Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A żeby nie było off topu to rzeczywiscie wczoraj przy meczu Realu komentatorzy stronniczości nie pokazali. Liverpool wyszedł na wpół rezerwowym składem i dzielnie stawiał czoła, a oni chwalili Real jakby wygrał 9-0

 

Wczorajszy mecz to jeden wielki przekręt. Każdy nastawiał się na ostre lanie, a jak ogłosili składy to już każdy myślał, że będzie 6:0.

Ale kluby piłkarze działacze to jedna wielka klika i w porozumieniu z bukmacherami robią co chcą.

Kurs na handi -1 był 1,50 i każdy brał w ciemno jak jakąś promocję, gratis. Ta cała klika śmieje się z kibiców, pluje im w twarz.

 

Część komentatorów wie dokładnie o co chodzi w tym wszystkim, a część tych mniej rozgarniętych dalej myśli że Real miał tylko słaby dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego moderator wciąż pozwala na taką gadaninę? Slawensa, który nie potrafi sklecić zdania poprawnie po polsku ( nie interesuje mnie, że mieszka za granicą) oraz browara, który jest chyba gorszy niż Macierewicz i co rusz wymyśla jakieś nowe historie? Później człowiek wchodzi na forum i musi czytać takie [beep]ny.

A żeby nie było off topu to rzeczywiscie wczoraj przy meczu Realu komentatorzy stronniczości nie pokazali. Liverpool wyszedł na wpół rezerwowym składem i dzielnie stawiał czoła, a oni chwalili Real jakby wygrał 9-0

Widzisz sam sadzisz byki. Powinno być slawersa, jeśli już. Po drugie Twój post jest niezgodny z Regulaminem:

 

II. Korzystanie z Forum

5. Korzystając z Forum nie można:

• xi. Zwracać uwagi innym użytkownikom, że złamali Regulamin pod rygorem otrzymania ostrzeżenia Administratora lub Moderatora. Przypadki naruszeń Użytkownik winien zgłosić przez funkcję raportowania, która powiadomi Administratora lub Moderatora o konieczności zajęcia się daną treścią,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laboga mógłby zachować trochę większy obiektywizm komentując mecze Realu, bo wczoraj momentami przesadzał z tymi zachwytami, pomijam już nawet fakt, że wczorajszym meczem nie było się co zachwycać, bo Real jak na ostatni czas zagrał dość słabo.

 

Borek i nc+ - nie ma opcji. Ma na wyłączność kadrę, Cafe Futbol i sporty walki. Do tego dorobi sobie Pucharem Polski i Bundesligą. Choć fajnie jakby był w nc+, bo to zdecydowanie nr 1 wśród komentatorów. Dziwie się, że w Polsacie Kołtonia mu nie dają do współkomentowania, bo to byłby flagowy duet w stylu Twarowski-Nahorny.

 

A w e-klasie widzę, że znowu Sonia na Zawiszy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że Wolski nie ma wyłączności na wszystkie ciekawsze mecze z udziałem klubów Liga BBVA.

O ile mi osobiście będąc fanem Madridu, Laboga nie przeszkadza, to rozumiem przedmówców i zgadzam się z nimi, że czasami może powstrzymać się od nadmiernego fascynowania się RM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borek, Kołton i Iwanow to twarze solorzy. Nigdzie się stamtąd nie ruszą

Ja gdzieś czytałem czy słyszałem, że jeśli Iwanow dostałby propozycję z nc+ to najprawdopodobniej by z niej skorzystał. Nie ma się co dziwić, bo piłki w Polsacie jak na lekarstwo, a jest też ciągle w cieniu Borka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdury z tymi prowadzącymi, Karpiński, Żelek, Salak, Marciniak (ci, co poprawdza studio dzisiaj i jutro) są bardzo sympatyczni, rzucą żartem, dodadzą coś od siebie (no może poza Marciniakiem, który czasem walnie cos głupiego, nue wie kto mecz komentował...on najgorzej wypada, według mnie) :P
Czemu od razu bzdury? Każdy może mieć chyba swoje zdanie i od tego jest forum dyskusyjne.

 

Ale do rzeczy. Zgadzam się w 100% z jacekmalina30. Ci ludzie nie dodają prawie nic od siebie. Zasypują zapychaczami, nie dodając fajerwerków. A Marciniak jest taki soft, taki słodki, taki mdły, że się aż czasami odechciewa to oglądać. Prawie zawsze skróty nagrywam i oglądam na drugi dzień, ponieważ trzeba też w życiu znaleźć czas na sen ;) I tylko dziękować wynalazcy tunerów pvr, dzięki czemu można tą paplaninę zwyczajnie przewinąć, a oglądnąć tylko skróty meczów. Na koniec genialny cytat:

 

Oczywiście wyniki się zgadzają, rozpiska kanałów się zgadza, składy podane, tony statystyk przywołane, ile goli strzelił zawodnik X w od kwietnia 2011 też i do tego program zachował wymiary czasowe. Ale nić ponad to.

Jako, że nadal brak multiligi to na razie według mnie ten sezon LM jest fatalnie robiony przez nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego moderator wciąż pozwala na taką gadaninę? Slawensa, który nie potrafi sklecić zdania poprawnie po polsku ( nie interesuje mnie, że mieszka za granicą) oraz browara, który jest chyba gorszy niż Macierewicz i co rusz wymyśla jakieś nowe historie? Później człowiek wchodzi na forum i musi czytać takie [beep]ny.

