Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@DamPrz Lakers to hit? w tym sezonie grają fatalnie, 0-4 to wyraźnie pokazuje...

 

Ja tam wielkim fanem NBA nie jestem, tym bardziej Lakersów, ale w Polsce widzowie chcą oglądać Bryanta, Lina, Boozerea i Nasha a nie jakieś Sacramento czy New Orlean.

 

Michałowicz mówił ostatnio, że w tym sezonie będzie więcej meczów w normalnych dla nas godzinach czyli sobota lub niedziela o 19:00 lub 21:30

 

Rzeczywiście w sobotę jest tylko ten jeden mecz a reszta od 1 w nocy.

To samo niedziela.

 

Np. Miami-Dallas w niedziele o 1:30 w nocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj powraca LM i chciałem jak zwykle trochę ponarzekać na Canal+ (bo pamiętam czasy przed fuzją i do tego cały czas się odnoszę). Nie mam na celu nikogo krytykować, to tylko obserwacje jako widz.

 

Zacznę od studia. Naprawdę, Twaro i Smoku nie poprowadzą wszystkiego i nie skomentują każdego meczu. Niech ściągną klasowego prezentera do studia, albo niech poszukają młodych.

 

Prowadzący poza Twaro i Smoku- 100% powagi. Oczywiście wyniki się zgadzają, rozpiska kanałów się zgadza, składy podane, tony statystyk przywołane, ile goli strzelił zawodnik X w od kwietnia 2011 też i do tego program zachował wymiary czasowe. Ale nić ponad to.

 

Żelek, spoko gość, jako reporter na meczach ligowych sprawdza się świetnie, czasem nawet mecz skomentuje. Ale do studia jakoś sie nie nadaje. Siedzi sztywny jak kołek, żarty wszystkie są na siłę. Prowadzenie studia to jest dyskusja, trzeba mieć swoje zdanie, a nie tylko zadawanie pytań i odpowiedzi.

 

Marciniak trochę lepszy, ale strasznie cukierkowaty i jeszcze nigdy nie słyszałem żeby się z kimś nie zgodził. Dębiński też nie przekonuje i chyba go już odstawili na boczny tor.

 

W orange marnuje się Święcicki, a w Polsacie Iwanow nie ma nawet czego skomentować.

 

Do tego reklamy, reklamy, reklamy. Jeżeli Canal+ jest dodatkowo płatny, to ja oczekuje że każde zejście/wejście do studia nie będzie okraszone salwą reklam (a la Polsat, TVN). Przed nc+ ze studia przenosili się BEZPOSREDNIO na boisko. Jeszcze reklamy sponsorów transmisji mógłbym przeboleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wielkim fanem NBA nie jestem, tym bardziej Lakersów, ale w Polsce widzowie chcą oglądać Bryanta, Lina, Boozerea i Nasha a nie jakieś Sacramento czy New Orlean.

Co do Kobego, to być może, ale nie znam wielu kibiców Lina czy Boozera, a Nash w tym sezonie nie zagra i prawdopodobnie skończy karierę. A Sacramento wygrało już trzeci mecz z rzędu, a taki DeMarcus Cousins wyrasta na czołowego centra w nba, a jego mecz przeciw Clippersom był genialny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czegoś tu nie rozumiem z tym oszczędzaniem. Prawa do Premier League kupowali rok albo dwa lata temu i zapłacili za określona ilość meczów w sezonie. Kupili i mogą pokazać tyle, ile jest zapisane w umowie a od nich samych w tym momencie zależy jak to rozdzielą na poszczególne kolejki, żeby pokazać, co najciekawsze, zmieścić się w limicie i żeby nie było sytuacji, że końcówka sezonu a mogą pokazać już tylko dwa mecze w weekend. Więc jak to ma się do pomijania spotkań typu Aston Villa - Tottenham a puszczania w tej samej kolejce meczów takich jak Crystal Palace - Sunderland? Przecież nie płacą od konkretnego meczu albo dnia i godziny jego rozgrywania, jeśli nie pokazują meczu w niedzielę o 17 albo sobotniego Liverpool - Aston Villa to wynika tylko i wyłącznie z ich decyzji, powodowanej, no właśnie, czym? To samo z jakością meczów. Przecież chyba nie płacą za każdy mecz oddzielnie w zależności od jakości w jakiej zamówią sygnał? PL produkuje sygnał i wysyła w świat do tych stacji/platform, które zapłaciły za prawa do transmisji.

