Skocz do zawartości

Dekodery platformy CANAL+


andrzejgratis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem info z nc+, że dekoder Pace PVR nie jest już wpierany (odłączyli już Canal+VOD) i jest akcja wymiany dekoderów. 

http://ncplus.pl/wymiana-dekodera

Czy udało się komuś wymienić dekoder z miesięczną dzierżawą 0,00 zł? 

 

Akcja jest już niby od maja, ale warunki są delikatnie mówiąc złodziejskie, bo próbowałem wymienić swojego Turbo i w punkcie i przez telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę wdzięczny za podanie oferty wymiany dekodera Pace na Wifipremiumbox.

Na stronie nie jest on wymieniony, że można go wymienić.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dostałem taką informację: Informuję, że trwają prace modernizacyjne dotyczące usługi CANAL+VOD na dekoderach Ultrabox+ PACE.

Też dostałem taką informację ale jak zacząłem dopytywać się to właśnie powiedziano mi, że ten dekoder nie będzie wspierany. Dodatkowo konsultant napisał mi, że Canal+VOD nie jest usługą gwarantowaną. Mogą zatem wyłączyć bez konsekwencji dla nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymiana WifiBox+ np na WifipremiumBox (np bez dekodera) jest mozliwe ?

powiedzmy nie, ze za darmo ale z malymi oplatami ?

(dodam, ze chodzi o dekoder dodatkowy do MR, cameleony)

 

Ciężko zrozumieć co napisałeś..

W opcji MR nie ma możliwości wymiany wifiboxa na wifipremiu, tylko jeśli występuje jako dekoder główny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to w zasadzie jest to pudrowane g*wno sagemcom, ktory działa jak sobie chce :)

 

Czy w tej dekadzie wyjdzie nowy soft do tych gniotów Sagemcom, które spowodują lepszą kontrolę nad listą ulubionych kanałów?

Teść ma podstawowy dekoder Polsatu. Można edytować listę kanałów jak się chce.

Można wyszukać jakieś kanały FTA i dodać do listy.

A w nc+ cały czas to samo. Masz listę 40 ulubionych kanałów, jest jakaś zmiana, lista się sypie i trzeba ustawiać od nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam Turboboxa+ i właśnie dostałem info o akcji bezpłatnej wymiany dekoderów. Dawno nic nie słyszałem o jakości WiFi Premiumboxów. Czy wg Was jest sens dokonywać takiej wymiany? Ja zawsze słyszałem, że te turboboxy to najlepszy dekoder jaki był. I faktycznie w praktyce prawie nie ma z nim problemów. Czasem lekko zamula. Wcześniej miałem tego starszego z 250Gb i on był problematyczny, kasowały się nagrania, restartował się itp. A z tym od 2-3 lat jest ok. Zatem: czy warto myśleć w ogóle o wymianie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam Turboboxa+ i właśnie dostałem info o akcji bezpłatnej wymiany dekoderów. Dawno nic nie słyszałem o jakości WiFi Premiumboxów. Czy wg Was jest sens dokonywać takiej wymiany? Ja zawsze słyszałem, że te turboboxy to najlepszy dekoder jaki był. I faktycznie w praktyce prawie nie ma z nim problemów. Czasem lekko zamula. Wcześniej miałem tego starszego z 250Gb i on był problematyczny, kasowały się nagrania, restartował się itp. A z tym od 2-3 lat jest ok. Zatem: czy warto myśleć w ogóle o wymianie?

Wymiana jest bezpłatna ale co miesiąc dolicza zapewne płatną dzierżawę więc choćby z tego powodu się nie bardzo opłaca.Gdyby całość była darmowa i nie zależałoby ci na nagraniach na dysku jest to opcja do przemyślenia.Jak by nie patrzeć jest to jednak trochę nowszy sprzęt niż turbox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana jest bezpłatna ale co miesiąc dolicza zapewne płatną dzierżawę więc choćby z tego powodu się nie bardzo opłaca.Gdyby całość była darmowa i nie zależałoby ci na nagraniach na dysku jest to opcja do przemyślenia.Jak by nie patrzeć jest to jednak trochę nowszy sprzęt niż turbox.

 

Ja i tak płacę 5zł/msc za ten dekoder - wg strony nc+ opłata za nowy byłaby taka sama. Faktycznie nie pomyślałem, że mam dużo rzeczy nagranych na dysku, więc szkoda ich stracić. Nie ma co zatem, nic nie zmieniam. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...