Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja osobiście nie jestem entuzjastą multiligi na etapie fazy grupowej. Niby się mnóstwo dzieje, niby są emocje, ale w efekcie mam wrażenie, jakbym nie obejrzał niczego :) Co innego przy 1/8 finału, kiedy są dwa ciekawe mecze i trudno się zdecydować. Ale oczywiście - co kto lubi i dobrze, że multiliga wraca. Szkoda, że kosztem jednego meczu... w zeszłym sezonie dało się to pogodzić, a nie mogę uwierzyć, że ogarnięcie multiligi to aż takie koszty. nc+ sama na siebie ściąga krytykę widzów i innych dziennikarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy, nie martw się. Nc+ walczy o przedłużenie praw do LE ;)

 

NBA mialobyc cały sezon w HD, więc to być może błąd w rozpisce :P

 

PIŁKA RĘCZNA:

Czwartek, 13.11.2014:

18:15 | Canal+Sport | Studio EHF (P.Karpiński; gośc: R.Lis)

18:45 | Canal+Sport | Orlen Wisła Płock - KIF Kolding Kopenhaga (KK.Bandych - J.Cieślikowski)

Sobota, 15.11.2014:

18:55 | nSport+ | Vardar - Veszprem (P.Karpiński - J.Cieślikowski)

20:55 | nSport+ | Flensburg - FC Barcelona (T.Dryła - M.Matysik)

Niedziela, 16.11.2014:

13:50 | nSport+ | MKS Selgros Lublin - Baia Mare (T.Dryła - I.Nabożna; reporter: P.Karpiński)

16:50 | Canal+Sport | Aalborg - Vive Tauron Kielce (K.Bandych - R.Lis)

 

Mecz Euroligi skomentują Wojtek Michałowicz i Hubert Radke. NBA jeszcze nie ustalono, dziwne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LE jest teraz ciekawa z dwóch względów: większe prawdopodobieństwo polskiego zespołu niż w Lidze Mistrzów (oby już niedługo), a teraz po zmianie zasad, że zwycięzca gra w Lidze Mistrzów, czołowe ekipy będą traktowały te rozgrywki na prawdę serio. Warto więc je przedłużyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Euroligi to owszem, mogliby dać więcej (chyba, bo kto ich wie jaką mają umowę) to jednak NBA nie dadzą rady zwiększyć, bo mają już określoną pulę transmisji na dany tydzień. W ramach pocieszenia masz Ligę Mistrzów w ręczną, a za tydzień powrót do ligowej piłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czwartek, 13.11:

20:40 | Canal+Sport | EA7 Emporio Armani Mediolan - PGE Turów Zgorzelec (M.Łopaciński - W.Kijanowski)

Piątek, 14.11:

04:00 | Canal+Sport | Los Angeles Lakers - San Antonio Spurs (W.Michałowicz - H.Radke)

Sobota, 15.11:

01:30 | Canal+Sport | Cleveland Cavaliers - Atlanta Hawks (M. Łopaciński - W. Kijanowski)

Niedziela, 16.11:

19:00 | Canal+Sport | New York Knicks - Denver Nuggets (T.Dryła - H.Radke)

 

Hehe, Łopaciński dwa razy, hehe. #nieśmieszne.

A Dryła w niedzielę ma dwa mecze (kosz i ręczna) i będzie musiał szybciutko z Lublina jechać do Warszawy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...