Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie oszustwo, zweryfikowano głosy które były oddane z jednego ip

Głosowanie na Białorusi 2.0

 

Widzę, że ten pseudo kanał premium zaczął wprowadzać do swej oferty stricte łukaszenkowskie standardy.

 

Jednego dnia przewaga powalająca na korzyść jednych meczów. Mija noc i proporcje przechylają się w odwrotną stronę, bo... "sprawdziliśmy IP". I co z tego, że sprawdziliście IP?

 

Ja tam na ich stronie nie widziałem regulaminu, który mówi cokolwiek na temat IP. Druga sprawa to liczenie głosów. Po kiego grzyba to jawne głosowanie skoro wprowadza ludzi w błąd? Wychodzi na to, że nie ważne kto głosuje, ale ważne kto liczy głosy - to cytat Iosifa Wissarionowicza Dżugaszwiliego znanego bardziej jako Józef Stalin.

 

No ładnie... zacząłem swój wywód od Białorusi, a skończyłem na ZSRR.

 

Witamy w świecie Canal+

 

facepalm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest pasja i praca, a ja wiem, ze taki Nahorny czy Roslon, o SerieA pojecie maja male :)

 

Wiadomo, teraz spokojnie mogliby sie przygotowac, ale ja wole Lipinskiego, Olbrychta, Surme, którzy SerieA kochaja i wiedza o niej duzo :) Nie ogladam tej ligi czesto, ale jak jzu wlacze, to Surma i Lipinski wiedza powalaja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary przestań stekac ze tylko dzieci kibicują Barcelonie.Ja wolę oglądać Atletico niż Juve.Liga włoska oska w ostatnich latach nie ma co się równać do hiszpańskiej.

Aha czyli, że jak Polsat stanie kiedyś przed dylematem czy pokazać mecz Hiszpanii z ogórkami czy Grecji z ogórkami to postawi na tych drugich bo na mundialu wypadli lepiej? :lol:

 

Co do popularności klubów w naszym kraju to pod tym względem Atletico do pięt nie dorasta Juve.

 

 

C+ wybrał mniejsze zło i olał kibiców Serie A,po których spłynie to jak po kaczce , bo już zdążyliśmy się przywyczaić że stacja nas olewa od dawna.

jw.

 

Między innymi dlatego Serie A ma tak małą oglądalność, bo fani calcio już dawno zrazili się do tej amatorszczyzny serwowanej przez C+. Powody te już wymieniałem w innym wątku:

viewtopic.php?f=11&t=37&start=5445

 

Zresztą płacenie abonamentu dla dwóch meczów w HD to jakiś żart.

 

Mam nadzieję że ktoś inny zabierze im prawa do Serie A i będzie to pokazywał normalnie.

Widziałem kiedyś taką akcję na facebooku "Ignoruj Serie A na antenie C+" i nie pozostaje mi nic innego jak się pod nią podpisać.

 

Nie oglądać i tyle. Niech słupki oglądalności powędrują w dół i może to sprawi, że C+ raz na zawsze zostawi Serie A w spokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla kogoś kto ma nc+ głównie dla ligi angielskiej i narzeka że albo mało meczy to z tego względu że BskyB ogranicza na teren Europy max do 4 meczy na weekend więcej można obejrzeć tylko na Bein Sport właśnie dlatego teraz jest Bein Sport a nie AJS

 

a że łatwo tego się raczej nie zrobi to najlepszym wyjściem jest roczne abo zestawów z IPTV

 

Głównie liga Angielska kasuje za rynek Azjatycki dlatego tyle meczy jest o 15 w soboty.

 

Ciekawe czy u nas będzie Bein Sport chociaż nigdzie nie ma org ścieżki audio wszędzie na dany kraj dana fonia czy to francuski czy hiszpański czy arabski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że ktoś inny zabierze im prawa do Serie A i będzie to pokazywał normalnie.

Żebyś nie wykrakał, już ostatnio gdyby nie nc+, to pies z kulawą nogą nie był zainteresowany pokazywaniem Serie A. Znowu będzie narzekanie, że nikt nie chce tego pokazywać. Polacy nie potrafią się cieszyć z tego co mają. Zaręczam Ci, że może być gorzej. UFC nikt nie pokazuje, mistrzostw świata w kosza też- przykłady można mnożyć.

 

Prawa były podobno droższe, bo sprzedawane w pakiecie z Ligą Mistrzów piłkarzy ręcznych więc to nie jest tak, że Serie A nikt nie chciał.

