Skocz do zawartości

Dekodery platformy CANAL+


andrzejgratis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

dzięki za konkretna radę, rzeczywiscie wygladało jakby zaczął aktualizować (01 01P etc) i tak po ok 15 min odpalił się znowu, jednakże komunikat "brak połączenia z internetem" przy próbie odpalenia nc+ go tv nadal występuje.. pytanie gdzie sprawdzić jaką wersje ma najnowszy soft do sagema DS83 ? nie jestem pewien czy rzeczywicie zaktualizowac soft

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Otwórz okno INFORMACJE TECHNICZNE (z menu USTAWIENIA) i sprawdź dane dla  WERSJA OPROGRAMOWANIA. Najnowsze wersje dla dekodera DSI-83 (z 22 marca) mają oznaczenia:

  • 1.4.29_AAC/6.1/2015.1106     dla dekoderów podłączonych do Internetu
  • 1.4.27/6.1/2015.1106               dla pozostałych

 

Pozdrawiam

STB&OTT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Softu nie zmienią już raczej. No to druga istotna dla mnie wada mydelniczki. Pierwsza to brak wyboru czy w standby ma podawac zailanie na USB. W każdym bądź razie to i tak moim zdaniem najlepszy nie PVR w historii polskich platform :)

Edytowane przez dziabolek7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jestem posiadaczem dekodera PHILIPS DSR 6201 HD. Pytanie z mojej strony, czy jest mozliwosc aby wymienic go na inny dekoder w APS ( czesto sie zawiesza itp) działający z kartą cameleon? Czy zostaje mi jedynie zakup własnego dekodera?

Wymiana serwisowa tylko po wcześniejszym stwierdzeniu usterki przez APS usterka musi być ewidentna i możliwa do wykrycia w trakcie serwisu.

W każdej chwili można wymienić na inny model (Wifipremiumbox), oczywiście po uiszczeniu opłaty altywacyjnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana serwisowa tylko po wcześniejszym stwierdzeniu usterki przez APS usterka musi być ewidentna i możliwa do wykrycia w trakcie serwisu.

W każdej chwili można wymienić na inny model (Wifipremiumbox), oczywiście po uiszczeniu opłaty altywacyjnej.

 

oki, dzięki za odp. Czyli nie pozostaje mi nic innego jak czekać gdy dekoder zacznie bardziej szwankować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że w okolicy masz punkt nc+ gdzie nie mają instalacji antenowej i nie mogą sprawdzić od ręki dekodera. Ja tak wymienilam Philipsa HD PVR na Pace. Phillips zaczął się sporadycznie zamieszać, a i dysk chodził jak czołg, to go wymienilam na Pace w takim punkcie bez anteny satelitarnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie do posiadaczy właściwie wszystkich dekoderów nc+. Czy u was na poszczególnych kanałach podczas przełączania bezpośrednio na dany kanał macie wszędzie znaczki-logo danego kanału. Ostatnio widziałem u znajomego dekoder Evobox z CP i tam wszystkie kanały mają przy opisie logo kanału. Czy to jest normą, że w nc+ na jednych kanałach jest wszystko a na innych tylko nazwa.A może dotyczy to tylko określonych dekoderów? W moim przypadku chodzi o TurboBox-a oraz o mydelniczkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na mydelniczce jest totalny bałagan z tymi znaczkami programów, Na wielu nie ma wcale, na kilku innych jest inny opis a inne logo. Problem może i niewielki ale jeśli już to niech wszystko pracuje jak trzeba. A swoją drogą jestem ciekawy czy to jest wina dekodera czy może problem leży po stronie nc+. Przywracałem ustawienia domyślne,  resetowałem itp. Nic nie pomogło/ Wychodzi na to że mój przypadek jest jednostkowy i nikt nie miał podobnych przypadłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów.

 

Czy warto wymienić dekoder Turbo-box na Wi-fi premium-box ???

 

1. Jakie zalety posiada wifi premium-box (oprócz wbudowanego wifi), a jakie wady w stosunku do Turbo-boxa ???

2. Czy jakość obrazu jest porównywalna ?

3. Czy wifi premiumbox podczas codziennego użytkowania nie robi przykrych niespodzianek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PVR BOX+ HD 500 GB Pace - parę tygodni temu pojawił się pierwszy problem, na jednym z kanałów przy próbie zaplanowania nagrywania przez EPG wyskakiwało okienko z prośba o wpisanie PINu (tak szczerze to nie pamiętam czy to się robiło gdy dekoder był włączony na C+ zwykłym czy gdy był na innym kanale a ja chciałem zaplanować nagrywanie czegoś z C+).

Parę lub paręnaście dni temu pojawił się problem z time shiftingiem, na niektórych kanałach, gdy chciałem cofnąć, natychmiast wracało do oglądania na żywo, na innych działało.

Któregoś dnia w zeszłym tygodniu wyrzucało mnie przy próbie wejścia w Moje Nagrania, stwierdziłem, że coś się zwiesiło i po następnym włączeniu dekodera będzie już ok. W piątek lub sobotę spróbowałem wejść w Moje Nagrania i owszem, udało się wejść ale za to okazało się, że jest tam pusto, nie ma ani jednego nagrania a było tego sporo, w tym kilka filmów, które chciałem obejrzeć. Wczoraj zaplanowałem nagranie i niby zaczęło nagrywać ale w nagraniach oczywiście było pusto. O co tu chodzi? Czy to jakiś problem z softem? Czy mógł paść dysk w dekoderze? Czy mogę się już pożegnać z nieobejrzanymi nagraniami?

Edytowane przez lukaszo85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innego forum: 

 

Dostałem ofertę Extra+ 8C+ HBO/6msc za 79,90 i chciałem ją przyjąć ale przy pytaniach o zgody na moją odmowę udzielenia zgody na zbieranie informacji o oglądanych programach (dekoder przekazuje dane jaki program oglądam, ile czasu itd.) konsultantka odpowiedziała, że w takim przypadku opłata będzie o 5 zł wyższa. Dziwiła się, że nie chcę wyrazić takiej zgody, wszyscy inni zgadzają się, że będą otrzymywać lepiej przygotowane oferty zgodnie z gustami oglądających itp. To już nastała totalna inwigilacja? Następnym etapem pewnie będzie montowanie kamerek w dekoderach i śledzenie czy oglądam z zainteresowaniem czy zasypiam przed telewizorem itd. O co tu chodzi? Może już czas się opamiętać i skończyć z telewizją.

 

Możecie mi powiedzieć o co chodzi z tym: chciałem ją przyjąć ale przy pytaniach o zgody na moją odmowę udzielenia zgody na zbieranie informacji o oglądanych programach (dekoder przekazuje dane jaki program oglądam, ile czasu itd.)

 

Czy ja o czymś nie wiem na temat dekoderów nc+??? 

Edytowane przez Mr. Orbita
To nie dotyczy bezpośrednio oferty, tylko sprzętu, przenoszę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...