Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

EKSTRAKLASA:

Piątek, 31.10:

17:40 | Canal+Family, nSport+ | Górnik Ł. - Lechia (R.Dębiński - W.Jagoda, reporterzy: F.Adamus, G.Milko, skrót do Ligi+Extra: F.Adamus)

20:00, 22:30 | Canal+Sport | Super Piątek (C.Olbrycht, goście: T.Wieszczycki, A.Zamilski)

20:25 | Canal+Sport | Korona - Wisla (M.Rosłoń - G.Mielcarski, reporterzy: Ż.Żyżyński, B.Ignacik, skrót do Ligi+Extra: Ż.Żyżyński)

 

Niedziela, 02.11:

12:40 | Canal+Family | Górnik Z. - Pogoń (B.Gleń - M.Baszczyński, reporterzy: P.Bojarska, F.Surma, skrót do Ligi+Extra: F.Surma)

15:10 | Canal+Family | Śląsk - Lech (R.Skrzyński - K.Kosowski, reporterzy: M.Wróblewski, C.Olbrycht, skrót do Ligi+Extra: M.Wróblewski)

15:10 | nSport+ | Cracovia - Zawisza (P.Pełka - K.Węgrzyn, reporterzy: S.Śledź, A.Westfal, skrót do Ligi+Extra: A.Westfal)

17:15, 19:55 | Canal+Sport | Grana Niedziela (Ż.Żyżyński, gość: M.Murawski)

17:35 | Canal+Sport | Legia - Ruch {MECZ KOLEJKI} (R.Wolski - K.Przytuła, reporterzy: D.Kabała-Malarz, M.Wodziński, skrót do Ligi+Extra: M.Wodziński)

20:00 | Canal+Sport | Liga+Extra (K.Marciniak, goście: G.Mielcarski, S.Stempniewski)

 

Poniedziałek, 03.11:

17:40 | Canal+Family, nSport+ | Podbeskidzie - Piast (A.Marchliński - K.Węgrzyn, reporterzy: P.Bojarska, A.Westfal, skrót po meczu Jagiellonia-PGE GKS: A.Westfal)

20:10 | Canal+Sport | Jagiellonia - PGE GKS (R.Dębiński - K.Przytuła, reporterzy: D.Kabała-Malarz, B.Ignacik)

 

 

PREMIER LEAGUE:

Sobota, 01.11:

13:40 | Canal+Sport | Newcastle - Liverpool (A.Twarowski - R.Nahorny)

15:55 | Canal+Sport | Chelsea - QPR (P.Pełka - P.Rudzki)

 

Niedziela, 02.11:

14:00, 16:30 | Canal+Sport | Grana Niedziela (Ż.Żyżyński, gość: M.Murawski)

14:25 | Canal+Sport | Manchester City - Manchester United (A.Twarowski - R.Nahorny z Etihad Stadium)

 

Poniedziałek, 03.11:

20:55 | Canal+Family | Crystal Palace - Sunderland (M.Rosłoń - P.Rudzki)

 

 

PRIMIERA DIVISION:

Sobota, 01.11:

15:55 | Canal+Family | Granada - Real Madryt (P.Laboga - W.Jagoda)

19:55 | Canal+Sport | Barcelona - Celta Vigo (R.Wolski - W.Jagoda)

 

Niedziela, 02.11:

11:45, 13:55 | Canal+Sport | Grana Niedziela (Ż.Żyżyński, goście: L.Orłowski, M.Murawski)

11:55 | Canal+Sport | Athletic - Sevilla (P.Laboga - L.Orłowski)

16:55 | Canal+Family2 | Villarreal - Valencia (A.Marchliński - L.Orłowski)

 

 

LIGUE 1:

Sobota, 01.11:

16:55 | nSport+ | Lorient - PSG (K.Marciniak - S.Białas)

Niedziela, 02.11:

20:55 | nSport+ | Olympique Marsylia - Lens (R.Dębiński - S.Białas)

 

 

SERIE A:

Sobota, 01.11:

14:55 | Canal+Family2 | Napoli - Roma (B.Gleń - T.Lipiński)

20:40 | Canal+Family2 | Parma - Inter (C.Olbrycht - F.Surma)

 

 

LIGA MSITRZÓW EHF:

Niedziela, 02.11:

17:50 | nSport+ | Selgros Lublin - Metz Handball (T.Dryła - I.Nabożna, reporter: P.Karpiński)

 

W rozpisce moga pojawic sie zmiany, o których poinformuje. Rozpiska na europejskie puchary w czwartek.