 

Zauważ, że gdy tylko nadarzyła się okazja na sublicencję to od razu skorzystała z tego Orange sport, a to raczej nie świadczy o małym zainteresowaniu.

 

A jeśli sprawdziłby się czarny scenariusz i włoska liga nie zagościłaby w polskich domach świadczyłoby to o:

- degeneracji polskich kanałów sportowych. Powiedzenie "być sto lat za Murzynami" w tej sytuacji nigdy nie byłoby tak prawdziwe. Gdy rok temu widziałem zestawienie do ilu krajów dociera Serie A to pod tym względem lepiej prezentowała się tylko Premier League i... El Clasico (nie liga hiszpańska jako całość tylko ten jeden konkretny mecz).

 

Z ciekawości pogrzebałem trochę na forum Canal+ i wygrzebałem tam takie oto interesujące wypowiedzi (kiedy trwał ten teatrzyk kto pokaże Serie A), które niejako potwierdzają to co napisałem:

Canal+ w ogóle spada na psy niestety. W 1999 gdy rozpoczynałam z nim przygodę mieli Ligę Polską, Bundesligę, La Liga, Serie A, Ligue 1, Premier League, Golden League, Żużel, F1, dobry boks zawodowy, a teraz śmiesznie tłumaczą, że Serie A się nie opłaca.... a komu się opłacają śmieszne turnieje tenisowe z jakiś dziwnych miejsc.

 

Fiorentina - Udinese, Italian Serie A - Week 1, 25.08.2012

Al Jazeera Sport +1

Al Jazeera Sport HD1

Arena Sport 3HD (cro)

Arena Sport 4 (srb)

beIN Sport 1 / HD

C+ Multideporte 1

C+ Sport 3 (nor)

C+ Sport Extra HD

Canal 8 Sport (den)

NTV Plus Futbol 2 / HD

OTE Sport 2

OTE Sport HD

Setanta Ireland

Setanta Sports Euro Asia

Sky Calcio 1 / HD

Sky Super Calcio / HD

Sport TV4

SportKlub (hungary)

SuperSport 7 (sa)

TRK Futbol+

TV4 Sport Xtra HD (swe)

CYP: Cytavision Sports 1

ITA: Premium Calcio

MLT: GO Sports 1

SUI: TeleClub Sport

USA: beIN Sport

 

Na Węgry się opłaca, Chorwacja, Serbia, Norwegia też, a do Polski nie. Gdzie tu logika?

 

Drogi (w sensie ceny również) Canal+ jutrzejszy mecz AS Roma - Catania bedzie transmitowny m.in. do Sudanu Południowego, Gabonu, Somalii bo tam się opłaca

 

