. VH1

136. VIVA POLSKA

137. VIVA GERMANY (ASTRA)

138. VIVA AUSTRIA (ASTRA)

139. POLO TV

140. TV DISCO

141. HOT TV

142. ESKA TV

143. 4FUN.TV

144. RBL.TV

145. TRACE TV (LIKWIDACJA)

146. MEZZO (LIKWIDACJA ?)

147. 4

148. PMC

149. RTL 102.5

150-170. VOD POLSATU

171. RU TV

172. MUSIC BOX RUSSIA

173. GEM CLASSIC

174. IMUSIC TV (ASTRA)

175. RIT-TV

176. AAA MUSIC

177. EURONEWS

178. TV5 MONDE (ASTRA)

179. BELSAT TV (ASTRA - LIKWIDACJA)

180. TVR

181. TELE5

182. POLNIA 1

183. MANGO 24

184. ITV

185. RODIN TV

186. KOSMICA TV

187. TV TRWAM (ASTRA)

188. FASHION TV

189. FASHION ONE

190. WORLD FASHION CHANNEL

191. FRANCE O (LIKWIDACJA)

192. FRANCE 2 HD (LIKWIDACJA)

192. FRANCE 3 (LIKWIDACJA)

193. FRANCE 4 (LIKWIDACJA)

195. FRANCE 5 (LIKWIDACJA)

196. AB MOTEURS (LIKWIDACJA)

197. CHASSE PECHE (LIKWIDACJA)

198. XXL (LIKWIDACJA)

199. JAKBYM COS ZGUBIL

200-204. PRZYRODA

205 WSZYSTKIE KANALY SD DUBLE FTA ASTRA ITD

 

OCZYWISCIE BY MIEC TE WSZYSTKIE POZYCJIE POTRZEBNA BYLA KARTA CYFRA + MODUL CYFROWEGO POLSATU I DLA UZUPELNIENIA MODUL TNK HD.

DLA LISTY CYFRY WYSTARCZYLOBY WYRZUCIC PROGRAMY NA WYLACZNOSC Z POLSATU FTA ASTRA KTORE JA ZAMIESCILEM. W KILKU MIEJSCACH MOZNA BY COS PRZESUNAC PRZESTAWIC.

TO JEST TYLKO PRZYKLADOWA LISTA MOICH KANALOW NIE MOWIE ZE TAKA JEST IDEALNA. WOLALBYM JEDNAK TAKI PODZIAL NA BLOKI NIZ TEN KTORY ZAOFEROWALA NC +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie chore jest narzucanie jakiejkolwiek listy. Każdy ogląda to co chce i powinien mieć możliwość ustawienia kanałów po swojemu jak na niezależnych dekoderach.

 

Wszyscy tu się awanturują, że TVP1 powinien być na 1, a ja na swojej liście na fergusonie mam na 1 Canal+, TVP1 gdzieś na 41 kanale. Tak jak nie wyobrażam sobie mieć Eurosport na 101 kanale. U mnie to najważniejsza paczka obok canal+, dlatego Eurosport mam na kanale nr 7. Potem mam France TV, a wielu dla mnie nieważnych kanałów w ogóle na liście nie mam mimo że mam je w pakiecie, jak Discovery, National Geographic, TVN24 itp

 

Ktoś mógłby napisać, że moja lista to herezja i go rozumiem. Bo każdy ma swoje zainteresowania i ogląda inne rzeczy. Ja sobie nie wyobrażam by skakać po swoich kanałach od 30, do 101 czy 170 kanału. Tak jak w telefonie, dla jednego ważniejszy jest telefon do mamy, dla innego do dziewczyny, a jeszcze dla kogoś innego do kolegi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...