Poza tym, co to za oszczędzanie w trakcie trwania umowy? Co, wybrali pakiet, zapłacili a jak się rozpoczął sezon to zwrócili się do PL z prośbą "słuchajcie, trochę nam kasy brakuje, to przestaniemy pokazywać co niektóre ciekawsze mecze i te niedzielne o 17 a wy nam zacznijcie dostarczać sygnał w słabszej jakości i oddajcie nam część pieniędzy"?

W Unii co chwila wymyślają coraz to nowsze regulacje dotyczące wszystkiego a jeszcze żaden nie wpadł na pomysł, żeby uregulować sprawę z HD, tzn. wymagania jakie musi spełniać nadawca kanału, żeby mógł do nazwy dodać to magiczne HD. I wtedy problem by się rozwiązał, albo puszczają nam mecze w prawdziwym HD albo nie oszukują ludzi i C+Sport HD zmienia nazwę na C+Sport SD. A może po prostu w Europie HD w jakości HD to norma i nikt nie myśli, żeby takie rzeczy regulować bo nie wiedzą, że w Polsce HD bardziej przypomina dobre SD niż prawdziwe HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj powraca LM i chciałem jak zwykle trochę ponarzekać na Canal+ (bo pamiętam czasy przed fuzją i do tego cały czas się odnoszę). Nie mam na celu nikogo krytykować, to tylko obserwacje jako widz.

 

Zacznę od studia. Naprawdę, Twaro i Smoku nie poprowadzą wszystkiego i nie skomentują każdego meczu. Niech ściągną klasowego prezentera do studia, albo niech poszukają młodych.

 

Prowadzący poza Twaro i Smoku- 100% powagi. Oczywiście wyniki się zgadzają, rozpiska kanałów się zgadza, składy podane, tony statystyk przywołane, ile goli strzelił zawodnik X w od kwietnia 2011 też i do tego program zachował wymiary czasowe. Ale nić ponad to.

 

Żelek, spoko gość, jako reporter na meczach ligowych sprawdza się świetnie, czasem nawet mecz skomentuje. Ale do studia jakoś sie nie nadaje. Siedzi sztywny jak kołek, żarty wszystkie są na siłę. Prowadzenie studia to jest dyskusja, trzeba mieć swoje zdanie, a nie tylko zadawanie pytań i odpowiedzi.

 

Marciniak trochę lepszy, ale strasznie cukierkowaty i jeszcze nigdy nie słyszałem żeby się z kimś nie zgodził. Dębiński też nie przekonuje i chyba go już odstawili na boczny tor.

 

W orange marnuje się Święcicki, a w Polsacie Iwanow nie ma nawet czego skomentować.

 

Do tego reklamy, reklamy, reklamy. Jeżeli Canal+ jest dodatkowo płatny, to ja oczekuje że każde zejście/wejście do studia nie będzie okraszone salwą reklam (a la Polsat, TVN). Przed nc+ ze studia przenosili się BEZPOSREDNIO na boisko. Jeszcze reklamy sponsorów transmisji mógłbym przeboleć.