Algeria Al Jazeera Sports +7, Al Jazeera Sports HD1

Angola SuperSport Select

Bahrain Al Jazeera Sports HD1, Al Jazeera Sports +7

Benin SuperSport Select

Bosnia Arena Sport 4 Serbia

Botswana SuperSport Select

Burkina Faso SuperSport Select

Burundi SuperSport Select

Cameroon SuperSport Select

Cape Verde SuperSport Select

Central African Republic SuperSport Select

Chad Al Jazeera Sports HD1, SuperSport Select, Al Jazeera Sports +7

Comoros SuperSport Select

Congo SuperSport Select

Congo DR SuperSport Select

Costa Rica ESPN DOS

Croatia Arena Sport 4 Serbia

Côte d'Ivoire SuperSport Select

Djibouti SuperSport Select

Dominican Republic ESPN DOS

Egypt Al Jazeera Sports HD1, Al Jazeera Sports +7

El Salvador ESPN DOS

Equatorial Guinea SuperSport Select

Eritrea SuperSport Select

Ethiopia SuperSport Select, Al Jazeera Sports +7, Al Jazeera Sports HD1

France Foot+

Gabon SuperSport Select

Gambia SuperSport Select

Ghana SuperSport Select

Guatemala ESPN DOS

Guinea SuperSport Select

Guinea-Bissau SuperSport Select

Honduras ESPN DOS

Iraq Al Jazeera Sports +7, Al Jazeera Sports HD1

Israel Sport 2

Italy Sky Calcio 3

Jordan Al Jazeera Sports HD1, Al Jazeera Sports +7

Kenya SuperSport Select

Kuwait Al Jazeera Sports HD1, Al Jazeera Sports +7

Lebanon Al Jazeera Sports HD1, Al Jazeera Sports +7

Lesotho SuperSport Select

Liberia SuperSport Select

Libya Al Jazeera Sports +7, Al Jazeera Sports HD1

Madagascar SuperSport Select

Malawi SuperSport Select

Mali SuperSport Select

Mauritania Al Jazeera Sports +7, Al Jazeera Sports HD1

Mauritius SuperSport Select

Mexico ESPN DOS

Montenegro Arena Sport 4 Serbia

Morocco Al Jazeera Sports HD1, Al Jazeera Sports +7

Mozambique SuperSport Select

Namibia SuperSport Select

Niger SuperSport Select

Nigeria SuperSport 7 Nigeria, SuperSport Select

Oman Al Jazeera Sports +7, Al Jazeera Sports HD1

Palestine Al Jazeera Sports +7, Al Jazeera Sports HD1

Panama ESPN DOS

Qatar Al Jazeera Sports HD1, Al Jazeera Sports +7

Rwanda SuperSport Select

Saudi Arabia Al Jazeera Sports HD1, Al Jazeera Sports +7

Senegal Al Jazeera Sports +7, SuperSport Select, Al Jazeera Sports HD1

Serbia A rena Sport 4 Serbia

Seychelles SuperSport Select

Sierra Leone SuperSport Select

Somalia Al Jazeera Sports HD1, Al Jazeera Sports +7

South Africa SuperSport Select, SuperSport 7, SuperSport Maximo 2

South Sudan SuperSport Select

Sudan Al Jazeera Sports +7, Al Jazeera Sports HD1

Swaziland SuperSport Select

Syria Al Jazeera Sports HD1, Al Jazeera Sports +7

Sao Tomé and Prín[beep] SuperSport Select

Tanzania SuperSport Select

Togo SuperSport Select

Tunisia Al Jazeera Sports HD1, Al Jazeera Sports +7

Uganda SuperSport Select

United Arab Emirates Al Jazeera Sports +7, Al Jazeera Sports HD1

Venezuela ESPN Dos Venezuela

Yemen Al Jazeera Sports HD1, Al Jazeera Sports +7

Zambia SuperSport Select

Zimbabwe SuperSport Select

Jak rozumiem kanał SuperSport Select działa na zasadzie Al Jazeery Sport czyli obejmuje region prawie całej "czarnej Afryki".

 

 

Apeluję też do tych, którzy dają się zwieść powszechnej modzie na Bundesligę w naszym kraju oraz powszechnemu deprecjonowaniu znaczenia Serie A. Panie i Panowie wyściubcie łaskawie nos poza Polskę. Macie internet, macie facebooka. Poczytajcie, porozglądajcie się dookoła. Zobaczcie ilu fanów na facebooku mają oficjalne profile będących na fali wznoszącej Borussii Dortmund czy Bayernu Monachium, a ile będącego na przeciwnym biegunie Milanu. Zerknijcie ile oficjalnych i nieoficjalnych fanklubów na całym świecie mają włoskie kluby, a ile niemieckie. Przykładowo zerknijcie na jakiś pierwszy lepszy fanklub Juventusu działający na terytorium... Indonezji:

 

Polacy pod tym względem wcale gorzej nie wypadają. Powiedzcie mi proszę, który inny polski fan klub potrafiłby przetłumaczyć, współwydać i dobrze sprzedać w krótkim czasie cztery autobiografie swoich ulubieńców? Żaden.

 

Ktoś tu pisał o Atletico Madryt. Pany, a od kiedy polska strona fanów Atletico Madryt działa w polskim internecie? Od roku? Dwóch? Byłem u nich ostatnio na stronie to chłopoki dopiero się organizowali żeby wyjechać na jakiś wyjazd do Madrytu. Przykładowo polscy fani Fiorentiny od wielu już lat podróżują za swoimi ulubieńcami. Fejm ich ulubieńców nie jest im do niczego potrzebny.

 

Kończąc swój wywód rzucę jeszcze na potwierdzenie swojej tezy o gigantycznym zainteresowaniu meczami Serie A na świecie takiego oto newsa:

http://www.insideworldfootball.com/worl ... or-serie-a

5,5 miliarda euro z niczego się nie bierze.

 

Życie. Internetowi napinacze z Polski szczekają, a ogólnoświatowe zainteresowanie włoską piłką ma się dobrze i jedzie dalej na paliwie o wartości miliarda euro dziś i 5,5 miliarda w niedalekiej perspektywie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko spoko. Canal+ pewnie oleje Serie A jak im się skończy umowa i ciekawe jestem gdzie wtedy będziesz oglądał te swoje "marne" 2 mecze w kolejce. :lol2: Pewnie solorz rzuci na stół grube miliony i następnie będzie emitował każdy mecz na specjalnym kanale premium za 30zł/mc. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawa były podobno droższe, bo sprzedawane w pakiecie z Ligą Mistrzów piłkarzy ręcznych więc to nie jest tak, że Serie A nikt nie chciał.

