Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Głosowanie na mecz w Canal+Family 2 :

 

wtorek : prowadzi Juventus - Malmo przed Olympiakos -Atletico

 

środa: Barcelona - APOEL niewieleo więcej % przed Roma-CSKA.

 

W tym miejscu proszę Was o głosowanie na mecz Romy.Rzymianie po latach wracają do LM,grają ładną szybką piłkę i mecz będzie o wiele bardziej ciekawy niż Barcelona - APOEL gdzie będą klepać tiki take od prawej do lewej w tą i z powrotem.

 

Ofensywa trwa.Niedawno była przepaść a dziś Romie niewiele brakuje. Chciałbym zobaczyć miny rozpieszczanych przez nc+ kibicòw Barcelony na wieść o braku transmisji.Raz poczuliby się jak fani innych drużyn prawie co tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zagłosowałem na wtorkowe starcie Olympiakosu z Atletico, w środę na mecz Romy ale wolałbym zobaczyć Athletic z Szachtarem.

@Sorek21 zaraz ktoś wklei link do głosowania na stronie Barcelony i tyle z głosowania a szkoda, bo nie wydaje mi się, żeby Apoel mógł sprawić jakąkolwiek niespodzianke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głosowanie na mecz w Canal+Family 2 :

 

wtorek : prowadzi Juventus - Malmo przed Olympiakos -Atletico

 

środa: Barcelona - APOEL niewieleo więcej % przed Roma-CSKA.

 

W tym miejscu proszę Was o głosowanie na mecz Romy.Rzymianie po latach wracają do LM,grają ładną szybką piłkę i mecz będzie o wiele bardziej ciekawy niż Barcelona - APOEL gdzie będą klepać tiki take od prawej do lewej w tą i z powrotem.

 

Ofensywa trwa.Niedawno była przepaść a dziś Romie niewiele brakuje. Chciałbym zobaczyć miny rozpieszczanych przez nc+ kibicòw Barcelony na wieść o braku transmisji.Raz poczuliby się jak fani innych drużyn prawie co tydzień.

 

@Sorek21

 

To był kiepski pomysł.

 

SK to bastion różnej maści antagonistów Serie A :crazy: i już widzę, że tych kilka koma Juve i Romie ubyło... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrym tropem co do strategii MP & Silva może być liga belgijska. To właśnie prawa do Jupiler Pro League były pierwszymi w portfolio firmy, które mogli sprzedawać na terenie kraju, w którym odbywają się rozgrywki. – Łącznie udało nam się podpisać tam osiemnaście kontraktów – zaznaczył Dalmiglio. Wszystkie mecze ligi belgijskiej pokazywane są w aż trzech telewizjach. Do tego osobno sprzedano prawa VOD (video on demand, czyli wideo na życzenie), internetowe, newsowe, do magazynów itd.

 

http://www.przegladsportowy.pl/pilka-no ... 1,381.html

 

W tej chwili NC+ płaci ok 125mln za sezon za ekskluzywne prawa.

 

Ciekawe, czy nowy pośrednik sprzeda jeden sezon za ok 150mln. Tyle mniej więcej gwarantuje.

 

Czy jest możliwy scenariusz, że np NC+ godzi się na utratę wyłączności ale daje za wszystkie mecze połowę mniej czyli ok 60- 65? Drugie tyle daje za całość polsat- który sygnalizował, że interesuje go albo wszystko albo nic. Reszta za ok 20 mln sprzedana jest innym mniejszym graczom oraz za inne formy dystrybucji i wszyscy są zadowoleni.

 

Ekstraklasa będzie dostępna praktycznie wszędzie, a operatorzy wydadzą mniej pieniędzy.

Problemem jest jeszcze sposób dystrybucji ekstraklasy. Czy NC+ będzie wówczas dalej transmitował spotkania głównie w kanale premium C+ czy też udostępni to w zdecydowanie bardziej dostępnym Nsport+, tak jak CP pewnie zrobi to w swoich polsatach sport?