 

PS: Wszystkie mecze kosza w najblziszy weekend (euroliga, nba) skomentuje Wojtek Michalowicz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie. Dawne n kojarzyło mi się z trzema komentatorami, którzy byli mniej lub bardziej w cieniu Ryczela i Kalinowskiego, a mianowicie Gleń (no może w jego wypadku to określenie "w cieniu" trochę na wyrost), Marchliński i... Zabijak. Ostatnio co pamiętam to komentował mecze Pucharu Polski na antenie TVN Turbo. @Artek1008, wiadomo co z nim? Jest może gdzieś tam dalej w redakcji? Nie był to w końcu jakieś zły komentator jak pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też do Jagody nie mam nic, jest spoko. Marchlinski ma czasem takie dołki, ale to dla mnie nadal czołówka w nc+. Gleń jest spoko, lubiłem komentarz Ryczela, ale on płaci bza swój błąd.

 

Zabijak, co ciekawe sam zrezygnował z pracy w nc+. In ma teraz jakąś swoją firmę, dziwne trochę bo miał być etatowym komentatorem ekstraklasy i Premier League, a on rezygnuje :D Ale dzięki niemu, jak słyszałem, pracę zachował Robert Skrzyñski.

 

Z byłej enki to i tak najlepszy chyba jest Tomasz Dryła, świetny komentator. Szkoda, ze piłkę dostaje jako zapychacz grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Smokowski to żaden wybitny komentator. Fajnie się go słucha, ale emocji kompletnie nie potrafi przekazać. 0 wczucia się w atmosferę meczu, 0 jakiegokolwiek "podniecenia" przy ładne akcji, 0 jakiegokolwiek podniesienia głosu przy bramkach. Do studia nadaje się jak mało kto i jest w tym kapitalny, ale komentatorka raczej wybitna nie jest u niego. Taka średnia półka, bo do Wolskiego ( numer 1 w Polsce ) czy Pełki i Twarowskiego to brakuje mi kilka poziomów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię słuchać komentarza Smokowskiego, w odróżnieniu od Marchlińskiego. Kto lepszy pytasz? Bardziej zasadne jest pytanie kto jest gorszym komentatorem? To ja już wybieram Durdę i Skrzyńskiego, że o Dębińskim nie wspomnę, którego wolę jako komentatora niż prowadzącego studio. Naprawdę trudno mi znaleźć gorszego niż Marchliński- może Ryczel?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z oceną Smokowskiego jako komentatora mam problem: bez wątpienia świetnie zna się na piłce, ma dużo do powiedzenia, nie prawi banałów, jest dowcipny i - za co chyba najbardziej go cenię - znakomicie operuje językiem, ma świetną dykcję i bogate słownictwo. Jedyny minus to brak większych emocji. Nie stanowi to większego problemu przy Ligue 1 i Ekstraklasie, ale już na Ligę Mistrzów tego poweru brakuje. Ale suma wychodzi na plus.

 

Marchliński z kolei ma świetny głos, robi emocje, nie ma większych wpadek, ale też rzadko kiedy powie coś odkrywczego. Ot, komentuje co widzi. Smoku jest pod tym względem bystrzejszy

 

Wg mnie obaj to dobrzy komentatorzy, choć słabsi od postaci takich jak: Twarowski, Wolski, Pełka czy Rosłoń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smokowski raz komentował razem z Borkiem i to był kapitalny duet.

 

Kiedyś Smoku dostał nawet nagrodę za najlepszego komentatora, kiedyś byłe lepszy, teraz się nieco zepsuł.

 

Szkoda mi Chałaśkiewicza, koleś miał umiejętności i naprawdę fajnie komentował w N - jeden z lepszych obok Zabijaka ze starej Nki.

Szkoda, że Zabijaka nie posłuchamy już.

