Skocz do zawartości

Dekodery platformy CANAL+


andrzejgratis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Te zgody to raczej są potrzebne do zbierania aktywności użytkowników w serwisie nc+ GO. Wiadomo, że obrotni w celu obniżenia rachunków za TV odsprzedają dostęp do tej usługi (np. fanom sportu, który w każdy weekend oglądają kanały sportowe i zawsze z tego samego IP), ale nie zdają sobie sprawy, że przy przedłużeniu umowy nc+ będzie to sobie chciała odbić. Z kolei osoby oglądające nc+ na dekoderze będą inwigilowane i przy przedłużeniu konsultanci będą wiedzieć kto, co i kiedy ogląda, i osoby uzależnione od telewizji będą dojone do granic możliwości. Te 120 złotych przy 24 miesięcznej umowie nie jest warte tego, żeby mieć duże problemy ze zbiciem ceny abonamentu przy przedłużeniu. Taka jest moja opinia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

 

Panowie i panie problem jest nietypowy. Znajomy się przeprowadzał i jakimś cudem okazało się, że nie ma karty w jego dekoderze, przeszukane wszystko co możliwe, jak kamień w wodę. Co teraz? Gdzie można wyrobić du-plikat, jaki jest tego koszt? Jak zablokować tamtą kartę?

Edytowane przez zibbits
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu dzisiejszym na satelicie pojawiło się nowe oprogramowanie do słynnych "mydelniczek"  :-)

 

Została dodana opcja czasowej podmiany karty z dekodera głównego znana z CP w dekoderach do multiroomu, polega ona na tym, że jeśli ktoś posiada jako główny dekoder Turbobox+ lub mediaBox+ a jako dodatkowy "mydelniczkę" to w przypadku braku połączenia sieciowego LAN między dekoderami, wystarczy na chwilę przełożyć kartę z dekodera głównego do dodatkowego i dekoder dodatkowy zostanie odblokowany na kilka dni itd. Odpowiedni komunikat o możliwości aktywacji poprzez kartę z dekodera głównego, pojawi się przy braku połączenia LAN :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu dzisiejszym na satelicie pojawiło się nowe oprogramowanie do słynnych "mydelniczek"  :-)

 

Została dodana opcja czasowej podmiany karty z dekodera głównego znana z CP w dekoderach do multiroomu, polega ona na tym, że jeśli ktoś posiada jako główny dekoder Turbobox+ lub mediaBox+ a jako dodatkowy "mydelniczkę" to w przypadku braku połączenia sieciowego LAN między dekoderami, wystarczy na chwilę przełożyć kartę z dekodera głównego do dodatkowego i dekoder dodatkowy zostanie odblokowany na kilka dni itd. Odpowiedni komunikat o możliwości aktywacji poprzez kartę z dekodera głównego, pojawi się przy braku połączenia LAN :-)

skad masz taka informacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy warto wymienić bardzo dobrze działający Mediabox na ten nowszy dekoder z dyskiej od nc+?

Rozumiem różnice typu nagrywanie równocześnie dwóch kanałów itd... ale moje pytanie się tyczy właściwie takich rzeczy jak jakość obrazu oraz awaryjność obydwu wymienionych dekoderów? Miał ktoś styczność z obydwoma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według analizy forum satkuriera oraz nc+ ludzie mimo wszystko chyba częściej narzekają na WiFi PremiumBox w porównaniu do Mediaboxa - właściwie w każdym względzie (poza możliwością nagrywania 2 programów jednocześnie) - na jakość obrazu, szybkość i stabilność działania, nagrywanie i awaryjność...

(ach - i podobno na WiFi Premiumbox nie działa NC+Go https://forum.ncplus.pl/forum/forum/nc/sprz%C4%99t-i-us%C5%82ugi/dekodery/wifi-premiumbox/38572-czy-ten-dekoder-to-dobry-wyb%C3%B3r-a-mo%C5%BCe-inne-s%C4%85-lepsze oraz https://forum.ncplus.pl/forum/forum/nc/sprz%C4%99t-i-us%C5%82ugi/dekodery/wifi-premiumbox/41927-mediabox-vs-wifi-premiumbox-kt%C3%B3ry-lepszy )

 

 

Sam dostałem Mediaboxa do nowej umowy i właśnie sobie przypomniałem dlaczego nie jestem do końca zadowolony - nagrywanie tylko jednej rzeczy na raz to totalny anachronizm w dzisiejszych czasach...

Edytowane przez Morgh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam już 7 lat turboboxa CLRA i nie narzekam obraz jest super . Wedlug opini znajomych to turbacze są najlepsze narazie w ofercie NC+ jeżeli chodzi o obraz .jeszcze jedna sprawa, znawcy piszą tu że  niemieckie ARD i ZDF tam dopiero jest obraz , mam zeza na Astrę  i mówię wam że u nas nie jest gorzej  a nawet lepiej ale tylko C+ i TVN programy na zywo są lepszej jakości niz niemieckie,byl kiedyś u mnie Niemiec i mowi jaki piękny obraz . Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

testowalem obydwa, pace jeszcze ujdzie, ale philips to kompletny szajs, w kazdym razie wymien obydwa, nie bierz na pewno sagemcoma, WifiPremiumBox+ jest calkiem fajnym dekoderem dziala o nie bo szybciej niz wczesniej wspomniane, choc niektorzy malkontenci twierdza, ze jakosc obrazu jest na nim gorsza, moze i na 50 calowym TV to widac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do quattroa4

Ja posiadam wifii premiumboxa i jestem zadowolony .Co zaprogramuję nagranie to mi nagra , zawsze jest kompletne info w epg , obraz nie widzę różnicy (wcześniej pace pvr) pilot z początku wydaje się trochę badziewny ale z czasem przekonałem się , że jest bardzo  funkcjonalny(posiada mało przycisków i bardzo intuicyjnie odnajdziesz na nim potrzebne funkcje).
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piotr77sat

Odnośnie dekoderòw nc + to przeżuciłem prawie wszystkie dekodery które oferowała cyfra + a teraz nc+ , także tunery niezależne. Osobiście dla mnie najwygodniejszym teraz jest wifipremiumbox. W większości tv oglądam z nc go z menu dekodera - wygodniejsza i bez reklam. Odnośnie obrazu korzystając i dekoderów niezależnych jak i operatora to nie zauważyłem praktycznie jakiejś tam różnicy oglądając na żywo kanałòw - nie siedzę z lupą przy ekranie i nie liczę pixeli na moim 48"tv. Korzystam z dekodera od pòł roku i nie miałem z nim żadnych problemów.

 

Gesendet von meinem GT-I9060I mit Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,kończy mi się umowa. Mam dwa dekodery - pace pvr i philips pvr. Przy przedłużeniu zostawić te dekodery czy wymienić - na jakie?

Nie szkoda Ci pozbyć się 2 PVR? Po wymianie będzie tylko 1. Wiesz dobrze, że zapłacisz aktywacje za 2 i będziesz placił dzierżawę za główny? O ile nie wybulisz na dzień dobry 199. Do tego dojdzie Ci opłata miesięczna za MR i ten nieszczęsny MR będzie działał w sieci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...