Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rennes- Paris SG Stefan Białas - Filip Adamus a nie Krzystof Bandych

Gąraczka Sobota - Piotr Salak a nie Sergiusz Ryczel

 

Puchar Davisa

komentują: Dawid Celt i Michał Chmela

I Wczorajszy mecz Olympique Lyon – AS Monaco, nSport+

komentują: Rafał Dębiński, Stefan Białas - Edward Durda

 

 

Durda komentowal Monaco?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wskaż mi sezon w La Liga, Premier League czy Bundeslidze gdzie w jednej kolejce padło 43 gole...

To może ja wskażę: sezon 2008/2009 w hiszpańskiej lidze Primera Division, kolejka 14 i padło w niej nawet o jedną bramkę więcej, czyli aż 44 gole :arrow:http://live-score.pl/pilkanozna/hiszpania/primera-division/2008-2009/wyniki.

W ostatnim sezonie też padła zbliżona liczba bramek, zresztą też w 14 kolejce ligi hiszpańskiej - padło w niej aż 42 gole :arrow:http://live-score.pl/pilkanozna/hiszpania/primera-division/2013-2014/wyniki, w angielskiej lidze Premier League to samo - 42 bramki w 31 kolejce minionego sezonu :arrow:http://live-score.pl/pilkanozna/anglia/premier-league/2013-2014/wyniki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku jak mnie denerwuje to,że nc+ ma prawa do Ligue2 a w ogóle tych praw nie wykorzystuje.Kanał 37 przez cały weekend wolny.Co za problem dać mecz już nawet może być bez komentarza,ale może być.Wkurza mnie to.To jest marnotractwo praw.

Może jak im się będą te prawa kończyć to puszczą jeden, czy dwa mecze na odczepnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość Premier League nadal tragiczna. Porównując mecze Arsenalu i Chelsea do obecnie rozgrywanego starcia Real - Atletico to przepaść. Czemu C+ nie reaguje to nie rozumiem, bo najlepsza liga świata nie może iść w takiej badziewnej jakości.

 

Tu mnie zasmuciłeś strasznie :D Tylko z powodu Premier League (no dobra, jeszcze LM) mam zamiar niedługo przedłużać umowę z dołożeniem C+, ale bym się wściekł gdyby transmitowali w gorszej jakości niż online (np. na streamsp to chyba nawet hd w 60fps, choć bitrate wiadomo taki sobie). Polski komentarz to mnie nawet nie interesuje, tylko właśnie jakość i niezawodność w przepływie transmisji. Z tą jakością to tak od zawsze czy od tego sezonu dopiero?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość Premier League nadal tragiczna. Porównując mecze Arsenalu i Chelsea do obecnie rozgrywanego starcia Real - Atletico to przepaść. Czemu C+ nie reaguje to nie rozumiem, bo najlepsza liga świata nie może iść w takiej badziewnej jakości.

 

Tu mnie zasmuciłeś strasznie :D Tylko z powodu Premier League (no dobra, jeszcze LM) mam zamiar niedługo przedłużać umowę z dołożeniem C+, ale bym się wściekł gdyby transmitowali w gorszej jakości niż online (np. na streamsp to chyba nawet hd w 60fps, choć bitrate wiadomo taki sobie). Polski komentarz to mnie nawet nie interesuje, tylko właśnie jakość i niezawodność w przepływie transmisji. Z tą jakością to tak od zawsze czy od tego sezonu dopiero?

Powiem Ci tak: problem z jakością zaczął się gdzieś od połowy zeszłego sezonu i jak do tej pory nic z tym nie zrobili. Na początku były problemy głównie z meczami o 16, ale teraz to wszystkie takie jakieś dziwne. Nie ma takiej wyrazistości jak podczas La Liga czy nawet Ligue 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś coś słyszał może o transmisji z GP Challenge z Lonigo 20.09 ?

W ostatnich latach C+ tylko raz pokazał Challenge na żywo (+ raz z odtworzenia) więc szanse na transmisje są raczej zerowe. Nikt inny w Polsce tych zawodów nie może pokazać, ponieważ prawa do nich są powiązane z SGP. Dlatego pozostaje zapewne relacja tekstowa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie wiem dlaczego tak olewają ten ważny turniej szczególnie że Polacy startują i nie raz wywalczą awans. To tak jakby nie pokazywać el. do euro albo mundialu innej dyscypliny mając prawa do głównego turnieju. Liczę więc choćby na odtworzenie a w sobotę posłucham sobie transmisji radiowej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...