No tak, tyle, że właśnie Polsat pokazuje chętnie piłkę ręczną i ten myk był chyba zrobiony właśnie po to, żeby zachęcić Polsat do zakupu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko spoko. Canal+ pewnie oleje Serie A jak im się skończy umowa i ciekawe jestem gdzie wtedy będziesz oglądał te swoje "marne" 2 mecze w kolejce. :lol2: Pewnie solorz rzuci na stół grube miliony i następnie będzie emitował każdy mecz na specjalnym kanale premium za 30zł/mc. :lol2:

Trudno mi sobie wyobrazić większą amatorkę niż ta w wykonaniu C+ :roll:

 

A pomysł pokazywania Serie A w systemie PPV bardzo interesujący. Gdyby gwarantował 5 meczów na kolejkę za 30 zł/miesięcznie brałbym.

 

Prawa były podobno droższe, bo sprzedawane w pakiecie z Ligą Mistrzów piłkarzy ręcznych więc to nie jest tak, że Serie A nikt nie chciał.

No tak, tyle, że właśnie Polsat pokazuje chętnie piłkę ręczną i ten myk był chyba zrobiony właśnie po to, żeby zachęcić Polsat do zakupu :)

No ale skoro cena się nie zgadzała. Ta transakcja to taka trochę na zasadzie, że idziesz do sklepu z myślą o zakupie kina domowego za 3000 złotych, a ktoś zamiast tego proponuje Ci telewizor w pakiecie z kinem domowym za 8000 złotych... Ty nalegasz tylko na kino domowe, a sprzedawca wciska Ci jeszcze telewizor, którego nie potrzebujesz, bo drogi w cenie i utrzymaniu.

 

W przypadku Polsatu mogło być podobnie. Polsat ma tylko 2 anteny sportowe w HD i mnóstwo nakupowanych praw. Też nie wydaje mi się, że stać ich na wyłożenie konkretnych pieniędzy na poważną zagraniczną ligę. Myślę, że priorytety w tej stacji są inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko spoko. Canal+ pewnie oleje Serie A jak im się skończy umowa i ciekawe jestem gdzie wtedy będziesz oglądał te swoje "marne" 2 mecze w kolejce. :lol2: Pewnie solorz rzuci na stół grube miliony i następnie będzie emitował każdy mecz na specjalnym kanale premium za 30zł/mc. :lol2:

Trudno mi sobie wyobrazić większą amatorkę niż ta w wykonaniu C+ :roll:

 

A pomysł pokazywania Serie A w systemie PPV bardzo interesujący. Gdyby gwarantował 5 meczów na kolejkę za 30 zł/miesięcznie brałbym.

 

Prawa były podobno droższe, bo sprzedawane w pakiecie z Ligą Mistrzów piłkarzy ręcznych więc to nie jest tak, że Serie A nikt nie chciał.

No tak, tyle, że właśnie Polsat pokazuje chętnie piłkę ręczną i ten myk był chyba zrobiony właśnie po to, żeby zachęcić Polsat do zakupu :)

No ale skoro cena się nie zgadzała. Ta transakcja to taka trochę na zasadzie, że idziesz do sklepu z myślą o zakupie kina domowego za 3000 złotych, a ktoś zamiast tego proponuje Ci telewizor w pakiecie z kinem domowym za 8000 złotych... Ty nalegasz tylko na kino domowe, a sprzedawca wciska Ci jeszcze telewizor, którego nie potrzebujesz, bo drogi w cenie i utrzymaniu.

 

W przypadku Polsatu mogło być podobnie. Polsat ma tylko 2 anteny sportowe w HD i mnóstwo nakupowanych praw. Też nie wydaje mi się, że stać ich na wyłożenie konkretnych pieniędzy na poważną zagraniczną ligę. Myślę, że priorytety w tej stacji są inne.

