Skocz do zawartości

Dekodery platformy CANAL+


andrzejgratis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie szkoda Ci pozbyć się 2 PVR? Po wymianie będzie tylko 1. Wiesz dobrze, że zapłacisz aktywacje za 2 i będziesz placił dzierżawę za główny? O ile nie wybulisz na dzień dobry 199. Do tego dojdzie Ci opłata miesięczna za MR i ten nieszczęsny MR będzie działał w sieci.

Dla nowych klientów na stronie nc+ aktywacja 0 zł. więc raczej też tak dostanie , dzierżawa prawdopodobnie 5zł. ,MR można wynegocjować 0zł.,a  MR u mnie działa również bez sieci (wifi premiumbox+,wifibox+).Więc musi raczej zadzwonić aby się przekonać.A philips pvr ja bym raczej dopłacił aby się go pozbyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dla nowego. nc nie daje za free abonentom po C+, którzy chcą wymienić sprzęt. A jak już to trzeba mieć szczęście. I co z tego, że teraz działają Ci niezależnie. Zapomniałeś, że nc dąży do MR od ITI. ..więc Twój MR bedzie w sieci... jeśli tak dalej pójdzie. Sprzęt masz już gotowy. Wystarczy im przez sat puścić aktualizacje MR i baj baj niezależny MR. I pamiętaj. ..że to co Ty masz, to nie znaczy, że ktoś dostanie. Lepiej już tego Phila zdać i kupić sobie tani dekoder z możliwością nagrywania niż brnąć w kolejny szajs typu Sagemcom czy inne wynalazki od nc.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku 2 pytania na 100 nie będzie MR niezależnego. W pierwszym przypadku jeśli będzie. ..to na pewien czas. ..bo jak pisałem wcześniej nc dąży do likwidacji MR z 2 kartami i tylko w sieci ma być. P.box pomimo tego, że obsługuje Cameleony...jest przystosowany też do nowych kart Cayman, które zapewne będą docelowo u wszystkich abonentów. .. to potrwa, ale tak prawdopodobnie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi właśnie przy przedłużeniu powiedzieli, że nie mogę wymienić dekodera Pace HD na nic innego i zostać z kartami Cameleon. Mam umowę do lipca to jeszcze poczekam, może się coś zmieni ale widać, że problemy robią juz teraz.

 

Wysłane z mojego Sony Xperia Z1C

Edytowane przez marceliszpak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Konczy mi sie umowa z koncem  i lipca i przy przedłużaniu chciałbym wymienic jeden z dekoderów. Obecnie (w.g. danych z konta online):

 

1) Box+/HD TV (S) (pod ta nazwa kryje sie Philips który istnieje juz tylko wirtualnie, był brany na własność

2) Box+/HD SAGEMCOM DSI83(S) (MR) - wzięty w dzierżawę razem z MR, i to jego właśnie chciałem wymienić.

 

Proste pytanie, co polecacie z dyskiem brać, bo kompletnie nie jestem w temacie. Mam nadzieje ze przy zmianie dekodera zniknie co chwila pojawiająca sie informacja o fakturze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie zniknie. Info dalej będzie. Do polecenia praktycznie nic nie ma. ...bi nc nie dysponuje owym sprzętem. Taki sprzęt jest tylko na wolnym rynku. Dostaniesz na 99,9% P.box. Jest z dyskiem 500 GB. Oczywiście aktywacja Cię nie ominie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Prestige

Na pewno można go dostać do nowej umowy od pakietu Comfort+, aktywacja 49 zł i najem 5 zł :-) Od pakietu Extra+ oraz do wyższych aktywacja 0 zł :-)

Edytowane przez Prestige
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Miałem dziś telefon z nc+ odnośnie bezpłatnej wymiany dekodera na Pace PVR HD.Obecnie mam Philipsa PVR.Facet mówił ,że jest jakaś akcja bezpłatnej wymiany dekoderów i ,że do konca roku na tym Philipsie stracę możliwość oglądania niektórych kanałów.O co tu chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na turboboxie możliwe jest oglądanie kanałów z astry? Zastanawiam się nad zamontowaniem zeza lub monoblocka z uwagi na nadchodzące mistrzostwa i czy ten dekoder bez problemu wylapie Zdf i Ard w HD? Czy coś trzeba będzie konfigurować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...