 

 

Bzdury z tymi prowadzącymi, Karpiński, Żelek, Salak, Marciniak (ci, co poprawdza studio dzisiaj i jutro) są bardzo sympatyczni, rzucą żartem, dodadzą coś od siebie (no może poza Marciniakiem, który czasem walnie cos głupiego, nue wie kto mecz komentował...on najgorzej wypada, według mnie) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EKSTRAKLASA:

Piątek, 07.11:

17:40 | Canal+Family, nSport+ | Piast - Górnik Ł. (R.Skrzyński - R.Jezierski, reporterzy: F.Surma, G.Milko, skrót do „Ligi+”: F.Surma)

20:00, 22:30 | Canal+Sport | Super Piątek (Prowadzący: C.Olbrycht, goście: M.Murawski, A.Zamilski)

20:25 | Canal+Sport | Lech - Podbeskidzie (M.Rosłoń - K.Przytuła, reporterzy: M.Wróblewski, D.Kabała-Malarz, skrót do „Ligi+”: M.Wróblewski)

 

Sobota, 08.11:

15:10 | Canal+Family, nSport+ | Lechia - Korona (R.Wolski - T.Wieszczycki, reporterzy: Ż.Żyżyński, S.Śledź, skrót do „Ligi+”: Ż.Żyżyński)

17:55 | Canal+Sport | PGE GKS - Cracovia (T.Smokowski - M.Murawski, reporterzy: D.Kabała-Malarz, A.Westfal, skrót do „Ligi+”: A.Westfal)

20:00, 22:30 | Canal+Sport | Gorączka Piłkarskiej Soboty (P.Bojarska, gość: K.Przytuła)

20:05 | Canal+Sport | Wisła - Śląsk MECZ KOLEJKI (R.Dębiński - G.Mielcarski, reporterzy: T.Lipiński, M.Wodziński, skrót do „Ligi+”: M.Wodziński)

22:45 | Canal+Sport | Liga+ (K.Marciniak - K.Przytuła)

 

iedziela, 09.11:

15:00, 17:30, 19:55 | Canal+Sport | Grana Niedziela (P.Salak, gość: K.Węgrzyn)

15:10 | Canal+Family | Zawisza - Górnik Z. (Ż.Żyżyński - W.Jagoda, reporterzy: F.Adamus, S.Śledź, skrót do „Ligi+Extra”: F.Adamus)

15:25 | Canal+Sport | Ruch - Jagiellonia (A.Marchliński - G.Mielcarski, reporterzy: G.Milko, A.Westfal, skrót do „Ligi+Extra”: G.Milko)

17:55 | Canal+Sport | Pogoń - Legia (P.Pełka - M.Murawski, reporterzy: P.Bojarska, M.Wróblewski, skrót do „Ligi+Extra”: M.Wróblewski)

20:00 | Canal+Sport | Liga+Extra (A.Twarowski - T.Smokowski, goście: M.Baszczyński, K.Kosowski, S.Stempniewski)

 

 

PREMIER LEAGUE:

Sobota, 08.11:

13:30 | Canal+Sport | Gorączka Piłkarskiej Soboty (P.Bojarska, gość: R.Nahorny)

13:40 | Canal+Sport | Liverpool - Chelsea (A.Twarowski - R.Nahorny)

15:45 | Canal+Sport | Gorączka Piłkarskiej Soboty (P.Bojarska, gość: P.Rudzki)

15:55 | Canal+Sport | Manchester United - Crystal Palace (M.Rosloń - P.Rudzki)

18:25 | Canal+Family | Queens Park Rangers - Manchester City (P.Pełka - P.Rudzki)

 

Niedziela, 09.11:

14:25 | Canal+Family2 | Tottenham - Stoke (M.Rosłoń - P.Rudzki)

16:55 | Canal+Family2 | Swansea - Arsenal (P.Pełka - R.Nahorny)

 

 

PRIMIERA DIVISION:

Sobota, 08.11:

15:55 | Canal+Family2 | Almeria - Barcelona (K.Bandych - L.Orłowski)

19:55 | Canal+Family2 | Real Madryt - Rayo Vallecano (P.Laboga - W.Jagoda)

 

Niedziela, 09.11:

11:55 | Canal+Sport | Sevilla - Levante (P.Laboga - L.Orłowski)

20:55 | Canal+Family2 | Sociedad - Atletico (R.Wolski - K.Przytuła)

 

 

LIGUE 1

Piątek, 07.11:

