Skocz do zawartości

Dekodery platformy CANAL+


andrzejgratis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam od 7 lat Turboboxa, jestem z niego bardzo zadowolony, zero awarii. Tylko że ze starości już strasznie wolno chodzi (przełączanie kanałów, reakcja na poruszanie się po menu). To mnie zaczyna powoli irytować. Myślałem nad wymianą. Moi rodzice mają jakieś 2/3 lata Mediaboxa i sprawuje się super. Czy można go jeszcze dostać? Chodzi mi czy to są nówki a nie po regeneracji, bo oficjalnie nie ma go już w ofercie.

Zastanawiam się jeszcze nad tym, aby poczekać na Ultraboxa. Ale tu chce łapać ofertę zwiększą aktywacja do zapłaty, ale bez najmu (tak mam z Turboboxem i podobnie oferowali mi wifipremiumboxa 199 zł. wynajem 0 zł.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wierucha, 
Najlepiej zadzwoń na infolinię, bo jest cały czas akcja wymiany Turbobox'ów. Możliwe, że Mediabox'a dostaniesz za 2zł/mies. i z darmową aktywacją. To lepsza opcja niż branie Ultraboxa za pewnie kosmiczne pieniądze. Wymiana na WifiPremium kosztuje często 199zł jednorazowo, za Ultra na pewno nie będzie taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam tą ofertę. Wolał bym zapłacić jednorazowo i nie bawić się z czynszem. Wifipremimbox jakoś mnie nie przekonuje (wygląd, brak opt., ponoć ogólnie kiepski). Gdyby była tak sama oferta z Mediaboxem myślę żebym go wziął. Ale te Mediaboxy są jeszcze nowe dostępne? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mediabox bez czynszu, to 199zł lub 149zł - zamierzasz użytkować przez 8 lat ten dekoder?  :mrgreen:

No nie, masz rację! Ale Turboboxa używam 7 lat, jak bym płacił czynsz tyle lat za niego, a wcale... wiadomo o co chodzi.

Dzięki za podpowiedzi, muszę przemyśleć. 

Oferta nie jest dostępna dla posiadaczy MR.

Uuu nie dobrze muszę koniecznie pogadać z ludzikami z infolini. Jaszcze raz dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie, masz rację! Ale Turboboxa używam 7 lat, jak bym płacił czynsz tyle lat za niego, a wcale... wiadomo o co chodzi.

Dzięki za podpowiedzi, muszę przemyśleć. 

Przedłużając umowę możesz dostać za free nowy model dekodera, nie ma sensu bawić się w płatne aktywacje. Wystarczy tylko trochę ponegocjować na infolinii w stosownym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do punktu idź, do mnie wydzwaniali żebym wymienił na WPB za 5zł/mies. Nie chciałem, ale jak Turbo zaczął mulić poszedłem wymienić z nadzieją na Media za 2zł/mies. Wróciłem z nowym Turbo bo żadnych ofert nie ma na wymianę na Media albo WPB ze względu na to że mam MR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta nie jest dostępna dla posiadaczy MR.

Masz rację! Byłem w punkcie i pan grzecznie mi powiedział, że dla posiadaczy MR takiej opcji nie ma. No chyba że reklamacja lub koniec umowy. Kurcze miesiąc wcześniej mogłem to zrobić (wziąłem usł. MR), a zwlekałem. Gość w punkcie sam nie rozumiał tej zasady.

P.S. A jeszcze wcześniej dzwoniłem na infolinię i zapewniali, że można wymienić. Ale jaja. Dlatego wszystko teraz załatwiam w punkcie.

 

Do punktu idź, do mnie wydzwaniali żebym wymienił na WPB za 5zł/mies. Nie chciałem, ale jak Turbo zaczął mulić poszedłem wymienić z nadzieją na Media za 2zł/mies. Wróciłem z nowym Turbo bo żadnych ofert nie ma na wymianę na Media albo WPB ze względu na to że mam MR.

A jeszcze mam pytanie. Jak wymieniałeś Turbo na nowy, to musiałeś przynosić jeszcze dekoder dodatkowy lub jego kartę, czy tylko dekoder główny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, 

Problem pojawił się z sygnałem. Otóż wskaźnik na dekoderze pokazuje jakość sygnału 85% natomiast siła sygnału jest 0%.

Czy jest taka opcja, ze został wyłączony sygnał? czy to będzie raczej przestawiona antena?

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez tomekb1976
Przeniesiono.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy szara mydelniczka (2851s) da przez USB wystarczająco dużo prądu  żeby obsłużyć dysk USB 3.0 o zapotrzebowaniu 1A? Pewnie jest w niej zwykły port USB 2.0 5V 0.5 A i dlatego mam wątpliwości. Teraz większość sprzedawanych dysków 2,5 cala to właśnie USB 3.0.

Edytowane przez ShinobiQWE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy szara mydelniczka (2851s) da przez USB wystarczająco dużo prądu  żeby obsłużyć dysk USB 3.0 o zapotrzebowaniu 1A? Pewnie jest w niej zwykły port USB 2.0 5V 0.5 A i dlatego mam wątpliwości. Teraz większość sprzedawanych dysków 2,5 cala to właśnie USB 3.0.

Mam podpięty 1TB 3.0 i działa bezproblemowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...