Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W 5.kolejce, we wtorek nc+ moze pokazac az 6 spotkan + multiliga! Dwa mecze beda o 17:55, Bate-Porto i mecz Zeniuta z Benfica. Beda tez cztery transmisje o 20:40 (wliczam multilige), nie potwierdzony jest mecz na kanale dodatkowym, ale mam nadzieje, ze zostanie uzyty ;P

Transmisja Bate-Porto i Zenit - Benfica, obydwu tych spotkan jest potwierdzona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramówce są wszystkie mecze 5. kolejki rozgrywane o godzinie 18:00. Zarówno CSKA - Roma (C+Sport) i BATE - Porto (C+Family) rozgrywane 25 listopada, jak oraz Zienit - Benfica (C+Sport) rozgrywany 26 listopada.

 

Ja natomiast mam nadzieję, że na antenie C+Family oraz C+Family2 w tamten tydzień będą transmitowane następujące mecze rozgrywek klubowych UEFA:

Schalke - Chelsea (20:45, 25.11), Leverkusen - Monaco (20:45, 26.11), Wolfsburg - Everton (19:00, 27.11), Villarreal - Mönchengladbach (21:05, 27.11).

 

@EDIT:

 

Uzupełniona rozpiska meczów towarzyskich transmitowanych na polskich kanałach:

 

Amsterdam ArenA

12.11 | 20:30 | ned.pngNED - MEX mex.png [Polsat Sport News]

 

Štadión pod Dubňom

18.11 | 18:20 | svk.pngSVK - FIN fin.png [Polsat Sport News]

 

Stadion Wrocław

18.11 | 20:45 | pol.pngPOL - SUI sui.png [TVP1 HD oraz TVP Sport HD]

 

Celtic Park

18.11 | 21:05 | sco.pngSCO - ENG eng.png [Polsat Sport HD]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wolę 3 mecze + Multiligę niż 4 i brak Multiligi :P

 

 

Ja bym rzucił ekstremalnie, że może być jeden hitowy i porządna multiliga. Prosta sprawa nie mam czasu oglądać studia po meczach - zwykle kończy się ok. godziny 0:30. Jak ktoś wstaje rano i potem pracuje cały dzień to kiedy mam sobie zobaczyć te skróty. Multiliga skończy się o 22.35 i mam pełen przegląd meczy, więc całe szczęście, że do niej wracają.

 

Swoją drogą nie rozumiem, jakie multiliga to koszty....komentator ? Grafika do rezultatów? Osoba, która aktualizuje wyniki/bramki? Przecież to żadne koszty - tymbardziej, że są kanały, gdzie można to pokazać itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem o co takie halo.

ja tam bym ta cala multilige wywalil w diably calkiem.

nie wyobrazam sobie zebym ogladal jakies inne druzyny i bramki z powtorki gdy na innym kanale gra moja druzyna..

kto wtedy patrzy na cos innego??

no ale to moje zdanie..

jak sa 4 najciekawsze mecze live to moze byc..nikt mi nie kaze tego ogladac..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skróty zawsze można nagrać i obejrzeć o dowolnej porze.

 

Owszem zdarzało mi się tak robić, tylko musiałem uważać w necie, żeby przez przypadek gdzieś nie zobaczyć / usłyszeć (co i tak się nie udawało zwykle).

 

Powinien być wybór, bo jeden lubi to a drugi to. Nie wymagam czegoś nadzwyczajnego i wyjątkowego tylko o pozostawienie status quo tego co było rok temu. Nie pamiętam będąc szczery kiedy C+ (a mam go od 13 lat) obniżał ilość / jakość tak jak np teraz zrobił z LM czy liga angielską. Rozumiem jeszcze jakby to były ogromne koszty dla stacji, ale przecież mają dostęp do wszystkich spotkań i to po prostu marnowanie praw - kanały 36 i 37 stoją puste.

 

Jak zawsze chwaliłem C+ i potem nc+ to za multiligę u mnie mają ogromnego minusa - nie serwuje się gorszego produktu niż rok wcześnie z punktu widzenia marketingowego to strzał w stopę.

 

No chyba, że jest jeszcze inny powód w przerwie na Canalach i Nsport są reklamy, na kanale 36 ich nie było, a jak chyba Artek wspominał oglądalność multiligi nie odbiegała od hitowego meczu, więc może o to chodzi? Mniejsza widownia, tańsze reklamy? Bo ja naprawdę nie mogę pojąć dlaczego ją wycięli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On raczej w sytuacjach wyjątkowych to robi

Ostatnio dosc często zdarzają się te "wyjatkowe sytuacje" że mecze komentuje Wroblewski, Adamus czy Zyzynski. Braki w redakcji czy co?

 

Wróblewski komentował ostatni raz jakieś 7 miesięcy temu :P Żyżyński to komentator, nie rozumirm w czym problem? A Adamus jest młody, zaczynał od reporterki, teraz komentuje.

Twarowski też byl reporterem na początku, a teraz komentuje. Czy to świadczy o brakach w redakcji? :D

 

A co do kosztów Multiligi, nie ma wielkich, tylko oglądalność była mniejsza niż oczekawano (według mnie była dobra). Na szczęście wraca Multi i git.

 

@lukas, nie każdy ma czas na skróty nie każdy ma nagrywarkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powrót Multiligi to dobra wiadomość bo często oglądam.Teraz pora się zabrać za przedłużanie praw sportowych bo jest ich nie mało a na razie niestety cisza.Ale jest i zaleta tej sytuacji gdy konsultanci próbują wcisnąć droższa ofertę jak im przedstawiam sprawę z prawami sportowymi to im dziwnie mowę odbiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...