 

Jeśli na początku miałem duże wątpliwości co do realności tego przedsięwzięcia, to teraz widzę , że jest to całkiem możliwe. NC+ na pewno straci wyłączność i tym samym część abonentów, którzy już nie będą skazani na oglądanie ekstraklasy w C+ ale jednocześnie zaoszczędzi ok 65mln rocznie co per saldo może okazać się korzystniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głosowanie na mecz w Canal+Family 2 :

 

wtorek : prowadzi Juventus - Malmo przed Olympiakos -Atletico

 

środa: Barcelona - APOEL niewieleo więcej % przed Roma-CSKA.

 

W tym miejscu proszę Was o głosowanie na mecz Romy.Rzymianie po latach wracają do LM,grają ładną szybką piłkę i mecz będzie o wiele bardziej ciekawy niż Barcelona - APOEL gdzie będą klepać tiki take od prawej do lewej w tą i z powrotem.

 

Ofensywa trwa.Niedawno była przepaść a dziś Romie niewiele brakuje. Chciałbym zobaczyć miny rozpieszczanych przez nc+ kibicòw Barcelony na wieść o braku transmisji.Raz poczuliby się jak fani innych drużyn prawie co tydzień.

 

@Sorek21

 

To był kiepski pomysł.

 

SK to bastion różnej maści antagonistów Serie A :crazy: i już widzę, że tych kilka koma Juve i Romie ubyło... :roll:

 

 

Czy będzie Barca czy Roma to generalnie mi to lata.Z dziciakami z gimnazjum się nie wygra...

 

Ale ja i moi kumple nie odpuścimy meczu Juve we wtorek.Poszły posty i jest wsparcie z zagranicznych for poświęconych Starej Damie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu też nadeszła burza w postaci bezsensownej dyskusji- która liga jest lepsza!? Na szczęście na nc+ mamy możliwość śledzenia WSZYSTKICH najlepszych lig, więc czemu służy ten spór? Może ja dziwny jestem, ale obejrzę "dania główne": wtorek Dortmund-Arsenal, środa Bayern- Man.City, a w czwartek Legia- Lokeren :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głosowanie na mecz w Canal+Family 2 :

 

wtorek : prowadzi Juventus - Malmo przed Olympiakos -Atletico

 

środa: Barcelona - APOEL niewieleo więcej % przed Roma-CSKA.

 

W tym miejscu proszę Was o głosowanie na mecz Romy.Rzymianie po latach wracają do LM,grają ładną szybką piłkę i mecz będzie o wiele bardziej ciekawy niż Barcelona - APOEL gdzie będą klepać tiki take od prawej do lewej w tą i z powrotem.

 

Ofensywa trwa.Niedawno była przepaść a dziś Romie niewiele brakuje. Chciałbym zobaczyć miny rozpieszczanych przez nc+ kibicòw Barcelony na wieść o braku transmisji.Raz poczuliby się jak fani innych drużyn prawie co tydzień.

 

@Sorek21

 

To był kiepski pomysł.

 

SK to bastion różnej maści antagonistów Serie A :crazy: i już widzę, że tych kilka koma Juve i Romie ubyło... :roll:

 

 

Czy będzie Barca czy Roma to generalnie mi to lata.Z dziciakami z gimnazjum się nie wygra...

 

Ale ja i moi kumple nie odpuścimy meczu Juve we wtorek.Poszły posty i jest wsparcie z zagranicznych for poświęconych Starej Damie.

I dlatego właśnie C+ powinien wycofać się z tego pomysłu. To samo było przy lidze angielskiej, to samo jest teraz przy Lidze Mistrzów. Ludzie nie dorośli do głosowania, bo zamiast głosować na najciekawszy mecz to głosują na mecz swojego klubu, a przy okazji robią jakieś akcje i apele o głosy na zagranicznych forach... Przez to np. będzie mecz APOEL - Barca zamiast Athletic - Szachtar czy Roma - CSKA. Gratulacje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...