20:25 | nSport+ | Rennes - Lorient (K.Marciniak - S.Białas)

[/b]Niedziela, 09.11:[/b]

20:55 | Canal+Family | PSG - Olympique Marsylia (R.Dębiński - S.Białas)

 

 

SERIE A:

Niedziela, 09.11:

17:55 | nSport+ | Fiorentina - Napoli (C.Olbrycht - F.Surma)

20:40 | nSport+ | Roma - Torino (B.Gleń - T.Lipiński)

 

 

PIŁKA RĘCZNA:

Niedziela, 09.11:

15:55 | nSport+ | Metz Handball - Selgros Lublin (K.Bandych - I.Nabożna)

 

 

KOSZYKÓWKA:

Piątek, 07.11:

02:00 | Canal+Sport | Oklahoma - Memphis (M.Łopaciński - W.Kijanowski)

Sobota, 08.11:

21:30 | Canal+Family | LA Clippers - Portland (W.Michałowicz - M.Dydek)

Niedziela, 09.11:

21:30 | Canal+Sport | Brooklyn - Orlando (T.Dryła - H.Radke)

 

Paulina Bojarska w GPS? Nie lubię jej s studuo, wchodzi w zdanie (studio El Clasico i praktycznie codzirnne wejścia w tvn24, strasznie przerywa Kuzniarowi i spółce :D).

Bandych w LaLiga? No zobaczumy, dajmy mu szansę. Ostatnio o wiele lepiej komentuje.

 

I NBA, jak widać ograniczyli Michałowicza :P

 

PS: Przepraszam za brak pogrubirn meczów czy kursywy na komentatorach, ale dzisiaj dużo czasu nie miałem, no i tak wyszło m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wielkim fanem NBA nie jestem, tym bardziej Lakersów, ale w Polsce widzowie chcą oglądać Bryanta, Lina, Boozerea i Nasha a nie jakieś Sacramento czy New Orlean.

Co do Kobego, to być może, ale nie znam wielu kibiców Lina czy Boozera, a Nash w tym sezonie nie zagra i prawdopodobnie skończy karierę. A Sacramento wygrało już trzeci mecz z rzędu, a taki DeMarcus Cousins wyrasta na czołowego centra w nba, a jego mecz przeciw Clippersom był genialny!

 

Tutaj chodzi o rynek

 

Lakers i Knicks są najbogatsi

 

a Nc+ pokaże Lakers bo Bryant niestety Lakers ponownie w tym sezonie nie zagra w playoffach Nasha nie będzie ale za to będzie on tzw rezerwowym kibicem który nie wiem czy czasem będzie na ławce ale nie zagra

Jest Lin a to jest American/Taiwan Taiwan należy do Chin a tam wiadomo ile mieszka osób i ilość meczy NBA kanałow które to pokazuje.

 

New Orlean ani Sacramento nie krytykuej obie ekipy wykonały dobre trady podpisały dobrych FA i będą się rozwijać

 

Wizards będzie standardem bo Marcin Młotek grill Gortat

będzie też sporo Knicks bo nowy prezytent nowy trener nowi zawodnicy a skład jeszcze się zmieni

 

pacers może nie być wcale bez Stephensona Georga oni nie mają kim grać

 

podana była przez kogoś rozpiska meczy z całego sezonu to tak gwoli ścisłości dla zaninteresowanych dla mnie jest League Pass swoją drogą ten serwis powinien być dostępny w Europie

 

Boże, ta miernota Bandych skomentuje w weekend Barcelonę. Kto promuje tą łamagę....

 

nie krytykuj bo na razie widze propagande Labogi który notorycznie komentuje swój biały świat to się dopiero nazywa stronniczość ze strony szefostwa

 

brakuje mi Przemka Pełki już nawet Wolski prawie realu nie komentuje a Orłowskiego to dali albo na Barce albo reszte innych czyli Sevilla Valencia Atletico.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi Ryczela w studiu i w roli komentatora, fajnie komentuje chłop a marnuje się w tej nc+. Są dużo dużo gorsi.

