Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A są fani Koldingu w Polsce w ogóle? :D

chyba nikonie nie było kibiców z Koldingu w Polsce. ale był ambasador w Danii w Polsce na meczu z rodziną

 

Piotr Bugajny pomylił nazwiska Bo Spellerberg a nie Rodrigo Corrales . Piotr Bugajny rozmiawiał z Bo Spellerbergiem a nie Rodrigo Coralles .

kibicuje wszystkim Polskich drożynom i duńskim drużynowy w Danii które graja w LM piłkę ręcznej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróblewski komentował ostatni raz jakieś 7 miesięcy temu :P Żyżyński to komentator, nie rozumirm w czym problem? A Adamus jest młody, zaczynał od reporterki, teraz komentuje.

Twarowski też byl reporterem na początku, a teraz komentuje. Czy to świadczy o brakach w redakcji? :D

 

Sugerujesz że Adamus może nam wyrosnąć na Twarowskiego? Idzie mu nieźle, ale dla mnie nowym Twarowskim to jest Marciniak. Choć ma trochę inny styl, bardziej ugodowy, rzadko zadaje trudne pytania.

 

Oglądam kosza i mam wrażenie, że Michał Łopaciński trochę zdominował transmisję - szczegolnie w pierwszej fazie posiadanie mikrofonu Łopaciński 80%, ekspert 20%. Jagoda by się tak nie dał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie, ze nie. Tylko chodzi mi o to, ze idac Twoim zalozeniem nowi nie powinni zaczynac od latwiejszych zadan, tylko od razu mecze i wtedy bysmy wiedzieli, ze ten to reporrter a ten ma komentowac.

Marciniak jest spoko, tylko czasem musi ogarniac co sie dzieje, bo mam wrazenie, ze czesto nie wie co sie dzieje w studio (slynna wpadka ze skrótem G.Waliszko :D)

 

Zdominowal, szkoda jednak, ze 90 jego gadaniny to takie [beep]ny, ze to sie w glowie nie miesci. Najgorszy komentator (chociaz ciezko go tak nazwac) koszykówki w Polsce ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdominowal, szkoda jednak, ze 90 jego gadaniny to takie [beep]ny, ze to sie w glowie nie miesci. Najgorszy komentator (chociaz ciezko go tak nazwac) koszykówki w Polsce ;P

Może się wyrobi? :curious: Wyraźnie się w koszu mniej pewnie czuje niz w zuzlu i dzieki temu jest trochę mniej tego pseudo-luzu / arogancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos moze potwierdzic jakosc transmisji NBA w HD do konca sezonu ?? dlaczego nagle od 26 listopada wszystkie mecze w programie tv zaznaczone sa tylko w SD ? do tej pory bylo HD i oglada sie to wspaniale

 

czy mamy gdzies linka z potwierdzeniem ze calosc sezonu w HD ?

 

Czy tak cięzko logicznie myślec? Chyba oczywistą rzeczą jest że zapomnieli dac znaczek HD a tu płacz że będą pokazywac w SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poprzednim sezonie też na początku mecze National Basketball Association były w HD, a potem już w SD, więc akurat można zrozumieć zapytanie o potwierdzenie informacji o HD.

 

Tym czasem wiadomo jakie będą transmisje 5. kolejki UEFA Champions League oraz UEFA Europa League.

Wg mnie posiadacze wyłącznie nSport+ mogą być bardzo ukontentowani (co nie można powiedzieć o mnie : D ).

Pozostanie mi więc ta transmisja symultaniczna.

 

25.11 | 18:00 | CSKA - Roma [Canal+Sport]

25.11 | 18:00 | BATE - Porto [Canal+Family]

25.11 | 20:45 | MC - Bayern [Canal+Sport]

25.11 | 20:45 | PSG - Ajax [Canal+Family]

25.11 | 20:45 | Schalke - Chelsea [nSport+]

 

26.11 | 18:00 | Zienit - Benfica [Canal+Sport]

26.11 | 20:45 | Arsenal - Dortmund [Canal+Sport]

26.11 | 20:45 | Basel - RM [Canal+Family]

26.11 | 20:45 | Łudogorec - Liverpool [nSport+]

 

27.11 | 19:00 | Lokeren - Legia [Canal+Sport]

27.11 | 19:00 | Feyenoord - Sevilla [Canal+Family2]

27.11 | 19:00 | Wolfsburg - Everton [nSport+]

27.11 | 21:05 | Torino - Brugge [Canal+Family2]

27.11 | 21:05 | Villarreal - Mönchengladbach [nSport+]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poprzednim sezonie też na początku mecze National Basketball Association były w HD, a potem już w SD, więc akurat można zrozumieć zapytanie o potwierdzenie informacji o HD.