A żeby nie było off topu to rzeczywiscie wczoraj przy meczu Realu komentatorzy stronniczości nie pokazali. Liverpool wyszedł na wpół rezerwowym składem i dzielnie stawiał czoła, a oni chwalili Real jakby wygrał 9-0

 

 

Jeśli nie chcesz nawiązywać z nimi rozmowy, to wystarczy nie wchodzić na forum. Mają coś ciekawego do przekazania, a to najważniejsze ;)

 

Nie podają na fb rozpiski, to ja podaje tutaj, bo jednak każdy jest ciekawy :D. Dzięki za komplementy :oops: .

 

A co do Swansea-Arsenal i Pogoń-Legia, ja mam Pełke w rozpisce, najwidoczniej mała pomyłka szefostwa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, jednakże multiliga to jedna z najważniejszych części Ligi Mistrzów i Ligi Europy :P

 

@slawers, pytales o tenisa. Wpisany jest tercet "Smokowski, Igancik, Wolfke" :P Oni w trójkę będą nad wszystkim panować przez weekend, a podział meczów to pewnie między sobą ustalają. No i prawdopodobnie dodadzą do siebie Michała Chmiele. Jeśli chodzi o Eurolige, to Michałowicz i Koniecki. Reporter Łopaciński

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos dysput o gospodarzach studio - imho wczoraj duet Karp&Żelek wypadł bardzo spoko, lepiej niż Marciniak&Salak. Nawet jak im coś nie wychodziło, wyskakiwała nie ta plansza co trzeba czy coś, jakoś tak z wdziękiem z tego wychodzili. Ale wiadomo - co kto lubi.

 

Komentarz Glenia i Lipińskiego też jak najbardziej w porządku, natomiast we wtorek nie podobał mi się tandem Laboga-Rudzki. To fakt, że mecz na Bernabeu nie porywał, ale oni jakby z góry założyli, że to będzie lekkie, łatwe i przyjemne zwycięstwo Królewskich i zamiast skomentować mecz, to o nim sobie powolutku opowiadali. Całkiem zresztą sensownie (z wyjątkiem paru ewidentnie niesprawiedliwych promadryckich uwag Labogi!), ale polotu to w tym nie było. Na redaktora Labogę to miałbym w ogóle pomysł, żeby zrobić z niego eksperta/ko-komentatora, bo na piłce hiszpańskiej się zna, ale prowadzenie transmisji powinien oddać innym, bo nie ma ku temu predyspozycji. Sprowadzić/wypożyczyć Rabija - to byłby pomysł!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Towarzyskie mecze rozgrywane 18.11, których transmisje będą na antenach polskich kanałów (na chwilę obecną):

 

Štadión pod Dubňom

18:20 | svk.pngSVK - FIN fin.png [Polsat Sport News]

 

Stadion Wrocław

20:45 | pol.pngPOL - SUI sui.png [TVP1 HD oraz TVP Sport HD]

 

Celtic Park

21:05 | sco.pngSCO - ENG eng.png [Polsat Sport HD]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twaro z Nahornym coś dzisiaj po dobrych ziółkach byli :lol2: "Johnson powołał Lamberta" , :lol2: "Brendan Rodgers uderzał z powietrza"

 

Tak wgl jak wam się podoba Paulina w analizie w przerwie? (Chodzi mi tutaj jedynie o względy komentatorskie) według mnie trochę nie pasuję, przydałby się jakiś prowadzący ale płci męskiej :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani Paula wypada wg mnie przyzwoicie, lepiej niż w studio przed El Classico, gdzie gubiła się zupełnie, ale ogólnie nie kupuję jej w tej roli. Wg mnie jeśli już GPS ma prowadzić kobieta, to lepsza w tej roli byłaby Daria Kabała-Malarz, która ma doświadczenie "studyjne" z magazynu żużlowego. A poza tym chyba troszkę lepiej zna się na piłce od Czarnoty-Bojarskiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JEST! Multiliga Mistrzów wraca oficjalnie w 5.kolejce, bedzie tez w 6. Wszystko w Canal+Family2. Mam nadzieje, ze kosztem tego nie wyleci z ramówki jeden mecz, a wsadza go do nc+36.

 

W 5.kolejce, we wtorek nc+ moze pokazac az 6 spotkan + multiliga! Dwa mecze beda o 17:55, Bate-Porto i mecz Zeniuta z Benfica. Beda tez cztery transmisje o 20:40 (wliczam multilige), nie potwierdzony jest mecz na kanale dodatkowym, ale mam nadzieje, ze zostanie uzyty ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JEST! Multiliga Mistrzów wraca oficjalnie w 5.kolejce, bedzie tez w 6. Wszystko w Canal+Family2. Mam nadzieje, ze kosztem tego nie wyleci z ramówki jeden mecz, a wsadza go do nc+36.

 

W 5.kolejce, we wtorek nc+ moze pokazac az 6 spotkan + multiliga! Dwa mecze beda o 17:55, Bate-Porto i mecz Zeniuta z Benfica. Beda tez cztery transmisje o 20:40 (wliczam multilige), nie potwierdzony jest mecz na kanale dodatkowym, ale mam nadzieje, ze zostanie uzyty ;P

 

Czy w związku z tym będą w tych ostatnich kolejkach głosowania kibiców na jeden z meczów? Bo wolałbym, że na tym etapie fazy grupowej UEFA Champions League to redakcja wyłącznie wybierała mecze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zarejestrowałem się tutaj aby wyrazić opinie na temat komentatorów meczów polskiej ligi. Jak dla mnie komentowanie meczów przez panów Dębińskiego (zacinającego się i sepleniącego) oraz pana Żyżyńskiego to jest całkowita tragedia. Ale największą tragedią jest pozwolenie komentowanie meczów panu Wróblewskiemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...