 

 

Alf, zacznij myśleć realistycznie, przestań sam siebie oszukiwać i się rozpisywaćć D

 

W Polsce zainteresowanie SerieA jest małe, nie jest to w cale wina nc+, ale ogólnie taka jest prawda. Ja wolę sobie włączyć LaLiga niż często nudna, Liga Włoską. W dodatku w Polsce też jest stereotyp, w mojej opinii prawidłowy, że Liga Włoska jest nudna. I jest, czasami sobie włączę mecz tejże ligi, gdyby nie komentatorzy, których nc+ ma fajnych (Polsat tez się, mam na mysli Lepe krory robi Puchar Włoch) to bym wyłączył po 10 minutach. Zazwyczaj przyłączam w przerwie, piłka nożna to coś w stylu Premier League, Bundeslige, akcja za akcje, emocje, a przez wspomniane 45min to widzę jedynie często słabą murawę i podawanie piłki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi sobie wyobrazić większą amatorkę niż ta w wykonaniu C+ :roll:

 

A pomysł pokazywania Serie A w systemie PPV bardzo interesujący. Gdyby gwarantował 5 meczów na kolejkę za 30 zł/miesięcznie brałbym.

Ciekawe jak dużo osób myśli podobnie, mam nadzieję, że niewielu. Jeśli Serie A miałaby kosztować 30 zł, to ile powinna kosztować liga angielska, hiszpańska, polska i Liga Mistrzów!? Ależ ten Canal+ jest tani :).

 

Nie każdego interesuje Premier League czy La Liga.

 

Ja wolałbym oglądać swoją ulubioną ligę, ale w większym wymiarze. Nie z dwoma meczami na kolejkę. Bo dwa mecze na kolejkę to sobie mogą oglądać fani Scottish Premier League, ale nie fani Serie A.

 

Gdy jeszcze byłem abonentem C+ nie mogłem znieść sytuacji kiedy płaciłem pieniądze za abonament, a C+ serwował mi wybiórczo mecze Juventusu, Milanu, Interu, Romy, Lazio, Fiorentiny, Napoli, bo... anten brakowało, bo wielka stacja premium łaskawie zakupiła najmniejszy pakiet meczów. A już największe katusze przeżywałem gdy czekałem na mecz Romy, której nie widziałem ze 7-8 kolejek, a Canal+ puścił mi ten mecz z 15 minutowym poślizgiem, bo kontrowersje w Lidze+Extra się przedłużyły. Warto zaznaczyć, że nie pierwsza i nie ostatnia była to sytuacja. Raz było 5 minut spóźnienia, raz pamiętam zdarzyło się, że najpierw walnęli reklamy, a potem transmisja wystartowała od 10 minuty. Tym razem poślizgu nie było...

 

Gwoździem do trumny mojej rozłąki z C+ był sezon 2011/2012 i... brak ceremonii wręczania pucharu. Brak wisienki na torcie. Człowiek śledzi 38 kolejek ligowych, a C+ robi deadline po ostatnim gwizdku. Łooo matko co za amatorszczyzna.

 

I jeśli ktoś myśli, że to był wyjątek to grubo się myli. Nie był to wyjątek, bo w sezonie 2009/2010 kiedy prawa do meczów Serie A miał też Polsat Sport traf sprawił, że... to właśnie Polsat pokazał ceremonię wręczenia pucharu. Inter grał wówczas mecz na wyjeździe.

 

Nie zobaczyć ceremonii Interu pod wodzą Jose Mourinho, który w tamtym sezonie zgarnia potrójną koronę i Juventusu pod batutą Antonio Conte, który się odrodził to dla fana calcio takie nie fajne. Ostatecznie ceremonię live Juventusu obejrzałem FTA na Rai Due, ale niesmak i tak pozostał.

 

Tak sobie myślę, że najlepiej to mają obecnie fani Bundesligi. Eurosport 2...

 

5 meczów na kolejkę + 2.Bundesliga + magazyny + jakieś okolicznościowe reportaże. Wszystkie mecze w HD. Czego chcieć więcej? Canal+ jest im do niczego nie potrzebny, ba myślę, że sam C+ takiej dawki meczów by im nie zapewnił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oszukujmy się @Projekt Alf, nawet wyniki oglądalności pokazują, że Serie A jest daleko w tyle za ligą angielską, hiszpańską czy polską. Nie przesadzajmy w nc+ masz trzy mecze Serie A, to jest mało?

P.S. Gdybyś był łaskaw zajrzeć do tematu "Transfery" i udzielić mi odpowiedzi jako specjalista od Serie A :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemem Serie A nie są tylko nudne mecze, bo owszem, zdarzają się czasem tragiczne spotkania, ale często jest tak, że jednak emocje w meczach są, tylko stare stadiony i korupcja. Spowodowała ona takie myślenie u nas w Polsce, że po co to oglądać skoro i tak wszystko jest ustawione. Zresztą wyniki w pucharach i raczej exodus gwiazd niż ich przybywanie też oglądalności nie poprawiają. Gdyby jeszcze było więcej Polaków to może byłoby inaczej, ale oprócz Glika nikt regularnie tam nie gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...