Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To się nazywa na siłę promowanie tego pakietu

Może mi ktoś wskazać gdzie w Europie na kanale filmowym są mecze? ja rozumiem kanały ogólne typu Polsat TVP ale są to kanały ogólnodostępne

Ja wiem że C+ family jest nazwany kanałem filmowo sportowym ale sportu to tam jest 0 kiedy jest przerwa reprezentacyjna i nie ma rozgrywek

W takim razie po co są serwisy n36/37?

 

El Cassico zawsze będzie na C+ SPort bo są to mecze premium a w tym sezonie będą to "najdroższe mecze" jeśli chodzi o wartość piłkarzy chyba blisko 1 mld euro będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to jest z meczami La Liga i Realu Madryt w tym sezonie? będzie tylko w C+Family ? bo ostatnio zauważyłem że wszystkie mecze były i będą właśnie na tym kanale

czy jednak będą też na C+sport w najbliższym czasie ?

 

Bo w weekendy jest ustalony schemat pewny transmisji z meczami T-Mobile Ekstraklasy na czele tj.

 

PT | 20:30 | T-Mobile Ekstraklasa

--

SB | 13:45 | Barclays Premier League

SB | 16:00 | Barclays Premier League

SB | 18:00 | T-Mobile Ekstraklasa

SB | 20:30 | T-Mobile Ekstraklasa

SB | 22:45 | Liga+

--

ND | 15:30 | T-Mobile Ekstraklasa

ND | 18:00 | T-Mobile Ekstraklasa

ND | 20:00 | Liga+Extra

--

PN | 21:00 | Barclays Premier League

 

Środek tygodnia to zależy co jest rozgrywane. W przypadku UEFA Champions League, mecze dnia są na Canal+Sport.

W tygodniach lig krajowych pierwszeństwo ma liga polska, kiedy jej nie ma, to powinna być angielska, a jeśli ona nie jest rozgrywana to wtedy właśnie hiszpańska jest na antenie tej stacji.

 

Czasem są dobre zmiany (na podstawie poprzedniego sezonu), gdzie np. w sobotę o 16:00 było czasami spotkanie Liga BBVA zamiast meczu Barclays Premier League.

Co do innych meczów hiszpańskiej ligi, to może takie EC pokażą na Canal+Sport, ale najpierw trzeba poznać dokładną godzinę rozgrywania derbów Hiszpanii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, z jednej strony masz rację, ale myślisz, że aż takie pacany pracują w nc+? :D Po prostu mają odgórnie ustalone, że pokażą macz z 30minutowym opóźnieniem w nc+36, przy okazji na transmisji z opóźnieniem zaoszczą na kosztach :D Przecież gdyby mogli, to spokojnie by to zmnienili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, z jednej strony masz rację, ale myślisz, że aż takie pacany pracują w nc+? :D Po prostu mają odgórnie ustalone, że pokażą macz z 30minutowym opóźnieniem w nc+36, przy okazji na transmisji z opóźnieniem zaoszczą na kosztach :D Przecież gdyby mogli, to spokojnie by to zmnienili

 

 

Na czym zaoszczędzą ? Dostają gotowy produkt , wystarczy kilka guzików powciskać aby mecz był na danej antenie.Do tego mają kilkunastu komentatorów na etacie którym i tak muszą płacić czy skomentuje akurate ten mecz czy nie. Zwykłe lenistwo ze strony nc+ i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, z jednej strony masz rację, ale myślisz, że aż takie pacany pracują w nc+? :D Po prostu mają odgórnie ustalone, że pokażą macz z 30minutowym opóźnieniem w nc+36, przy okazji na transmisji z opóźnieniem zaoszczą na kosztach :D Przecież gdyby mogli, to spokojnie by to zmnienili

 

 

Na czym zaoszczędzą ? Dostają gotowy produkt , wystarczy kilka guzików powciskać aby mecz był na danej antenie.Do tego mają kilkunastu komentatorów na etacie którym i tak muszą płacić czy skomentuje akurate ten mecz czy nie. Zwykłe lenistwo ze strony nc+ i tyle.

To prawda, no nie wiem. Trzeba by zapytać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...