Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To chyba wręcz skandal, że nie będzie transmisji z rozpoczynającego się o godzinie 16:00 meczu trzeciego Manchesteru City z piątym Swansea City, a jutro będzie np. mecz jakiegoś Hull City (15 miejsce) z Tottenhamem Hotspur (12 miejsce) :/ Jeśli chodzi o to, że o tej samej porze jest mecz Chelsea Londyn - West Bromwich Albion, to przecież mogli sobie ten jeden mecz Chelsea odpuścić, bo i tak WBA jest dopiero trzynasty w tabeli, więc prawdopodobnie będzie to mecz do jednej bramki :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Franklin !!!!!!!!! :D nc+ też miało prawa, ale Polsayt po prostu więcej zapłacil i ma wyłączność.

 

Ja oceniam Wieszczyckiego na 2+ (w skali szkolnej), a Marchlinskiego na 4+. Spodziewałem się więcej, nie było źle, co prawda parę pomyłek zrobili. Wieszczu się gubil, mieszał się. Adam dużo emocji na szczęście, Wieszczu raczej ich nie okazywał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak oceniacie duet Marchlinski & Wieszczu? Dla mnie to było nieporozumienie.Babol z meczem w poprzednim sezonie z Villareal było miażdżycy.

Ja już wcześniej pisałem o swoich obawach co do Marchlińskiego, ale okazało się że Wieszczycki był jeszcze gorszy. Chyba ten duet nie ma przyszłości- może jakieś ochłapy w lidze francuskiej czy włoskiej dostaną :). Od hiszpańskiej niech trzymają się z daleka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już wcześniej, widocznie nieuważnie czytałeś :). Tak w skrócie- co do meczu Barcy to rzeczywiście gorzej wypadł Wieszczycki, ale przy złym komentatorze to nawet Wieszczu nie błyszczy. Pamiętasz jak zachwycałem się komentarzem Pełki i Wieszczyckiego na meczu Bełchatów- Legia? W ciągu jednego dnia formę stracił? Chemii brak, a Marchliński to oprócz fajnego głosu nic więcej- merytorycznie nieprzygotowany, często popełnia błędy. Taki Canalowy Szpakowski :). Na szczęście nie jestem sam w krytyce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysztof Przytuła prawdopodobnie zostanie asystentem nowego trenera Widzewa Wojciecha Stawowego. To oznacza chyba, że przestanie być ekspertem nc+.

 

Stawowy przyjechał do Łodzi nie tylko na mecz. Po jego zakończeniu jeszcze przez kilka godzin ustalał szczegóły swojej pracy w Widzewie. Rozmawiał m.in. o sztabie szkoleniowym. Podobno chciałby, aby pracowali z nim ci sami asystenci, co w Miedzi: Krzysztof Przytuła i Marcin Gabor. Pierwszy z nich zresztą też był na meczu. Jego zatrudnienie warunkowane jest jednak załatwieniem spraw związanych z umową z nc+. Przytuła jest bowiem ekspertem tej stacji.

http://www.widzewiak.pl/newsroom/25774,Stawowy-ogladal-mecz-z-trybun.-Co-planuje-nowy-trener-i-kto-bedzie-z-nim-pracowal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 nadawców chce ENEA EKSTRALIGA ŻUŻLOWA ?

według nieoficjalnych informacji „Przeglądu Sportowego”, został właśnie rozstrzygnięty przetarg na prawa telewizyjne na lata 2016-2018 na Ekstraligę Żużlową. Na razie nie wiadomo jednak kto wygrał. Jak podaje dziennik, do przetargu stanęły szwedzki Viasat, amerykański Fox Sports, nc+, Cyfrowy Polsat oraz Eurosport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem twoich obiekcji. Uwierz, że sport można lepiej pokazywać niż robi to NC, spójrz na amerykańskie stacje czy nawet brytyjski Sky. Sposób prezentacji i opakowanie Premier League przez NBC Sports Network jest lata świetlne przed przaśnym przekazem w NC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...