Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no i nie ma dziś faktycznie meczu Aston Villa- Tottenham... jak nisko nc+ upadnie ?

i temat bumerang- jak tam jakość na wczorajszym meczu Chelsea ? systematycznie dno się obniża dla nich ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)No i oczywiście nic nie płacą za Bundeslige!! mi to najwyżej brakuje Bundesligi w magazynie Sport+ ;)

 

Zgodzę się. Takowe uzupełnienie magazynu Sport+ byłoby bardzo dobrą ideą, bo w jednym miejscu byłby dostęp do skrótów z meczów pięciu najlepszych lig Europy.

Jeszcze można byłoby się zastanowić, aby ten magazyn był w poniedziałek bądź w poniedziałek powtórka niedzielnego magazynu z uzupełnionemu skrótami meczów poniedziałkowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowy anty-United Twarowski (tak on jest wielkim ich fanem, bez dwóch zdań) i bezstronny Nahorny, nic nowego, nie wiem kto jeszcze i z jakiego powodu przejmuje się komentarzem czegoś takiego jak piłka nożna jak na własne oczy można ocenić to samo co oni oceniają za pieniądze. Jeszcze nie sprawdzałem ale chętnie bym się dowiedział czy nc+ transmituje mecze z oryginalnym dźwiękiem bez komentarza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twaro świetnie prowadzi sam mecz, skupia się na tym co sie dzieje na boisku i nigdy nie schodzi poniżej poziomu "bardzo dobry". Dziś komentarz świetny.

 

A co ze Smokiem? Przez cały weekend go nie było, czyżby poleciał na maraton do NewJorku? Liga+Extra cierpi, właściwe dzisiaj Liga-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowy anty-United Twarowski (tak on jest wielkim ich fanem, bez dwóch zdań) i bezstronny Nahorny, nic nowego, nie wiem kto jeszcze i z jakiego powodu przejmuje się komentarzem czegoś takiego jak piłka nożna jak na własne oczy można ocenić to samo co oni oceniają za pieniądze. Jeszcze nie sprawdzałem ale chętnie bym się dowiedział czy nc+ transmituje mecze z oryginalnym dźwiękiem bez komentarza?

 

Twarowski kibicuje Blackburn Rovers, nie raz to mówił. Był, jest i będzie bezstronny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był tylko sarkazm bo się już naczytalem x razy komu to on nie "kibicuje". Czy on jest bezstronny to zależy kto z kim gra, dla mnie to jest miernota komentatorska polegająca za bardzo na wymuszonym "humorze" i pretensjonalnym subiektywnym podejściu do konkretnych drużyn no chyba że grają ogórki o których wie tylko kto z kim i dlaczego wygrał wtedy to mu wszystko jedno bo płacą mu bez względu na to co mówi bo pozycję już sobie dawno wyrobił. Już wolę naprawdę neutralny nudny komentarz Nahornego niż łapać się za głowę słuchając Twarowskiego udajacego eksperta bazując na : "o boże ile to on już lat komentuje więc się zna najlepiej", generalnie mam alergiczne podejście do ekspertów ds. gier i zabaw czyli sportu bo mimo że się tym interesuje (czyt. lubię oglądać) to z podziwem patrzę jak wśród ludzi powstają autorytety do spraw, nie owijając w bawełnę, biegania za piłką. Jeszcze trochę i studia doktoranckie zaczną robić w tym kierunku... Tak, wiem, kontrowersyjne podejscie ale coś mam z cynizmem ostatnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BeforeTime, ZAPEWNIAM Cie, ze Twaro nie jest kibicem United. Kibicuje Blackburn i pewnej ekipie angielskiej, której zapewne nie zgadniesz za pierwszym, drugim czy piatym razem (ewentualnie 15, 16 :D).

 

Smoku ma urlop i jest dokladnie jak pisze '@slawers. Podobnie Wolski (ma urlop, nie jest w NY), o którego pytano w paru miejscach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy komentarz NBA bardzo mi sie podobal. No i nareszcie jakas odmiana od Pana Michalowicza.

 

owszem nie było Pana historyka komentowali same wydarzenia meczu w sumie oglądałem tylko jakieś 10 minut

bo jak słysze Pana UŁA to już wyłączam

 

szkoda że nie ma opcji właczenia drugiego pida sporo by na tym zyskało wydarzenie.

 

W ogóle ten mecz Dallas NOL to było HD? w USA większość sportu jest 720p/60 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oszczędzanie oszczędzanie. Oszczędzają na każdej linii.

 

Mówi Ci to coś, "nie ważne co mówią, ale mówią"? Canal+ robi tak samo.

Kupili Euroligę ,mają NBA i ligi piłkarskie i co? Nic, okrajają mecze, Euroligi nie pokazują, NBA dają ochłapy.

 

Dlaczego? Bo to kosztuje, a oni wykupili te prawa tylko po to "nie ważne co pokazujemy, ważne że mamy na wyłączność".

 

Nie wiem co Canal+ chce tym osiągnąć, ale tu czuć, że mają nóż na gardle i za wszelką cenę chcą utrzymać ekstraklasę. Tylko to może być ich gwóźdź do trumny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...