 

Tym czasem wiadomo jakie będą transmisje 5. kolejki UEFA Champions League oraz UEFA Europa League.

Wg mnie posiadacze wyłącznie nSport+ mogą być bardzo ukontentowani (co nie można powiedzieć o mnie : D ).

Pozostanie mi więc ta transmisja symultaniczna.

 

Ty jesteś normalny? Nie możesz napisać po prostu NBA, LM czy tam LE? Nie wierze, że można być taką osobą, która będzie pisała oficjalne nazwy każdego rodzaju rozgrywek sportowych i na dodatek dawała je w kursywie... no po prostu parodia i ajwiększa beka tego roku na tym forum chyba. Zamerykanizowanie chyba już totalnie opanowało gimbazja.

 

Żeby nie było offa. Wraca multiliga i należy się cieszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnioskuje, ze Strain nie jest z gimnazjum. Jesli chce to niech sobie podkresla, robi kursywy...Pisal, ze jest pedantyczny. Zreszta pisze 'ZIENIT', nazwe z która ja sie NIGDY nie spotkalem, nie wiem skad to wytrzasnal, ale spoko. Czasem wkurza, ale tu nie o to chodzi na forum. Ma cos do powiedzenia. Do lkazdego tu mozna sie przyczepic, do Ciebie tez, ze wszedzie sie rozpisujesz na 'cztery strony', a polowa z tego to bzdety :D Na mnie tez ktos cos znajdzie, zajmijmy sie wazniejszymi sprawami (PS: Okreslenie '[beep]' kojarzy mi sie z licealistami i ludzmi, którzy chca byc smieszni, a nie sa.)

 

 

Multiliga wraca, szkoda tylko, ze nie w Lidze Europy. Tam to zawsze ja ogladam, bo nie ma hitów, a i tak nie jest ona jakas strasznie wazna, jak LM, zebym ogladal skróty o 23:40. Mam nadzieje, ze w fazie pucharowej wróci!

Swoja droga, to nie zdziwie sie jak ludzie od skrótów w studio beda komentowali Multi, bo po co placic za transmisje Ryczelowi czy Wróblewskiemu, jak mozna tam wstawic Waliszko czy Laboge :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie, ze nie. Tylko chodzi mi o to, ze idac Twoim zalozeniem nowi nie powinni zaczynac od latwiejszych zadan, tylko od razu mecze i wtedy bysmy wiedzieli, ze ten to reporrter a ten ma komentowac.

Marciniak jest spoko, tylko czasem musi ogarniac co sie dzieje, bo mam wrazenie, ze czesto nie wie co sie dzieje w studio (slynna wpadka ze skrótem G.Waliszko :D)

Z drugiej strony jak patrzę teraz na archiwalne nagrania C+ to mam wrażenie, że taki Marciniak, Adamus czy Wodzinski są teraz chyba nawet lepsi niż Twarowski czy Smokowski byli w ich wieku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, inne czasy. Im dalej w przyszłość tym trzeba bardziej się starać wykazywać profesjonalizm.

 

 

Zreszta pisze 'ZIENIT', nazwe z która ja sie NIGDY nie spotkalem, nie wiem skad to wytrzasnal, ale spoko

 

Bardzo proszę. Wg zasad transkrypcji alfabetu rosyjskiego na język polski, Зенит to po naszemu Zienit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wodziński w mojej opinii jest słaby. Zada pytanie, człowiek odpowie i tyle. Ja nie widzę kompletnie interakcji z rozmówca, suche pytania :P Niemniej jednak rozumiem o co biega i faktycznie, może i są lepsi. Tylko wtedy były inne czasy, nie można tak porównywać, chyba.

 

Nie można wszystkiego dosłownie tłumaczyć, w Polsce używa się Zenit i to jest chyba poprawna wersja. Ale ciekawe nie słyszałem o yym. Dzięki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Strain jest skrajnym purystą, ale jeśli chodzi o transkrypcję rosyjskich nazw ma słuszność. Na 90minut.pl tego przestrzegają, a to portal który przywiązuje wagę do detali i nie robi tego przypadkowo :) Ale jasne, "Zenit" nie jest w żadnej mierze błędem. Większym kryminałem jest coraz częstsze pisanie na portalach sportowych nazwisk w transkrypcji angielskiej: Isinbayeva, Shevchenko, Vassiliev zamiast: Isinbajewa, Szewczenko, Wasiljew. To absurd, bo przecież nikt nie pisze "Vladimir Putin", "Pyotr Tchaikovsky" czy "Fyodor Dostyevski".

 

A Wodzińskiego jako reportera lubię, ale nie mogę na niego poważnie patrzeć odkąd odkryłem, że co tydzień produkuje się u Agnieszki Szulim w TVN o ploteczkach ze świata celebrytów (jako redaktor naczelny fakt.pl) : DD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...