Skocz do zawartości

Dekodery platformy CANAL+


andrzejgratis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wymiana Turbodekodera robi się coraz śmieszniejsza. W czerwcu do aktualnych 5zl proponowali kolejne 5 i odmówiłem. Wczoraj przechodziłem akurat obok punktu i zapytałem na jakich warunkach mogę wymienić... dodatkowe 10zl opłaty :D maja rozmach. I najlepsze: Pan doradził mi poczekanie na zakończenie umowy i przepisać na inną osobę, a będą lepsze warunki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o radę.

Wczoraj rozmawiając z miłą Panią z nc+ zostałem poinformowany, że mogę wymienić jeden ze swoich dekoderów na np. Wifi Box+ z dodatkową opłatą do końca umowy 2 zł/mc. Jest jakaś promocja czy jakkolwiek to nazywać, że ona zaznacza w systemie i ja wtedy mogę w stacjonarnym punkcie dokonać wymiany. Nie byłoby to złe rozwiązanie, ponieważ obecnie mając do Multiroom Sagemcoma, który jest żenujący jeśli chodzi o jakość sygnału. Chętnie poświęcę te 2 zł. Jedna tylko niepewność, mianowicie czy mając obecnie dwie karty Cameleon nie zrobię sobie na przyszłość pod górkę taką wymianą, w przypadku chociażby zmiany kodowania, czy wymiany kart? W czerwcu inny dekoder z dyskiem twardym wymieniłem na Wifi Premium Box+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wymienileś na wifi Premiumbox+ to możesz śmialo wymieniać na wifibox ten od MR bo już sobie zrobiłeś.

 

Nie kłamią, jest strona

ncplus.pl/wymiana-dekodera

 

tam jest lista na jakie wymieniają i jakie przestaną być wspierane.

Edytowane przez GTI MD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wymienileś na wifi Premiumbox+ to możesz śmialo wymieniać na wifibox ten od MR bo już sobie zrobiłeś.

 

Nie kłamią, jest strona

ncplus.pl/wymiana-dekodera

 

tam jest lista na jakie wymieniają i jakie przestaną być wspierane.

Co sobie zrobiłem? Karty wtedy nie wymieniałem, dalej mam dwa Cameleony.

W tej nowej ofercie natomiast jest napisane, że trzeba kartę też przynieść. Jak to wygląda w końcu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki interfejs najprawdopodobniej będzie w dekoderach nc+ Filmik opublikowany 2 mc temu przypadek ? ;)

https://vimeo.com/223132750

Oby zachowali ten interfejs dla ultraboxa+, mój mediabox póki co działa płynnie i niech tak zostanie. Philips kiedyś też w miarę sensownie dzialał i go zarżnęli takimi bezsensownymi aktualizacjami. Mam też nadzieję, że nowy dekoder będzie dekoderem od ADB.

Edytowane przez kris194
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy forumowicze, mam dwa pytania do was. Mianowicie, po pierwsze, czy lepiej jest wymieniać dekoder w trakcie umowy, a może przy jej przedłużaniu?

Ile zł bulą za dzierżawę dekodera osoby, które zmieniły Pace na Wifipremiumbox?

Jak byłem dowiedzieć się ofertę w salonie firmowym NC+ to proponowali mi 10 zł/miesiąc. To trochę za drogo. Czuję się jak ten sławny drugi sort.

Edytowane przez Barti
Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dadza, sa aneksy przygotowane.

Obraz gorszy? To powiem tak wifi Premiumbox to obecnie najlepszy dekoder w ofercie nc+ spośród dekoderów obecnie udostępnianych.

 

Oferty na wynajem sa od 0-15zl. 0zł dla nowych i 5zł 10zł 15zł dla starych zależy od pakietu i promocji

Edytowane przez GTI MD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...