 

Nie rozumiem nc+, mają niezłych komentatorów a nie wykorzystują ich, dają mecze mizernocie. Dlaczego? Oszczędzanie? Po co dajecie komentować mecze takim osobom, skoro na pokładzie macie kilku świetnych i oni albo nie komentują - Ryczel, albo mało komentują, coraz mnie, Wolski, Marchlińsk, Chałaśkiewicz, Zabijak, itd.?

 

Zróbcie transfer Borka i Iwanowa z Polsatu. Studio macie zagwarantowane na lata. oni są świetni w studiu, Duet Smokowski Borek i w roli komentatorów i w studiu by się sprawdził na 100%.

Iwanow sam by pociągnął studio na bardzo dobrym poziomie.

 

Zróbcie transfer Borka i Iwanowa a oddajcie 10 Waszych słabiaków. To się opłaci i Wam finansowo i marketingowo i wizerunkowo. Borek i Iwanow to znane marki, wizerunki. Po co macie płacic 10, jak możecie wziąć 2 ogarniętych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawda troche się zgadam. chcieli to mogą zatrudnić Bartłomiej Rabij ktory mowil ze nieche komentować w polsat woli nc+ i tvp

Powiem ci Wolski studio jest , Marchiliński komentuje mecze

a Chalaśkiewicz pracuje w eurosporcie i tam komentuje mecze i ryczel nie komentują mecze nc+ może nie raz

zabijak nie pracuje w nc+

 

chyba bedzie zmiana marchliński z komentują w pogoń- legia a swawse-arsenal pelka chyba tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś rozmawiałem z Bartekiem Rabijem ,powiedział ze bardzo chętnie by komentował mecze La Ligi w C+ ale nikt się do niego nie zgłosił.Borek nigdzie sie nie ruszy z Polsatu.Tam jest gwiazdą,ma swój program,komentuje najlepsze wydarzenia i zapewne najwięcej zarabia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego moderator wciąż pozwala na taką gadaninę? Slawensa, który nie potrafi sklecić zdania poprawnie po polsku ( nie interesuje mnie, że mieszka za granicą) oraz browara, który jest chyba gorszy niż Macierewicz i co rusz wymyśla jakieś nowe historie? Później człowiek wchodzi na forum i musi czytać takie [beep]ny.

A żeby nie było off topu to rzeczywiscie wczoraj przy meczu Realu komentatorzy stronniczości nie pokazali. Liverpool wyszedł na wpół rezerwowym składem i dzielnie stawiał czoła, a oni chwalili Real jakby wygrał 9-0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie moje małe spostrzeżenia sportu w nc+.

Komentatorzy piłkarscy? Uważam, że pod tym względem Premier League jest najlepiej obsadzona, nie chcę nikogo klasyfikować, że Twarowski, Rosłoń i Pełka to świetni fachowcy. Świetnie słucha mi sie Rafała Wolskiego, potrafi kapitalnie przekazać emocję, byc może to najlepszy komentator w canal+. Kompletnie nie czuję Labogi, dla mnie to po prostu przeciętniak, ciągle zachwycający się Realem. Tak jak wielu nie rozumiem czemu Bandych komentuje tak wiele, gość nadaje się co najwyżej do ligi rosyjskiej na polsacie sport.

Z byłej nki dla mnie zdecydowanie najlepszy jest Piotr Karpiński, jako prowadzący studio poza Smokiem i Twaro nie ma sobie równych. Żelek średnio sie w tym odnajduję, ale na pewno przyjemniej sie go słucha niz Piotra ,,yyyyyy'' Salaka. Po latach spedzonych z nką, mam go juz po prostu po dziurki w nosie, nikt mnie tak nie irytuję. Niektórzy czepiaja się Marciniaka, według mnie bezpodstawnie, są dużo gorsi.

Gdyby ktoś szukał rozpiski meczów NBA pokazywanych na antenach nc+

http://www.nba.com/schedules/intl.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...