Chałaśkiewicz ostatnio komentował z Borkiem na Eurosporcie i wyszło świetnie, miłe zaskoczenie.

Nie zdziwie się, jak CP podkupi Chałaśkiewicza i ten będzie komentował z Borkiem mecze reprezentacji Polski.

 

Ale i tak nadal mi się marzy powtórka - jakiś mecz z duetem Borek - Smoku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laskowski Borek?

 

Ma ktoś nagrane albo jakieś źródło komentarza Borka jak jeszcze był w C+? szukałem i szukałem komentarza Borka jeszcze za czasów C+ i nic nie znalazłem. Nawet w studio go nie widziałem. Widziałem go w roli reportera w Canal+. Komentować komentował mecze, lecz nie mogę nigdzie znaleźć źródła żadnego z jego komentarzem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogliby coś zrobić z tymi komentatorami od Serie A, gdzie poza Surmą nikt mnie nie przekonuje. Nie dość, że liga ze względu na swoją specyfikę jest "ciężka" do oglądania to na dodatek komentatorzy nie dodają jakości. Jak mecze były w n-ce i komentowali je Marchliński i Kalinowski to bardziej mi się podobało. Co do Kalinowskiego to wiadomo co się z nim dzieje? Ostatni raz jak się nie mylę to słyszałem go w fazie grupowej LE zeszłego sezonu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laskowski Borek?

 

Ma ktoś nagrane albo jakieś źródło komentarza Borka jak jeszcze był w C+? szukałem i szukałem komentarza Borka jeszcze za czasów C+ i nic nie znalazłem. Nawet w studio go nie widziałem. Widziałem go w roli reportera w Canal+. Komentować komentował mecze, lecz nie mogę nigdzie znaleźć źródła żadnego z jego komentarzem

 

Nie chce mi się bawić ze wstawianiem linku, bo jestem na telefonie, ale wpisz sobie na YT Puchar Ligi 2000 Legia-Polonia, właśnie ten mecz komentował Laskowski z Borkiem.

 

Co do Kalinowskiego - skomentował ćwierćfinały LE Alkmaar-Benfica, coś w Klubie Kibica przy okazji multiligi, poprowadził ze dwa razy multiligę i tyle. Nadal pracuje w nc+, bo nawet wisi jego blog na stronie, ale został baaardzo zdegradowany. Mnie to nie przeszkadza, bo uważam go za jednego z najgorszych komentatorów, ale dla gościa, który skomentował w swojej karierze: mecze reprezentacji Polski (w Wizji Sport), polskie kluby w europejskich pucharach (TVN) czy finał LM (nSport), to trochę potwarz chyba :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, Kalinowski parę razy coś zrobił w poprzednim sezonie, teraz już dla nc+ nie pracuje (Czasem mu zaproponuja zrobienie materialu czy cos, ale to na takiej zasadzie jak Personowie komentuja Golf. Przychodza, szykuja sie do transmisji, robia to i dostaja kase. Nie ma wobec niego zadnych zobowiazan, jest teraz freelancerem). Jedynie czasami też robi dla redakcji sportowej Tvn, Ale ogólnie jest już na "emeryturze" :D

W mojej opinii to też nie jest jakiś super komentator, choć wydaje mi się, że jako reporter czy coś by się nadał.

 

Laboga jest bardzo dobrym komentatorem, a jescze lepszym reporterem. O co Ci chodzi? ;)

 

@Arkon, bardzo rzadko spotykam się z takimi opiniami o Marchlinskim. Ciekawe, dla wielu to jeden z lepszych w nc+. Ale spoko, każdy ma swoje zdanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko.

jesli nie przedłużą praw do ekstraklasy to 1/3 komentatorow trzeba bedzie zwolnić.

mozna wtedy pozbyc sie miernot po bylej N plus O!Labogi:)

 

Co jak co ale Ekstraklasę raczej przedłużą. Trzeba co prawda dopłacić 20mln, bo kwota za sezon wzrośnie ze 130mln do 150mln, ale oglądalność jest rzędu 200 do 300 tys. Obawiam się, że nc zrezygnuje z Serie A. Według informacji MP & Silva zapłacił za prawa międzynarodowe 60% więcej niż poprzednim razem.

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/li ... raju/7mwq0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...